Spelprogram - Juniorer Pojkar Div 3A - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Christer Wallin 0732055071 Röd/svart, svart, röda
GFF/Azalea BK Lo Anttila Gröndahl 0730413790 Röd-vit, Blå, Röd
Hönö IS Torgny Haraldsson 0708808340 Röd/Röd/Röd
IF Warta 2 Jim Sandrén Svart. Vit /Vit/Vit
Kungsladugårds BK Martin Wadman 0730860600 Vinröd/Vita/Vinröda
Mölnlycke IF 2 Anders Dahlstedt 0705855440 Gul, Svart, Gul
Neutrala IF 1 Mohamed Muse Husein 0720339416 blå/vit/Blå/Blå
Näsets SK David Eklöf 0709393368 0709393368 vinröda/Vita/Vinröda
Sjövalla FK/Mölnlycke IS Robert Andersson 0736652988 Grön/Grön/Vit
Öckerö IF/Hälsö BK Magnus Lidström 0708569822 vinröd/vit/vinröd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2017-03-29 20:15 060250005 Kungsladugårds BK - Sjövalla FK/Mölnlycke IS 3 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
April
2017-04-02 16:15 060250006 IF Warta 2 - Öckerö IF/Hälsö BK 2 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-04-06 19:45 060250012 GFF/Azalea BK - Kungsladugårds BK 4 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2017-04-06 20:15 060250010 Näsets SK - Hönö IS 2 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-04-09 13:00 060250011 Sjövalla FK/Mölnlycke IS - IF Warta 2 3 - 2 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-04-12 19:30 060250013 Mölnlycke IF 2 - Askims IK 6 - 0 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-04-12 20:15 060250016 IF Warta 2 - GFF/Azalea BK 7 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-04-13 20:15 060250015 Kungsladugårds BK - Näsets SK 2 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-04-16 16:00 060250014 Hönö IS - Neutrala IF 1 6 - 0 Hönö Arena 1
2017-04-19 20:15 060250023 Neutrala IF 1 - Kungsladugårds BK 6 - 4 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-04-20 19:30 060250019 Öckerö IF/Hälsö BK - Mölnlycke IF 2 2 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
2017-04-25 20:15 060250022 Näsets SK - IF Warta 2 7 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-04-27 19:30 060250025 Mölnlycke IF 2 - Sjövalla FK/Mölnlycke IS 1 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-04-29 12:15 060250026 Askims IK - Öckerö IF/Hälsö BK 2 - 5 Kobbegården 1 Konstgräs
2017-04-30 16:15 060250028 IF Warta 2 - Neutrala IF 1 3 - 0 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
Maj
2017-05-02 19:30 060250031 Sjövalla FK/Mölnlycke IS - Askims IK 2 - 3 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-05-04 19:45 060250032 GFF/Azalea BK - Mölnlycke IF 2 0 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2017-05-06 15:00 060250039 Öckerö IF/Hälsö BK - Sjövalla FK/Mölnlycke IS 6 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2017-05-07 11:00 060250036 Hönö IS - Kungsladugårds BK 7 - 2 Hönö Arena 1
2017-05-10 19:00 060250070 Hönö IS - Öckerö IF/Hälsö BK 1 - 2 Hönö Arena 1
2017-05-11 19:30 060250037 Mölnlycke IF 2 - Näsets SK 3 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-05-12 19:15 060250038 Askims IK - GFF/Azalea BK 1 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2017-05-14 16:15 060250040 IF Warta 2 - Hönö IS 4 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-05-16 19:45 060250048 GFF/Azalea BK - Öckerö IF/Hälsö BK 1 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2017-05-17 20:00 060250059 Neutrala IF 1 - Öckerö IF/Hälsö BK 3 - 6 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-05-20 14:15 060250046 Neutrala IF 1 - Mölnlycke IF 2 4 - 2 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-05-20 14:15 060250047 Näsets SK - Askims IK 2 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-05-21 16:15 060250043 Kungsladugårds BK - IF Warta 2 6 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-05-25 15:30 060250063 Sjövalla FK/Mölnlycke IS - Neutrala IF 1 1 - 3 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-05-27 15:00 060250003 Hönö IS - GFF/Azalea BK 3 - 1 Hönö Arena 1
2017-05-28 14:00 060250052 Öckerö IF/Hälsö BK - Näsets SK 2 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2017-05-30 19:30 060250051 Sjövalla FK/Mölnlycke IS - GFF/Azalea BK 2 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
Juni
2017-06-01 19:30 060250057 Hönö IS - Mölnlycke IF 2 2 - 1 Hönö Arena 1
2017-06-11 12:15 060250062 GFF/Azalea BK - Näsets SK 1 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2017-06-11 15:00 060250066 Mölnlycke IF 2 - Kungsladugårds BK 4 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-06-13 18:30 060250065 Askims IK - Hönö IS 2 - 6 Kobbegården 1 Konstgräs
2017-06-15 19:00 060250060 Näsets SK - Sjövalla FK/Mölnlycke IS 2 - 2 Åkeredsvallen 1 Gräs
2017-06-15 20:15 060250068 IF Warta 2 - Mölnlycke IF 2 2 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-06-15 20:15 060250069 Kungsladugårds BK - Askims IK 5 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-06-15 20:15 060250072 Neutrala IF 1 - GFF/Azalea BK 4 - 0 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-06-20 19:30 060250076 Öckerö IF/Hälsö BK - Kungsladugårds BK 2 - 3 Prästängen 1 Konstgräs
2017-06-22 19:30 060250075 Sjövalla FK/Mölnlycke IS - Hönö IS 0 - 6 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-06-22 20:15 060250077 Askims IK - IF Warta 2 1 - 4 Kobbegården 1 Konstgräs
2017-06-29 19:30 060250082 Sjövalla FK/Mölnlycke IS - Kungsladugårds BK 3 - 0 Djupedalsplan A Konstgräs
Juli
2017-07-01 12:15 060250053 Askims IK - Neutrala IF 1 5 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2017-07-06 18:30 060250073 Näsets SK - Neutrala IF 1 5 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Augusti
2017-08-09 20:15 060250087 Kungsladugårds BK - GFF/Azalea BK 1 - 3 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-08-13 16:15 060250088 IF Warta 2 - Sjövalla FK/Mölnlycke IS 3 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-08-16 19:30 060250086 Hönö IS - Näsets SK 1 - 0 Hönö Arena 1
2017-08-17 20:15 060250091 Askims IK - Mölnlycke IF 2 3 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2017-08-19 12:15 060250094 GFF/Azalea BK - IF Warta 2 3 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2017-08-20 16:15 060250096 Neutrala IF 1 - Hönö IS 0 - 2 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-08-21 20:15 060250095 Näsets SK - Kungsladugårds BK 4 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-08-27 16:00 060250097 Mölnlycke IF 2 - Öckerö IF/Hälsö BK 3 - 5 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-08-27 16:15 060250099 Kungsladugårds BK - Neutrala IF 1 0 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-08-27 16:15 060250100 IF Warta 2 - Näsets SK 0 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
September
2017-09-02 12:15 060250107 Neutrala IF 1 - IF Warta 2 0 - 1 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-09-02 14:15 060250083 GFF/Azalea BK - Hönö IS 1 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2017-09-02 15:00 060250104 Sjövalla FK/Mölnlycke IS - Mölnlycke IF 2 3 - 3 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-09-05 19:30 060250109 Mölnlycke IF 2 - GFF/Azalea BK 1 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-09-06 19:30 060250103 Öckerö IF/Hälsö BK - Askims IK 3 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2017-09-07 20:15 060250110 Askims IK - Sjövalla FK/Mölnlycke IS 8 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2017-09-10 16:15 060250111 Kungsladugårds BK - Hönö IS 2 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-09-13 19:30 060250115 Sjövalla FK/Mölnlycke IS - Öckerö IF/Hälsö BK 0 - 2 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-09-14 19:45 060250116 GFF/Azalea BK - Askims IK 2 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2017-09-14 20:15 060250117 Näsets SK - Mölnlycke IF 2 2 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-09-21 19:30 060250120 Hönö IS - IF Warta 2 6 - 1 Hönö Arena 1
2017-09-23 12:15 060250122 Askims IK - Näsets SK 3 - 4 Kobbegården 1 Konstgräs
2017-09-23 13:00 060250123 Öckerö IF/Hälsö BK - GFF/Azalea BK 8 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
2017-09-24 15:00 060250121 Mölnlycke IF 2 - Neutrala IF 1 4 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-09-24 16:15 060250124 IF Warta 2 - Kungsladugårds BK 6 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-09-30 14:15 060250128 Näsets SK - Öckerö IF/Hälsö BK 0 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Oktober
2017-10-01 12:15 060250127 GFF/Azalea BK - Sjövalla FK/Mölnlycke IS 5 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2017-10-01 12:15 060250129 Neutrala IF 1 - Askims IK 4 - 4 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-10-07 15:00 060250135 Sjövalla FK/Mölnlycke IS - Näsets SK 3 - 2 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-10-08 14:00 060250136 Öckerö IF/Hälsö BK - Neutrala IF 1 6 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2017-10-08 15:00 060250138 Mölnlycke IF 2 - Hönö IS 6 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-10-10 20:15 060250152 IF Warta 2 - Askims IK 1 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2017-10-11 20:15 060250140 Kungsladugårds BK - Mölnlycke IF 2 1 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2017-10-12 20:15 060250144 Näsets SK - GFF/Azalea BK 2 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2017-10-15 14:15 060250081 Öckerö IF/Hälsö BK - IF Warta 2 14 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
2017-10-17 20:15 060250143 Neutrala IF 1 - Sjövalla FK/Mölnlycke IS 3 - 2 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-10-17 20:15 060250149 Askims IK - Kungsladugårds BK 0 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2017-10-19 19:30 060250150 Mölnlycke IF 2 - IF Warta 2 2 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-10-20 18:15 060250146 GFF/Azalea BK - Neutrala IF 1 2 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2017-10-22 14:00 060250148 Öckerö IF/Hälsö BK - Hönö IS 3 - 3 Prästängen 1 Konstgräs
2017-10-24 19:00 060250141 Hönö IS - Askims IK 2 - 7 Hönö Arena 1
2017-10-26 20:15 060250156 Neutrala IF 1 - Näsets SK 1 - 1 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2017-10-29 14:00 060250154 Hönö IS - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Hönö Arena 1
2017-10-29 14:15 060250153 Kungsladugårds BK - Öckerö IF/Hälsö BK 2 - 3 Apelsinplan 2 Konstgräs