Spelprogram - Division 4B Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Lars Kalméus 0705516557 Svart/Röd/Svarta/Röd
IK Virgo Mathias Henriksson 0707332287 Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
Landvetter IF 2003 (B) Daniel Larsson 0709146768 Röd, Vit, Vit
Lerums IS Lars Brander 0708155000 lila, vit, vit
Näsets SK/IF Väster Marie Karlsson 0705285023 Svart/svart/svart
Solängens BK Emely Behrens 0733183459 Vit, Vit, Vita
Tollereds IF/Floda BoIF (B) Tomas Granbom 0707209444 Svart, Svart, Gul
Ösets BK Bengt Johansson 0705727795 gul, svart, gul/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-18 19:15 060221001 Tollereds IF/Floda BoIF (B) - Solängens BK 1 - 2 Flodala IP 3 KG
2018-04-20 19:15 060221002 Näsets SK/IF Väster - Landvetter IF 2003 (B) 0 - 10 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-04-22 14:15 060221003 Ösets BK - Askims IK 2 - 4 Gröna Vallen 1
2018-04-27 18:45 060221005 Landvetter IF 2003 (B) - Tollereds IF/Floda BoIF (B) 5 - 2 Landvetter IP A-plan
2018-04-27 19:00 060221007 Näsets SK/IF Väster - Lerums IS 1 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
Maj
2018-05-01 19:45 060221010 Ösets BK - Tollereds IF/Floda BoIF (B) 2 - 1 Gröna Vallen 1
2018-05-03 20:15 060221009 Landvetter IF 2003 (B) - Lerums IS 5 - 2 Landvetter IP A-plan
2018-05-03 20:15 060221012 Näsets SK/IF Väster - Askims IK 3 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-05-06 18:00 060221011 IK Virgo - Solängens BK 2 - 0 Mossens IP 1 Gräs
2018-05-13 16:15 060221004 IK Virgo - Lerums IS 0 - 2 Mossens IP 1 Gräs
2018-05-15 19:45 060221015 Ösets BK - IK Virgo 2 - 4 Gröna Vallen 1
2018-05-16 19:30 060221016 Solängens BK - Näsets SK/IF Väster 1 - 3 Eklandavallen Konstgräs 1
2018-05-17 19:00 060221014 Tollereds IF/Floda BoIF (B) - Lerums IS 1 - 5 Spinnarvallen 1 Gräs
2018-05-17 19:45 060221013 Askims IK - Landvetter IF 2003 (B) 2 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-05-25 18:45 060221020 Landvetter IF 2003 (B) - Solängens BK 7 - 1 Landvetter IP A-plan
2018-05-25 19:15 060221017 Näsets SK/IF Väster - Ösets BK 3 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-05-27 17:00 060221019 IK Virgo - Tollereds IF/Floda BoIF (B) 1 - 4 Mossens IP 1 Gräs
2018-05-27 18:00 060221018 Lerums IS - Askims IK 3 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2018-05-30 19:30 060221023 Tollereds IF/Floda BoIF (B) - Askims IK 5 - 3 Spinnarvallen 1 Gräs
Juni
2018-06-03 18:30 060221022 Solängens BK - Lerums IS 1 - 1 Eklandavallen Konstgräs 1
2018-06-06 13:00 060221024 IK Virgo - Näsets SK/IF Väster 4 - 4 Mossens IP 1 Gräs
2018-06-08 19:00 060221025 Näsets SK/IF Väster - Tollereds IF/Floda BoIF (B) 5 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-06-10 18:30 060221028 Landvetter IF 2003 (B) - IK Virgo 6 - 2 Landvetter IP A-plan
2018-06-11 19:00 060221027 Lerums IS - Ösets BK 6 - 3 Aspevallen 1 Gräs
2018-06-13 19:45 060221026 Askims IK - Solängens BK 10 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
Augusti
2018-08-17 18:45 060221032 Landvetter IF 2003 (B) - Näsets SK/IF Väster 3 - 3 Landvetter IP A-plan
2018-08-19 16:00 060221029 Solängens BK - Tollereds IF/Floda BoIF (B) 0 - 3 Eklandavallen Konstgräs 1
2018-08-19 17:30 060221031 Lerums IS - IK Virgo 4 - 0 Aspevallen 1 Gräs
2018-08-21 19:45 060221036 Ösets BK - Solängens BK 0 - 2 Gröna Vallen 1
2018-08-22 18:30 060221035 IK Virgo - Askims IK 0 - 3 Mossens IP 1 Gräs
2018-08-26 18:00 060221033 Tollereds IF/Floda BoIF (B) - Landvetter IF 2003 (B) 1 - 3 Spinnarvallen 1 Gräs
2018-08-27 18:15 060221034 Lerums IS - Näsets SK/IF Väster 5 - 3 Aspevallen 1 Gräs
2018-08-27 19:30 060221006 Solängens BK - Ösets BK 2 - 6 Eklandavallen Konstgräs 1
2018-08-30 19:45 060221040 Askims IK - Näsets SK/IF Väster 1 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
September
2018-09-02 17:00 060221039 Solängens BK - IK Virgo 1 - 5 Eklandavallen Konstgräs 1
2018-09-02 18:00 060221038 Tollereds IF/Floda BoIF (B) - Ösets BK 3 - 1 e.f. Spinnarvallen 1 Gräs
2018-09-03 18:00 060221037 Lerums IS - Landvetter IF 2003 (B) 2 - 3 Aspevallen 1 Gräs
2018-09-05 20:00 060221044 Landvetter IF 2003 (B) - Askims IK 2 - 1 Landvetter IP A-plan
2018-09-08 12:15 060221041 Näsets SK/IF Väster - Solängens BK 3 - 0 Åkeredsvallen 1 Gräs
2018-09-09 17:00 060221043 Lerums IS - Tollereds IF/Floda BoIF (B) WO (3 - 0) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-09-11 19:45 060221042 IK Virgo - Ösets BK 0 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2018-09-12 19:30 060221045 Solängens BK - Landvetter IF 2003 (B) 0 - 6 Eklandavallen Konstgräs 1
2018-09-13 19:45 060221046 Askims IK - Lerums IS 3 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-09-18 20:15 060221052 Landvetter IF 2003 (B) - Ösets BK 3 - 1 Landvetter IP A-plan
2018-09-19 19:45 060221050 Askims IK - Tollereds IF/Floda BoIF (B) 3 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-09-21 19:15 060221049 Näsets SK/IF Väster - IK Virgo 7 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-09-23 16:30 060221051 Lerums IS - Solängens BK Aspevallen 1 Gräs
2018-09-25 19:15 060221056 Tollereds IF/Floda BoIF (B) - Näsets SK/IF Väster Flodala IP 3 KG
2018-09-30 14:00 060221055 Solängens BK - Askims IK Eklandavallen Konstgräs 1
Oktober
2018-10-02 19:45 060221053 IK Virgo - Landvetter IF 2003 (B) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2018-10-02 19:45 060221054 Ösets BK - Lerums IS Gröna Vallen 1
2018-10-10 19:45 060221030 Askims IK - Ösets BK Kobbegården 1 Konstgräs
2018-10-16 19:45 060221048 Ösets BK - Näsets SK/IF Väster Gröna Vallen 1
2018-10-18 19:45 060221008 Askims IK - IK Virgo Kobbegården 1 Konstgräs
2018-10-20 14:00 060221047 Tollereds IF/Floda BoIF (B) - IK Virgo Spinnarvallen 1 Gräs
December
2018-12-31 060221021 Ösets BK - Landvetter IF 2003 (B) Gröna Vallen 1