Spelprogram - Division 6C Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIF Göteborg Tomas Wingfors 0739614849 Röd, Röd, Röda
Azalea BK Jan Juhlin 0707555768 Orange/Svart/orange
Fröjdens FK Darko Lipovac 0736581867 Vinröd, Svart, Svart
Futsal Club Linné Jesper Strand 0736793372 0736793372 Vit, Vit, Vit
Pushers BK Leif Fransson 0767750850 svart, svart, svart
SK Argo Vidar Holthe 0700816567 Blå/Vit/Blå
Slottsskogen/Godhem IF Jan Mortensen 0707206382 VIT, VIT, VIT
Tynnered FC Haris Hadzic Svart, Svart, Svart
Vrångö IF Olle Jonas Levin Blå, Vit, Blå
Önnereds IK Lars Andersson 0709132907 grön
Ösets BK Bengt Johansson 0705727795 gul, svart, gul/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2018-03-28 19:15 060122002 Fröjdens FK - Önnereds IK 1 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2018-03-28 19:45 060122001 SK Argo - Tynnered FC 2 - 5 Gröna Vallen 1
2018-03-28 19:45 060122005 Slottsskogen/Godhem IF - Pushers BK 1 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2018-03-29 19:45 060122004 Azalea BK - AIF Göteborg 0 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
April
2018-04-02 15:15 060122006 Ösets BK - Vrångö IF 2 - 2 Gröna Vallen 1
2018-04-04 19:45 060122008 Pushers BK - Azalea BK 0 - 0 Gröna Vallen 1
2018-04-05 19:45 060122007 Slottsskogen/Godhem IF - Vrångö IF 3 - 0 Ruddalen 2 Konstgräs
2018-04-05 19:45 060122009 AIF Göteborg - Futsal Club Linné 1 - 3 Gröna Vallen 1
2018-04-07 16:15 060122011 Fröjdens FK - SK Argo 10 - 0 Heden 2 Konstgräs
2018-04-07 16:15 060122012 Tynnered FC - Ösets BK 3 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-04-11 19:45 060122016 Azalea BK - Vrångö IF 1 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2018-04-11 19:45 060122017 Ösets BK - Slottsskogen/Godhem IF 2 - 4 Ruddalen 2 Konstgräs
2018-04-12 19:45 060122014 Önnereds IK - AIF Göteborg 2 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-04-12 19:45 060122015 Futsal Club Linné - Pushers BK 4 - 1 Gröna Vallen 1
2018-04-14 12:15 060122018 Fröjdens FK - Tynnered FC 4 - 8 Heden 2 Konstgräs
2018-04-17 19:45 060122021 Pushers BK - Önnereds IK 0 - 1 Gröna Vallen 1
2018-04-18 19:45 060122019 Ösets BK - Azalea BK 1 - 2 Gröna Vallen 1
2018-04-18 20:00 060122022 AIF Göteborg - SK Argo 1 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-19 19:45 060122020 Futsal Club Linné - Vrångö IF 2 - 0 Gröna Vallen 1
2018-04-22 14:15 060122024 Tynnered FC - Slottsskogen/Godhem IF 4 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-04-25 19:45 060122027 Futsal Club Linné - Ösets BK 6 - 1 Gröna Vallen 1
2018-04-26 19:45 060122025 SK Argo - Pushers BK 3 - 0 Gröna Vallen 1
2018-04-26 19:45 060122026 Önnereds IK - Vrångö IF 2 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-04-28 12:15 060122030 Fröjdens FK - AIF Göteborg 5 - 2 Heden 2 Konstgräs
2018-04-29 16:15 060122028 Azalea BK - Slottsskogen/Godhem IF 1 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
Maj
2018-05-02 19:45 060122032 Ösets BK - Önnereds IK 4 - 2 Gröna Vallen 1
2018-05-03 19:45 060122034 Pushers BK - Fröjdens FK 2 - 4 Gröna Vallen 1
2018-05-04 18:45 060122031 Slottsskogen/Godhem IF - Futsal Club Linné 1 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-05-05 14:15 060122033 Vrångö IF - SK Argo 3 - 3 Vrångö 1 Gräs
2018-05-06 16:15 060122036 Tynnered FC - Azalea BK 3 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-05-08 19:45 060122039 Futsal Club Linné - Azalea BK 3 - 1 Gröna Vallen 1
2018-05-09 19:00 060122038 Önnereds IK - Slottsskogen/Godhem IF 3 - 2 Apelsinplan 1 Gräs
2018-05-09 19:45 060122037 SK Argo - Ösets BK 5 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2018-05-11 19:45 060122042 Fröjdens FK - Vrångö IF 0 - 4 Heden 2 Konstgräs
2018-05-16 19:45 060122045 Ösets BK - Fröjdens FK 0 - 4 Gröna Vallen 1
2018-05-17 19:00 060122044 Slottsskogen/Godhem IF - SK Argo 6 - 2 Sikvallen 1 Gräs
2018-05-17 19:45 060122043 Azalea BK - Önnereds IK 1 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2018-05-17 19:45 060122047 Pushers BK - AIF Göteborg 4 - 0 Gröna Vallen 1
2018-05-20 16:15 060122048 Tynnered FC - Futsal Club Linné 1 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-05-22 19:45 060122051 Pushers BK - Tynnered FC 0 - 3 Gröna Vallen 1
2018-05-23 19:45 060122052 AIF Göteborg - Vrångö IF 0 - 7 Gröna Vallen 1
2018-05-24 19:00 060122050 Önnereds IK - Futsal Club Linné 2 - 5 Apelsinplan 1 Gräs
2018-05-24 19:45 060122049 SK Argo - Azalea BK 1 - 5 Gröna Vallen 1
2018-05-25 19:15 060122054 Fröjdens FK - Slottsskogen/Godhem IF 4 - 1 Heden 3 Konstgräs
2018-05-30 19:45 060122057 Azalea BK - Fröjdens FK 1 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2018-05-30 19:45 060122059 Ösets BK - AIF Göteborg 2 - 2 Gröna Vallen 1
2018-05-31 19:00 060122055 Önnereds IK - Tynnered FC 4 - 2 Apelsinplan 1 Gräs
2018-05-31 19:45 060122056 Futsal Club Linné - SK Argo 9 - 0 Gröna Vallen 1
Juni
2018-06-05 19:45 060122065 Futsal Club Linné - Fröjdens FK 1 - 2 Gröna Vallen 1
2018-06-06 13:15 060122062 Pushers BK - Ösets BK 2 - 4 Gröna Vallen 1
2018-06-07 19:45 060122061 SK Argo - Önnereds IK 2 - 8 Gröna Vallen 1
2018-06-10 14:15 060122066 Tynnered FC - Vrångö IF 2 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-06-10 15:45 060122063 AIF Göteborg - Slottsskogen/Godhem IF 3 - 4 Gröna Vallen 1
2018-06-12 19:00 060122071 Önnereds IK - Fröjdens FK 3 - 0 Apelsinplan 1 Gräs
2018-06-13 19:45 060122068 Pushers BK - Slottsskogen/Godhem IF 2 - 4 Gröna Vallen 1
2018-06-16 14:15 060122067 Vrångö IF - Ösets BK 1 - 1 Vrångö 1 Gräs
2018-06-17 15:45 060122069 AIF Göteborg - Azalea BK 2 - 4 Gröna Vallen 1
2018-06-17 16:15 060122072 Tynnered FC - SK Argo 5 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Augusti
2018-08-14 19:45 060122076 Azalea BK - Pushers BK 4 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2018-08-15 19:45 060122075 Futsal Club Linné - AIF Göteborg 6 - 1 Gröna Vallen 1
2018-08-16 19:45 060122073 SK Argo - Fröjdens FK 3 - 1 Gröna Vallen 1
2018-08-18 14:15 060122077 Vrångö IF - Slottsskogen/Godhem IF 1 - 4 Vrångö 1 Gräs
2018-08-18 14:15 060122078 Ösets BK - Tynnered FC 2 - 7 Gröna Vallen 1
2018-08-23 19:45 060122081 Pushers BK - Futsal Club Linné 0 - 4 Gröna Vallen 1
2018-08-25 15:30 060122079 Slottsskogen/Godhem IF - Ösets BK 10 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-08-26 14:15 060122084 Tynnered FC - Fröjdens FK 2 - 9 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-08-26 15:45 060122082 AIF Göteborg - Önnereds IK 0 - 5 Gröna Vallen 1
2018-08-30 19:45 060122085 SK Argo - AIF Göteborg 2 - 1 Gröna Vallen 1
2018-08-30 19:45 060122088 Azalea BK - Ösets BK 6 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
September
2018-09-01 13:00 060122086 Önnereds IK - Pushers BK 2 - 1 Apelsinplan 1 Gräs
2018-09-01 14:00 060122089 Slottsskogen/Godhem IF - Tynnered FC Sikvallen 1 Gräs
2018-09-01 14:15 060122087 Vrångö IF - Futsal Club Linné 1 - 1 Vrångö 1 Gräs
2018-09-05 19:45 060122040 AIF Göteborg - Tynnered FC 1 - 1 Kviberg 2 konstgräs
2018-09-06 19:45 060122094 Pushers BK - SK Argo 3 - 2 Gröna Vallen 1
2018-09-07 18:00 060122091 Slottsskogen/Godhem IF - Azalea BK 7 - 1 Sikvallen 1 Gräs
2018-09-07 18:15 060122095 AIF Göteborg - Fröjdens FK 1 - 6 Gröna Vallen 1
2018-09-10 17:45 060122093 Vrångö IF - Önnereds IK 2 - 2 Apelsinplan 1 Gräs
2018-09-12 19:45 060122099 Futsal Club Linné - Slottsskogen/Godhem IF 7 - 1 Gröna Vallen 1
2018-09-13 19:45 060122097 SK Argo - Vrångö IF 1 - 0 Gröna Vallen 1
2018-09-13 19:45 060122100 Azalea BK - Tynnered FC 1 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2018-09-14 19:15 060122102 Fröjdens FK - Pushers BK 6 - 2 Heden 3 Konstgräs
2018-09-16 15:00 060122098 Önnereds IK - Ösets BK 5 - 0 Apelsinplan 1 Gräs
2018-09-19 19:45 060122105 Ösets BK - SK Argo 1 - 2 Gröna Vallen 1
2018-09-20 19:45 060122103 Azalea BK - Futsal Club Linné 1 - 5 Majvallen 1 Konstgräs
2018-09-22 13:00 060122104 Slottsskogen/Godhem IF - Önnereds IK Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-22 14:15 060122106 Vrångö IF - Fröjdens FK Vrångö 1 Gräs
2018-09-23 14:15 060122108 Tynnered FC - AIF Göteborg Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-09-26 19:45 060122111 Futsal Club Linné - Tynnered FC Gröna Vallen 1
2018-09-27 19:45 060122109 SK Argo - Slottsskogen/Godhem IF Gröna Vallen 1
2018-09-28 18:15 060122112 AIF Göteborg - Pushers BK Gröna Vallen 1
2018-09-29 12:15 060122114 Fröjdens FK - Ösets BK Heden 3 Konstgräs
2018-09-30 15:00 060122110 Önnereds IK - Azalea BK Apelsinplan 1 Gräs
Oktober
2018-10-02 19:45 060122092 Ösets BK - Futsal Club Linné Majvallen 1 Konstgräs
2018-10-03 20:00 060122060 Vrångö IF - Pushers BK Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-04 19:45 060122115 Futsal Club Linné - Önnereds IK Gröna Vallen 1
2018-10-05 18:15 060122116 Azalea BK - SK Argo Majvallen 1 Konstgräs
2018-10-06 14:15 060122117 Slottsskogen/Godhem IF - Fröjdens FK Ruddalen 2 Konstgräs
2018-10-06 14:15 060122119 Vrångö IF - AIF Göteborg Vrångö 1 Gräs
2018-10-07 14:15 060122120 Tynnered FC - Pushers BK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-10-10 19:45 060122121 SK Argo - Futsal Club Linné Gröna Vallen 1
2018-10-11 19:45 060122122 Pushers BK - Vrångö IF Gröna Vallen 1
2018-10-11 19:45 060122123 AIF Göteborg - Ösets BK Majvallen 1 Konstgräs
2018-10-12 19:15 060122125 Fröjdens FK - Azalea BK Heden 3 Konstgräs
2018-10-14 14:15 060122126 Tynnered FC - Önnereds IK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-10-18 19:45 060122080 Vrångö IF - Azalea BK Påvelund 1 Konstgräs
2018-10-21 14:15 060122127 Önnereds IK - SK Argo Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-10-21 14:15 060122128 Fröjdens FK - Futsal Club Linné Heden 3 Konstgräs
2018-10-21 14:15 060122130 Slottsskogen/Godhem IF - AIF Göteborg Ruddalen 2 Konstgräs
2018-10-21 14:15 060122131 Ösets BK - Pushers BK Gröna Vallen 1
2018-10-21 14:15 060122132 Vrångö IF - Tynnered FC Vrångö 1 Gräs