Kallelse PF97 AllStar träning och match

Här presenterar vi trupperna som är kallade till AllStar träning samt AllStar match.
Uppdaterad 2013-11-25

Aktivitet: AllStar träning Flick + Pojk
Plats: Skatås 1 + 2
Datum: söndag 24 november
Samling: kl. 13.30 OBS! Då vi ej har tillgång till omklädningsrum, ska du komma ombytt och klar till träningen.
Träning: kl. 14.00 - 15.30

Aktivitet: AllStar Match Flick
Plats: Överåsvallen
Datum: tisdag 26 november
Samling: kl. 17.15
Match: kl. 18.00 - 19.30

Aktivitet: AllStar Match Pojk
Plats: Överåsvallen
Datum: tisdag 26 november
Samling: kl. 18.45
Match: kl. 19.30 - 21.00

Utrustning:
Träningskläder, fotbollsskor med fast dobb, benskydd, vattenflaska och hygienartiklar.
Målvakter tar med sin egna målvaktsutrustning.

Skada/sjuk:
Får ej deltaga. Att deltaga med infektion eller feber är farligt.
Vid frågor eller återbud, kontakta distriktskapten för PF97.

Reserver:
Reserv kallas in när någon lämnat återbud. Meddelas här på hemsidan.

Zonlagscoacher Flickor
Boban Ilic boban1969@hotmail.com
KALLADE SPELARE - FLICKOR FÖRENING
Aina Hüls Askims IK
Victoria Österberg Askims IK
Bianca Stigerud Fräntorp Qviding IF
Emma Hansson Hermansby IF
Alexandra Johnson Hovås Billdal IF
Sara Alin Kållered SK
Corinne Vidén Kållered SK
Ayse Kurt Kärra KIF
Julia Rokkones - ÅTERBUD Kärra KIF
Maja Gustavsson - ÅTERBUD Kärra KIF
Hanna Linderoth Landvetter IF 2003
Johanna Lindqvist - NY Landvetter IF 2003
Amanda Nilsson - ÅTERBUD Mölnlycke IF
Astrid Olausson Sävedalens IF
Emma Stjärnå Sävedalens IF
Linnéa Hedlund - NY Utbynäs SK
Elin Hansson - NY Ytterby IS
Moa Samuelsson Älvängens IK
Tove Saaranen Älvängens IK
Lina Karlsson - NY Älvängens IK
KALLADE MÅLVAKTER - FLICKOR FÖRENING
Cynthia Ndansi IF Mölndal Fotboll
Sandra Köther Mölnlycke IF
RESERVER FÖRENING
Ellinor Harlén - MV Askims IK
Sanna Sijacic - MV BK Häcken
Zonlagscoacher Pojkar:
Kurre Özturk kahraman_ozturk59@hotmail.com Thomas Hultén thohul@spray.se
KALLADE SPELARE - POJKAR FÖRENING
Philip Juhlin Azalea BK
Albin Falkenby - NY BK Häcken
Haris Avdiu BK Häcken
Diyar Abdul-Gabar Fässbergs IF
Daniel Tabrizi Fässbergs IF
Anton Wittgren GAIS
Ajdin Zeljkovic Gunnilse IS
Krister Moussa Gunnilse IS
Rasmus Hegab - NY Gunnilse IS
Philip Ngo - NY IF Warta
Serkan Öztürk IF Warta
Mattias Hedlund IK Kongahälla
Sebastian Pihl IK Kongahälla
Ludvig Wikman Mölnlycke IF
Hannes Palmgren Sandarna BK
Ted Fritzner Sandarna BK
Tobias Wahlgren Sävedalens IF
Héctor Valeria Berntsson Solväders FC
Chistoffer Larnelius Bäck - NY Örgryte IS
Lennart Bengtsson Örgryte IS
KALLADE MÅLVAKTER - POJKAR FÖRENING
Hugo Ljungkvist Jonsereds IF
Mohamed Serhan Solväders FC
RESERVER FÖRENING
Fredrik Bredin - MV Sävedalens IF