Spelprogram - Pojkar 2003(15 år) Klass 2 - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Gul Joel Dahlberg gul-svart randig/svart/svarta
GAIS Joachim Bergstrand 0723027731 Grön/svart/Vit/Vit
IK Zenith Grön Magnus Fredriksson grön/vit/grön
Kareby IS /Kode IF Röd Ulrik Gustafsson 0707909153 Röd/Blå/Röd
KF Velebit 1 Vjekoslav Banozic 0704616963 Vit/Blå/Blå
Kungsbacka IF Peter Myllys 0705209690 Vit/Blå/Vita
Mölnlycke IF Pär Ylander Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Fredrik Håkansson 0704260230 Vinröd/Vit/Vinröd
Qviding FIF Vinröd Joachim Brandt 0313524045 0705715235 Vinröd/Vit/Vit
Torslanda IK Röd Thomas Andersson Röd/Röd/Röd
Utbynäs SK Blå Niclas Ölander Gul/Blå/Gula
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-10 19:45 060315007 KF Velebit 1 - IK Zenith Grön 2 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2018-04-11 19:45 060315003 Qviding FIF Vinröd - Näsets SK Vinröd 5 - 1 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-04-17 19:30 060315014 Mölnlycke IF - Torslanda IK Röd 1 - 2 Djupedalsplan A Konstgräs
2018-04-19 19:45 060315005 Mölnlycke IF - Kungsbacka IF 3 - 1 Mölnlycke IP
2018-04-19 19:45 060315012 Näsets SK Vinröd - KF Velebit 1 1 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-04-21 17:00 060315011 Kungsbacka IF - Kareby IS /Kode IF Röd 0 - 3 Kungsbacka sportcenter 1
2018-04-24 20:00 060315019 Näsets SK Vinröd - Mölnlycke IF 0 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-04-27 19:15 060315017 Qviding FIF Vinröd - Utbynäs SK Blå 10 - 0 Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-04-29 18:30 060315018 Kungsbacka IF - BK Häcken Gul 1 - 0 Kungsbacka sportcenter 1
Maj
2018-05-01 16:30 060315039 IK Zenith Grön - Kungsbacka IF 0 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-05-03 20:15 060315024 BK Häcken Gul - GAIS 2 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2018-05-04 19:15 060315023 Torslanda IK Röd - IK Zenith Grön 2 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-05-17 19:45 060315032 Näsets SK Vinröd - Utbynäs SK Blå 3 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-05-17 20:15 060315031 GAIS - KF Velebit 1 2 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-05-17 20:15 060315143 IK Zenith Grön - Mölnlycke IF 7 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-05-19 16:00 060315034 Kungsbacka IF - Qviding FIF Vinröd 3 - 5 Kungsbacka sportcenter 1
2018-05-22 19:30 060315038 Mölnlycke IF - BK Häcken Gul 1 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-05-24 19:45 060315040 Näsets SK Vinröd - Torslanda IK Röd 4 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-05-24 20:15 060315042 GAIS - Utbynäs SK Blå 4 - 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-05-29 19:00 060315156 Kungsbacka IF - Torslanda IK Röd 3 - 3 Kungsbacka sportcenter 1
2018-05-29 19:45 060315152 Näsets SK Vinröd - IK Zenith Grön 0 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-05-31 19:45 060315046 Utbynäs SK Blå - KF Velebit 1 1 - 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-05-31 20:00 060315148 GAIS - Qviding FIF Vinröd 1 - 3 Gaisgården 2 Konstgräs 1
Juni
2018-06-01 19:15 060315043 IK Zenith Grön - Qviding FIF Vinröd 1 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-06-02 13:30 060315045 BK Häcken Gul - Kareby IS /Kode IF Röd 6 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2018-06-05 19:00 060315164 Kungsbacka IF - KF Velebit 1 1 - 2 Kungsbacka sportcenter 1
2018-06-06 19:30 060315053 Mölnlycke IF - GAIS 1 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs
2018-06-07 20:15 060315050 Utbynäs SK Blå - BK Häcken Gul 3 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-06-08 19:30 060315055 KF Velebit 1 - Kareby IS /Kode IF Röd 3 - 2 Velebit IP 1 Gräs
2018-06-08 19:45 060315149 Näsets SK Vinröd - Kungsbacka IF 0 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-06-08 20:00 060315157 Qviding FIF Vinröd - BK Häcken Gul 2 - 1 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-06-10 17:00 060315155 Mölnlycke IF - KF Velebit 1 6 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-06-15 19:15 060315141 BK Häcken Gul - Näsets SK Vinröd 1 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2018-06-17 17:00 060315139 Kareby IS /Kode IF Röd - KF Velebit 1 6 - 0 Kareby Hed
2018-06-19 19:00 060315028 Mölnlycke IF - Kareby IS /Kode IF Röd 3 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-06-20 20:15 060315106 IK Zenith Grön - KF Velebit 1 3 - 2 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-06-26 17:30 060315146 Mölnlycke IF - Utbynäs SK Blå 0 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
Juli
2018-07-08 17:00 060315030 IK Zenith Grön - Kareby IS /Kode IF Röd 1 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-07-11 17:30 060315169 Kareby IS /Kode IF Röd - Qviding FIF Vinröd 1 - 4 Kareby Hed
2018-07-12 18:30 060315120 IK Zenith Grön - Torslanda IK Röd 3 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
Augusti
2018-08-15 20:15 060315063 GAIS - Kungsbacka IF 4 - 2 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-08-18 16:30 060315001 Utbynäs SK Blå - Torslanda IK Röd 2 - 4 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-08-21 19:30 060315061 Mölnlycke IF - IK Zenith Grön 1 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-08-21 19:45 060315057 Näsets SK Vinröd - BK Häcken Gul 3 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-08-21 20:15 060315059 Torslanda IK Röd - Kareby IS /Kode IF Röd 4 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-08-23 20:15 060315068 Qviding FIF Vinröd - GAIS 2 - 3 Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-08-24 18:30 060315142 Kareby IS /Kode IF Röd - Torslanda IK Röd 3 - 2 Kareby Hed
2018-08-25 16:30 060315065 Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF 2 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-08-26 16:15 060315064 BK Häcken Gul - IK Zenith Grön 1 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2018-08-26 16:15 060315067 Torslanda IK Röd - KF Velebit 1 0 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-08-28 18:30 060315076 IK Zenith Grön - Näsets SK Vinröd 2 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-08-28 19:00 060315167 Kungsbacka IF - Utbynäs SK Blå 0 - 1 Kungsbacka sportcenter 1
September
2018-09-01 11:00 060315072 Kareby IS /Kode IF Röd - Utbynäs SK Blå 1 - 4 Kareby Hed
2018-09-01 16:30 060315073 Torslanda IK Röd - Qviding FIF Vinröd 1 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-09-05 19:45 060315136 KF Velebit 1 - Utbynäs SK Blå 0 - 3 Backavallen 1 Konstgräs
2018-09-05 20:15 060315083 Torslanda IK Röd - Kungsbacka IF 2 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-09-05 20:15 060315084 BK Häcken Gul - Qviding FIF Vinröd 1 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2018-09-07 18:00 060315081 KF Velebit 1 - Mölnlycke IF 2 - 2 Velebit IP 1 Gräs
2018-09-07 19:00 060315130 Kungsbacka IF - IK Zenith Grön 1 - 2 Kungsbacka sportcenter 1
2018-09-09 16:00 060315126 Utbynäs SK Blå - Näsets SK Vinröd 2 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-09-09 19:30 060315160 Torslanda IK Röd - BK Häcken Gul 3 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-09-11 19:30 060315069 Kungsbacka IF - Näsets SK Vinröd 1 - 1 Kungsbacka sportcenter 10
2018-09-11 20:15 060315079 Kareby IS /Kode IF Röd - GAIS 1 - 5 Kareby Hed
2018-09-12 20:15 060315088 BK Häcken Gul - Torslanda IK Röd 1 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2018-09-14 19:00 060315090 Kareby IS /Kode IF Röd - Näsets SK Vinröd 2 - 3 Kareby Hed
2018-09-15 16:00 060315087 KF Velebit 1 - Qviding FIF Vinröd 0 - 3 Velebit IP 1 Gräs
2018-09-16 16:00 060315138 GAIS - Mölnlycke IF 3 - 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-09-20 19:15 060315124 Kareby IS /Kode IF Röd - IK Zenith Grön Kareby Hed
2018-09-20 19:30 060315097 Mölnlycke IF - Qviding FIF Vinröd Djupedalsplan A Konstgräs
2018-09-20 19:45 060315092 Näsets SK Vinröd - GAIS Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-09-23 13:40 060315094 KF Velebit 1 - Kungsbacka IF Backavallen 1 Konstgräs
2018-09-23 17:00 060315119 Mölnlycke IF - Näsets SK Vinröd Mölnlycke IP
2018-09-25 18:30 060315145 IK Zenith Grön - BK Häcken Gul Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-09-26 19:00 060315108 Kungsbacka IF - Mölnlycke IF Kungsbacka sportcenter 1
2018-09-26 20:15 060315159 Qviding FIF Vinröd - KF Velebit 1 Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-09-27 19:30 060315161 Näsets SK Vinröd - Kareby IS /Kode IF Röd Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-09-29 13:30 060315118 BK Häcken Gul - Kungsbacka IF Slättadamm 2 konstgräs
2018-09-30 16:00 060315125 KF Velebit 1 - GAIS Tuvevallen 2 Konstgräs
2018-09-30 18:00 060315107 Näsets SK Vinröd - Qviding FIF Vinröd Ruddalen 1 Konstgräs
2018-09-30 19:30 060315109 Torslanda IK Röd - Utbynäs SK Blå Torslandavallen 2 Konstgräs
Oktober
2018-10-03 19:45 060315099 Utbynäs SK Blå - Kungsbacka IF Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-10-03 19:45 060315103 KF Velebit 1 - BK Häcken Gul Backavallen 1 Konstgräs
2018-10-03 20:15 060315100 GAIS - Torslanda IK Röd Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-10-03 20:15 060315101 Qviding FIF Vinröd - Kareby IS /Kode IF Röd Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-10-05 18:30 060315111 Kareby IS /Kode IF Röd - Kungsbacka IF Kareby Hed
2018-10-06 12:00 060315151 Qviding FIF Vinröd - Torslanda IK Röd Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-10-07 10:45 060315162 Utbynäs SK Blå - IK Zenith Grön Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-10-07 18:00 060315112 KF Velebit 1 - Näsets SK Vinröd Krokängsplan 1 Konstgräs
2018-10-09 18:30 060315091 IK Zenith Grön - Utbynäs SK Blå Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-10-09 20:15 060315166 Qviding FIF Vinröd - Mölnlycke IF Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-10-10 20:15 060315168 Torslanda IK Röd - GAIS Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-10-12 18:30 060315123 Kareby IS /Kode IF Röd - Mölnlycke IF Kareby Hed
2018-10-13 15:30 060315171 BK Häcken Gul - KF Velebit 1 Slättadamm 2 konstgräs
2018-10-14 14:30 060315131 Torslanda IK Röd - Näsets SK Vinröd Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-10-14 19:15 060315132 Utbynäs SK Blå - GAIS Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-10-16 20:00 060315154 GAIS - Kareby IS /Kode IF Röd Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-10-17 20:15 060315127 Qviding FIF Vinröd - Kungsbacka IF Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-10-18 19:45 060315147 KF Velebit 1 - Torslanda IK Röd Backavallen 1 Konstgräs
2018-10-18 20:00 060315163 GAIS - Näsets SK Vinröd Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-10-19 19:00 060315137 BK Häcken Gul - Utbynäs SK Blå Slättadamm 2 konstgräs
2018-10-22 20:15 060315121 GAIS - BK Häcken Gul Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-10-22 20:15 060315133 Qviding FIF Vinröd - IK Zenith Grön Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-10-24 20:15 060315114 Torslanda IK Röd - Mölnlycke IF Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-10-24 20:15 060315144 Kungsbacka IF - GAIS Kungsbacka sportcenter 10
2018-10-25 19:15 060315135 Kareby IS /Kode IF Röd - BK Häcken Gul Kareby Hed
2018-10-27 17:00 060315129 BK Häcken Gul - Mölnlycke IF Slättadamm 2 konstgräs
2018-10-28 13:00 060315117 Utbynäs SK Blå - Qviding FIF Vinröd Lemmingvallen 2 Konstgräs
December
2018-12-31 060315016 GAIS - IK Zenith Grön Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-12-31 060315116 IK Zenith Grön - GAIS Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-12-31 060315150 Utbynäs SK Blå - Kareby IS /Kode IF Röd Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-12-31 060315172 KF Velebit 1 - IK Zenith Grön Inst. Velebit IP 1 Gräs
2018-12-31 060315173 Qviding FIF Vinröd - Näsets SK Vinröd Inst. Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-12-31 060315174 Mölnlycke IF - Kungsbacka IF Inst. Djupedalsplan A Konstgräs