Spelprogram - P14(03) Klass 4B - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Vit Hussein Yusuf Abdi 0762592674 Svart, Svart, Svarta
Floda BoIF Magnus Persson 0706338194 Blå/Vit/Blå
Fässbergs IF Lila Micael Andersson Lila, Vit, Lila
IF Mölndal Fotboll Vit Mats Fors 0768201214 Vit/Vit/Vit
Jonsereds IF Richard Fredriksson 0706031067 0706031067 Svart/gul Randig Tröja, Blåa Byxör, Gula strumopor
Lerums IS Vit Sven Andersson 0768340855 lila/vit/vit
Lindome GIF 2 Christer Ivarsson SvartVit/Svart/Vit
Mölnlycke IF Svart Pär Ylander Gul/Svart/Gul
Qviding FIF Svart Joachim Brandt 0313524045 0705715235 Vinröd/Vit/Vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-23 12:30 060342001 Angered MBIK Vit - Mölnlycke IF Svart 2 - 0 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-04-23 20:00 060342002 Lerums IS Vit - Jonsereds IF 8 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-04-25 19:30 060342008 Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF 2 5 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-04-25 20:00 060342003 IF Mölndal Fotboll Vit - Fässbergs IF Lila 3 - 2 Förbovallen 1
2017-04-30 10:00 060342006 Fässbergs IF Lila - Lerums IS Vit 0 - 5 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-04-30 12:30 060342007 Angered MBIK Vit - Jonsereds IF 3 - 2 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-04-30 13:00 060342005 Floda BoIF - IF Mölndal Fotboll Vit 4 - 3 Flodala IP 3 KG
Maj
2017-05-05 18:30 060342022 Qviding FIF Svart - Lindome GIF 2 7 - 1 Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-05-06 13:00 060342011 Lerums IS Vit - Floda BoIF 6 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-05-07 10:00 060342012 IF Mölndal Fotboll Vit - Qviding FIF Svart 3 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-05-07 15:00 060342009 Lindome GIF 2 - Jonsereds IF 10 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-05-11 19:00 060342014 Floda BoIF - Angered MBIK Vit 4 - 3 Flodala IP 3 KG
2017-05-13 13:00 060342015 Fässbergs IF Lila - Lindome GIF 2 4 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-05-13 15:45 060342013 Qviding FIF Svart - Lerums IS Vit 1 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-05-14 14:00 060342016 Jonsereds IF - Mölnlycke IF Svart 1 - 4 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-05-18 19:30 060342020 Mölnlycke IF Svart - Fässbergs IF Lila 4 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-05-20 12:45 060342018 Lerums IS Vit - IF Mölndal Fotboll Vit 4 - 10 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-05-20 14:45 060342017 Lindome GIF 2 - Floda BoIF 4 - 5 Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-05-20 14:45 060342019 Qviding FIF Svart - Jonsereds IF 8 - 0 Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-05-21 15:00 060342010 Angered MBIK Vit - Fässbergs IF Lila 1 - 0 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-05-28 11:30 060342024 Fässbergs IF Lila - Jonsereds IF 0 - 4 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-05-30 18:30 060342021 IF Mölndal Fotboll Vit - Angered MBIK Vit 8 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
Juni
2017-06-01 19:30 060342028 Mölnlycke IF Svart - Qviding FIF Svart 3 - 4 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-06-03 12:00 060342023 Floda BoIF - Mölnlycke IF Svart 2 - 6 Flodala IP 1 Gräs
2017-06-04 14:00 060342027 Jonsereds IF - Floda BoIF 2 - 5 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-06-04 17:30 060342025 Lindome GIF 2 - IF Mölndal Fotboll Vit 1 - 5 Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-06-08 20:00 060342030 IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF Svart 3 - 3 Frejaplan 1 K.Gräs
2017-06-09 19:00 060342029 Lerums IS Vit - Lindome GIF 2 2 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-06-09 19:15 060342031 Qviding FIF Svart - Angered MBIK Vit 3 - 4 Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-06-10 12:00 060342032 Floda BoIF - Fässbergs IF Lila 2 - 1 Flodala IP 3 KG
2017-06-15 19:30 060342036 Mölnlycke IF Svart - Lerums IS Vit 4 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-06-16 18:30 060342004 Qviding FIF Svart - Floda BoIF 8 - 1 Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-06-17 13:15 060342033 Lindome GIF 2 - Angered MBIK Vit 6 - 0 Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-06-17 13:30 060342034 Fässbergs IF Lila - Qviding FIF Svart 3 - 1 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-06-18 10:00 060342035 IF Mölndal Fotboll Vit - Jonsereds IF 9 - 0 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-06-20 18:30 060342026 Angered MBIK Vit - Lerums IS Vit 5 - 1 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
Augusti
2017-08-18 19:00 060342038 Lerums IS Vit - Mölnlycke IF Svart 5 - 4 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-08-19 12:15 060342037 Angered MBIK Vit - Lindome GIF 2 5 - 5 Lövgärdesplan 1 Gräs
2017-08-19 15:00 060342040 Qviding FIF Svart - Fässbergs IF Lila 0 - 2 Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-08-20 14:00 060342039 Jonsereds IF - IF Mölndal Fotboll Vit 2 - 3 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-08-24 19:00 060342042 Angered MBIK Vit - Qviding FIF Svart 5 - 3 Lövgärdesplan 1 Gräs
2017-08-25 19:00 060342041 Lindome GIF 2 - Lerums IS Vit 3 - 6 Lindevi IP 1 Konstgräs
2017-08-26 12:30 060342043 Fässbergs IF Lila - Floda BoIF 2 - 3 Åbyvallen 2 Konstgräs
September
2017-09-02 11:30 060342046 IF Mölndal Fotboll Vit - Lindome GIF 2 1 - 0 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-09-02 14:45 060342045 Lerums IS Vit - Angered MBIK Vit 4 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2017-09-02 14:45 060342047 Qviding FIF Svart - Mölnlycke IF Svart 4 - 1 Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-09-08 19:00 060342049 Lindome GIF 2 - Qviding FIF Svart 1 - 2 Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-09-08 19:15 060342050 Angered MBIK Vit - IF Mölndal Fotboll Vit 7 - 2 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-09-10 11:00 060342048 Floda BoIF - Jonsereds IF 7 - 1 Flodala IP 3 KG
2017-09-13 19:30 060342055 Floda BoIF - Lindome GIF 2 3 - 2 Flodala IP 3 KG
2017-09-17 09:30 060342053 IF Mölndal Fotboll Vit - Lerums IS Vit 6 - 1 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-09-17 09:30 060342056 Fässbergs IF Lila - Mölnlycke IF Svart 1 - 4 Åbyvallen 1 Konstgräs
2017-09-17 14:00 060342054 Jonsereds IF - Qviding FIF Svart 4 - 6 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-09-22 18:00 060342044 Mölnlycke IF Svart - IF Mölndal Fotboll Vit 7 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2017-09-24 13:00 060342057 Lindome GIF 2 - Fässbergs IF Lila 3 - 0 Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-09-24 13:15 060342060 Mölnlycke IF Svart - Jonsereds IF 5 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs
2017-09-24 13:30 060342059 Lerums IS Vit - Qviding FIF Svart 3 - 6 Flodala IP 3 KG
2017-09-28 19:30 060342052 Mölnlycke IF Svart - Floda BoIF 8 - 0 Djupedalsplan A Konstgräs
Oktober
2017-10-01 11:15 060342061 Qviding FIF Svart - IF Mölndal Fotboll Vit 4 - 3 Härlanda Park 2 Konstgräs
2017-10-01 14:00 060342051 Jonsereds IF - Fässbergs IF Lila 0 - 5 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-10-04 19:30 060342062 Floda BoIF - Lerums IS Vit 2 - 1 Flodala IP 3 KG
2017-10-07 14:45 060342068 IF Mölndal Fotboll Vit - Floda BoIF 1 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-10-08 13:00 060342065 Lindome GIF 2 - Mölnlycke IF Svart 3 - 2 Lindevi IP 3 Konstgräs
2017-10-08 14:00 060342066 Jonsereds IF - Angered MBIK Vit 2 - 3 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-10-08 17:00 060342067 Lerums IS Vit - Fässbergs IF Lila 2 - 4 LP Idrottsplats 1
2017-10-10 19:00 060342058 Angered MBIK Vit - Floda BoIF 2 - 3 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2017-10-14 14:00 060342064 Jonsereds IF - Lindome GIF 2 2 - 4 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-10-15 13:00 060342069 Floda BoIF - Qviding FIF Svart 8 - 5 Flodala IP 3 KG
2017-10-20 19:15 060342071 Jonsereds IF - Lerums IS Vit 1 - 5 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2017-10-21 12:00 060342070 Fässbergs IF Lila - IF Mölndal Fotboll Vit 1 - 0 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-10-22 18:30 060342063 Fässbergs IF Lila - Angered MBIK Vit 2 - 1 Åbyvallen 2 Konstgräs
2017-10-29 12:00 060342072 Mölnlycke IF Svart - Angered MBIK Vit 3 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs