Spelprogram - Division 3 Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Erika Faith 0703797925 gul-svart randig, svart, svarta
Finlandia/Pallo AIF Christina Skogbäck Vit/Blå, Blå, Blå
Göteborgs SIF Ida Larsson 0705668918 Röd, Svart, Röd(H), Svart(D)
Jitex Mölndal BK (B) Jonas Eklund 0702657501 Lila/Lila/Lila
Lerums IS Lars Brander 0708155000 lila, vit, vit
Tollereds IF/Floda BoIF Tomas Granbom 0707209444 Svart/Svart/Gul
Ytterby IS (B) Christopher Olsson 0737265749 Röd/Vit, Blå, Röd
Älvsborg FF Mats Fransson 0709345966 Blå/Svart, Svart, Svart
Öckerö IF Joakim Elvinsson 0738340587 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2017-03-29 20:15 060210001 Finlandia/Pallo AIF - Tollereds IF/Floda BoIF 0 - 2 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-03-30 19:45 060210005 Göteborgs SIF - BK Häcken 0 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
April
2017-04-02 16:00 060210002 Öckerö IF - Lerums IS 5 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
2017-04-04 18:45 060210004 Jitex Mölndal BK (B) - Ytterby IS (B) 5 - 3 Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-04-05 20:15 060210007 Älvsborg FF - Göteborgs SIF 1 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2017-04-08 12:15 060210008 BK Häcken - Jitex Mölndal BK (B) 1 - 4 Bravida Arena
2017-04-09 17:00 060210011 Lerums IS - Finlandia/Pallo AIF 0 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-04-13 19:30 060210014 Öckerö IF - Ytterby IS (B) 1 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2017-04-17 17:30 060210018 Lerums IS - Tollereds IF/Floda BoIF 0 - 7 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-04-18 18:45 060210016 Jitex Mölndal BK (B) - Älvsborg FF 4 - 3 Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-04-20 18:15 060210024 Tollereds IF/Floda BoIF - Göteborgs SIF 3 - 1 Flodala IP 3 KG
2017-04-22 13:15 060210021 BK Häcken - Öckerö IF 0 - 3 Bravida Arena
2017-04-23 14:00 060210022 Ytterby IS (B) - Finlandia/Pallo AIF 4 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2017-04-26 20:15 060210025 Finlandia/Pallo AIF - BK Häcken 2 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-04-28 19:30 060210026 Öckerö IF - Älvsborg FF 5 - 4 Prästängen 1 Konstgräs
2017-04-30 13:15 060210028 Jitex Mölndal BK (B) - Göteborgs SIF 7 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
Maj
2017-05-03 20:15 060210033 Älvsborg FF - Finlandia/Pallo AIF 0 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2017-05-06 14:15 060210034 BK Häcken - Lerums IS 3 - 0 Bravida Arena
2017-05-07 18:00 060210036 Tollereds IF/Floda BoIF - Jitex Mölndal BK (B) 1 - 4 Spinnarvallen 1 Gräs
2017-05-10 19:00 060210040 Ytterby IS (B) - Tollereds IF/Floda BoIF 1 - 1 Ytterns IP 2 Gräs
2017-05-14 16:00 060210042 Lerums IS - Älvsborg FF 3 - 6 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-05-14 17:00 060210038 Öckerö IF - Göteborgs SIF 2 - 5 Prästängen 1 Konstgräs
2017-05-18 19:45 060210044 Göteborgs SIF - Finlandia/Pallo AIF 4 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-05-21 16:15 060210047 BK Häcken - Ytterby IS (B) 4 - 4 Bravida Arena
2017-05-23 19:30 060210055 Öckerö IF - Tollereds IF/Floda BoIF 1 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
2017-05-28 14:00 060210049 Finlandia/Pallo AIF - Jitex Mölndal BK (B) 1 - 3 Tuvevallen 1 Gräs
2017-05-28 16:15 060210051 BK Häcken - Tollereds IF/Floda BoIF 1 - 1 Bravida Arena
2017-05-29 19:00 060210054 Lerums IS - Göteborgs SIF 0 - 5 Aspevallen 1 Gräs
2017-05-31 20:15 060210060 Älvsborg FF - BK Häcken 3 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
Juni
2017-06-04 17:15 060210057 Jitex Mölndal BK (B) - Lerums IS 11 - 0 Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-06-07 20:15 060210061 Finlandia/Pallo AIF - Öckerö IF 1 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-06-07 20:15 060210068 BK Häcken - Göteborgs SIF 3 - 0 Bravida Arena
2017-06-08 19:00 060210066 Tollereds IF/Floda BoIF - Älvsborg FF 5 - 1 Spinnarvallen 1 Gräs
2017-06-10 13:00 060210063 Ytterby IS (B) - Göteborgs SIF 3 - 2 Ytterns IP 2 Gräs
2017-06-15 18:30 060210043 Jitex Mölndal BK (B) - Öckerö IF 0 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-06-17 13:00 060210069 Ytterby IS (B) - Jitex Mölndal BK (B) 1 - 4 Ytterns IP 2 Gräs
2017-06-18 18:00 060210071 Lerums IS - Öckerö IF 1 - 2 Aspevallen 1 Gräs
2017-06-18 18:00 060210072 Tollereds IF/Floda BoIF - Finlandia/Pallo AIF 1 - 3 Spinnarvallen 1 Gräs
Augusti
2017-08-17 18:45 060210084 Tollereds IF/Floda BoIF - Lerums IS WO (3 - 0) Spinnarvallen 1 Gräs
2017-08-21 19:00 060210082 Ytterby IS (B) - Öckerö IF 0 - 5 Ytterns IP 3 konstgräs
2017-08-22 20:15 060210080 Älvsborg FF - Jitex Mölndal BK (B) 1 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2017-08-23 18:30 060210073 Finlandia/Pallo AIF - Lerums IS 9 - 0 Tuvevallen 1 Gräs
2017-08-24 19:45 060210089 Göteborgs SIF - Tollereds IF/Floda BoIF 2 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-08-28 18:45 060210076 Jitex Mölndal BK (B) - BK Häcken 5 - 0 Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-08-29 18:15 060210085 Finlandia/Pallo AIF - Ytterby IS (B) 1 - 3 Tuvevallen 1 Gräs
September
2017-09-02 12:15 060210094 BK Häcken - Finlandia/Pallo AIF 4 - 4 Bravida Arena
2017-09-02 14:00 060210093 Älvsborg FF - Öckerö IF 1 - 7 Påvelund 1 Konstgräs
2017-09-03 15:00 060210095 Ytterby IS (B) - Lerums IS 2 - 0 Ytterns IP 2 Gräs
2017-09-03 16:15 060210091 Göteborgs SIF - Jitex Mölndal BK (B) 5 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-09-06 20:15 060210097 Finlandia/Pallo AIF - Älvsborg FF 3 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-09-10 17:00 060210102 Lerums IS - BK Häcken 1 - 3 Stenkullens IP 2 KG
2017-09-10 17:15 060210100 Jitex Mölndal BK (B) - Tollereds IF/Floda BoIF 6 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-09-13 20:00 060210030 Lerums IS - Ytterby IS (B) 1 - 2 Stenkullens IP 2 KG
2017-09-14 19:45 060210104 Göteborgs SIF - Öckerö IF 4 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-09-16 14:15 060210077 Göteborgs SIF - Älvsborg FF 7 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-09-17 18:00 060210108 Tollereds IF/Floda BoIF - Ytterby IS (B) 4 - 2 Flodala IP 3 KG
2017-09-19 19:30 060210086 Öckerö IF - BK Häcken 2 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2017-09-20 20:15 060210109 Finlandia/Pallo AIF - Göteborgs SIF 2 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2017-09-24 15:00 060210110 Öckerö IF - Jitex Mölndal BK (B) 7 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2017-09-26 20:00 060210112 Ytterby IS (B) - BK Häcken 3 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2017-09-27 19:45 060210117 Göteborgs SIF - Lerums IS 5 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-09-28 20:15 060210119 Älvsborg FF - Ytterby IS (B) 7 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
Oktober
2017-10-01 15:15 060210116 Jitex Mölndal BK (B) - Finlandia/Pallo AIF 0 - 0 Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-10-01 16:00 060210120 Tollereds IF/Floda BoIF - BK Häcken 3 - 1 Spinnarvallen 1 Gräs
2017-10-04 20:15 060210106 Älvsborg FF - Lerums IS 2 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2017-10-08 15:00 060210125 Lerums IS - Jitex Mölndal BK (B) 1 - 3 Flodala IP 3 KG
2017-10-08 16:00 060210126 Tollereds IF/Floda BoIF - Öckerö IF 0 - 3 Spinnarvallen 1 Gräs
2017-10-08 16:15 060210122 BK Häcken - Älvsborg FF 1 - 0 Bravida Arena
2017-10-11 19:00 060210052 Ytterby IS (B) - Älvsborg FF 5 - 1 Kärnavallen 2 Konstgräs
2017-10-15 12:15 060210127 Öckerö IF - Finlandia/Pallo AIF 4 - 3 Prästängen 1 Konstgräs
2017-10-15 12:15 060210130 Göteborgs SIF - Ytterby IS (B) 1 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2017-10-15 12:15 060210132 Älvsborg FF - Tollereds IF/Floda BoIF 0 - 1 Påvelund 1 Konstgräs