Spelprogram - Pojkar 2004(14 år) Klass 3B - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Magnus Brunander Röd/Svart/Röd
Bergums IF Blå Bernt Mikael Olausson 0702454224 Blå/Blå/Blå
IK Kongahälla Johan Hans-Anders Karlsson 0702848490 Röd/Vit/Röd
Kållered SK blå Mikael Andersson Blå/Blå/Blå
Lunden ÖBK Svart Christian Berg 0707800017 Vit, Vit, Vita
Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart Mathias Sonninger Vit/Svart/Vit
Sävedalens IF Röd Linda Johnson Röd/Blå/Röda
Västra Frölunda IF Grön Magnus Bruce 0709321045 grön/grön/grön
Öckerö IF Vinröd Peter Börjesson 0707271394 Vinröd/Vit/Vinröd
Örgryte IS FF Vit Mirza Saltagic 0708781615
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-13 19:15 060338002 Västra Frölunda IF Grön - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart 3 - 7 Välens Nya konstgräs
2018-04-14 12:30 060338005 Lunden ÖBK Svart - IK Kongahälla 5 - 5 Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-04-15 18:00 800060338004 Öckerö IF Vinröd - Kållered SK blå 2 - 3 Prästängen 1 Konstgräs
2018-04-18 19:45 060338003 Backatorp IF - Örgryte IS FF Vit 0 - 6 Backavallen 1 Konstgräs
2018-04-21 14:00 060338007 Kållered SK blå - Backatorp IF 6 - 1 Kållered Sportcenter 1
2018-04-24 20:15 060338008 Örgryte IS FF Vit - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart 3 - 2 Hammarviken Arena
2018-04-25 18:00 060338006 IK Kongahälla - Öckerö IF Vinröd 3 - 6 Kongevi 1 Konstgräs
2018-04-28 14:15 060338013 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart - Kållered SK blå 3 - 6 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-04-28 14:30 060338015 Öckerö IF Vinröd - Lunden ÖBK Svart 4 - 6 Prästängen 1 Konstgräs
2018-04-30 17:30 060338011 Sävedalens IF Röd - Västra Frölunda IF Grön 1 - 9 Välens Nya konstgräs
2018-04-30 20:15 060338012 Bergums IF Blå - Örgryte IS FF Vit 4 - 3 The Carpenters Arena
Maj
2018-05-05 14:00 060338018 Kållered SK blå - Bergums IF Blå 4 - 1 Kållered Sportcenter 1
2018-05-05 15:00 060338017 IK Kongahälla - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart 4 - 11 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2018-05-05 16:00 060338019 Örgryte IS FF Vit - Sävedalens IF Röd 8 - 2 Hammarviken Arena
2018-05-05 16:30 060338016 Lunden ÖBK Svart - Backatorp IF 4 - 9 Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-05-07 17:30 060338009 Västra Frölunda IF Grön - Bergums IF Blå 4 - 4 Välens Nya konstgräs
2018-05-08 19:30 060338023 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart - Lunden ÖBK Svart 4 - 6 Mölnlycke IP
2018-05-13 16:30 060338024 Backatorp IF - Öckerö IF Vinröd 6 - 3 Backavallen 1 Konstgräs
2018-05-15 20:15 060338022 Bergums IF Blå - IK Kongahälla 4 - 0 The Carpenters Arena
2018-05-17 20:15 060338021 Sävedalens IF Röd - Kållered SK blå 0 - 3 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2018-05-19 11:00 060338026 Öckerö IF Vinröd - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart 1 - 3 Prästängen 1 Konstgräs
2018-05-21 20:15 060338028 IK Kongahälla - Sävedalens IF Röd 2 - 6 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2018-05-21 20:15 060338030 Örgryte IS FF Vit - Västra Frölunda IF Grön 0 - 5 Hammarviken Arena
2018-05-23 19:45 060338027 Lunden ÖBK Svart - Bergums IF Blå 2 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-05-26 14:30 060338034 Västra Frölunda IF Grön - Kållered SK blå 0 - 6 Välens Nya konstgräs
2018-05-26 15:30 060338033 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart - Backatorp IF 4 - 3 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-05-26 16:00 060338032 Bergums IF Blå - Öckerö IF Vinröd 1 - 1 The Carpenters Arena
Juni
2018-06-02 16:00 060338037 Sävedalens IF Röd - Öckerö IF Vinröd 0 - 6 Furulundsplan 1 Konstgräs
2018-06-03 14:15 060338040 Kållered SK blå - Örgryte IS FF Vit 2 - 3 Kållered Sportcenter 1
2018-06-03 14:30 060338036 Backatorp IF - Bergums IF Blå 2 - 4 Backavallen 1 Konstgräs
2018-06-03 15:00 060338039 IK Kongahälla - Västra Frölunda IF Grön 5 - 7 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2018-06-03 15:30 060338046 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart - Sävedalens IF Röd 5 - 0 Djupedalsplan A Konstgräs
2018-06-09 17:30 060338041 Sävedalens IF Röd - Backatorp IF 4 - 3 Furulundsplan 1 Konstgräs
2018-06-10 15:00 060338042 Bergums IF Blå - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart 1 - 7 The Carpenters Arena
2018-06-10 15:00 060338044 Västra Frölunda IF Grön - Lunden ÖBK Svart 9 - 4 Välens Nya konstgräs
2018-06-10 16:30 060338043 Örgryte IS FF Vit - IK Kongahälla 3 - 8 Hammarviken Arena
2018-06-13 18:40 060338052 Kållered SK blå - Lunden ÖBK Svart Förbovallen 1
2018-06-14 19:00 060338048 Öckerö IF Vinröd - Västra Frölunda IF Grön 3 - 3 Prästängen 1 Konstgräs
2018-06-15 18:30 060338049 Lunden ÖBK Svart - Örgryte IS FF Vit 2 - 4 Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-06-16 15:30 060338050 IK Kongahälla - Kållered SK blå 5 - 3 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2018-06-17 15:45 060338051 Bergums IF Blå - Sävedalens IF Röd 3 - 0 The Carpenters Arena
2018-06-20 20:15 060338053 Örgryte IS FF Vit - Öckerö IF Vinröd 7 - 0 Hammarviken Arena
2018-06-28 19:45 060338014 Backatorp IF - IK Kongahälla 1 - 4 Backavallen 1 Konstgräs
Juli
2018-07-12 20:00 060338031 Sävedalens IF Röd - Lunden ÖBK Svart 0 - 2 Öjersjö IP 1 Konstgräs
Augusti
2018-08-18 16:00 060338058 Backatorp IF - Västra Frölunda IF Grön Backavallen 1 Konstgräs
2018-08-18 16:30 060338060 Lunden ÖBK Svart - Kållered SK blå Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-08-19 14:30 060338059 Öckerö IF Vinröd - Örgryte IS FF Vit Prästängen 1 Konstgräs
2018-08-19 16:00 060338056 Sävedalens IF Röd - Bergums IF Blå Vallhamra 2 Konstgräs
2018-08-25 15:00 060338062 Kållered SK blå - IK Kongahälla Kållered Sportcenter 1
2018-08-25 16:00 060338063 Örgryte IS FF Vit - Lunden ÖBK Svart Hammarviken Arena
2018-08-25 17:30 060338061 Sävedalens IF Röd - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart Vallhamra 2 Konstgräs
2018-08-26 13:30 060338064 Västra Frölunda IF Grön - Öckerö IF Vinröd Välens Nya konstgräs
September
2018-09-01 15:00 060338070 IK Kongahälla - Örgryte IS FF Vit Skarpe Nord 1 Konstgräs
2018-09-01 15:30 060338066 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart - Bergums IF Blå Djupedalsplan B Konstgräs
2018-09-01 16:30 060338069 Lunden ÖBK Svart - Västra Frölunda IF Grön Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-09-02 12:30 060338067 Backatorp IF - Sävedalens IF Röd Backavallen 1 Konstgräs
2018-09-07 19:00 060338072 Bergums IF Blå - Backatorp IF The Carpenters Arena
2018-09-07 19:00 060338074 Västra Frölunda IF Grön - IK Kongahälla Välens Nya konstgräs
2018-09-08 15:00 060338071 Öckerö IF Vinröd - Sävedalens IF Röd Prästängen 1 Konstgräs
2018-09-08 15:00 060338073 Örgryte IS FF Vit - Kållered SK blå Hammarviken Arena
2018-09-15 16:30 060338078 Lunden ÖBK Svart - Sävedalens IF Röd Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-09-16 14:00 060338077 Öckerö IF Vinröd - Bergums IF Blå Prästängen 1 Konstgräs
2018-09-16 14:15 060338076 Backatorp IF - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart Backavallen 1 Konstgräs
2018-09-16 14:15 060338080 Kållered SK blå - Västra Frölunda IF Grön Kållered Sportcenter 1
2018-09-22 15:00 060338084 Västra Frölunda IF Grön - Örgryte IS FF Vit Välens Nya konstgräs
2018-09-22 15:30 060338083 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart - Öckerö IF Vinröd Djupedalsplan B Konstgräs
2018-09-22 16:00 060338081 Sävedalens IF Röd - IK Kongahälla Furulundsplan 1 Konstgräs
2018-09-23 15:00 060338082 Bergums IF Blå - Lunden ÖBK Svart The Carpenters Arena
2018-09-29 15:00 060338086 Öckerö IF Vinröd - Backatorp IF Prästängen 1 Konstgräs
2018-09-29 15:00 060338089 Kållered SK blå - Sävedalens IF Röd Kållered Sportcenter 1
2018-09-30 15:30 060338088 IK Kongahälla - Bergums IF Blå Skarpe Nord 1 Konstgräs
2018-09-30 16:30 060338087 Lunden ÖBK Svart - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart Överåsvallen 1 Konstgräs
Oktober
2018-10-06 14:00 060338093 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart - IK Kongahälla Djupedalsplan B Konstgräs
2018-10-06 15:00 060338091 Sävedalens IF Röd - Örgryte IS FF Vit Vallhamra 2 Konstgräs
2018-10-06 16:00 060338094 Backatorp IF - Lunden ÖBK Svart Backavallen 1 Konstgräs
2018-10-07 14:00 060338092 Bergums IF Blå - Kållered SK blå The Carpenters Arena
2018-10-13 14:00 060338097 IK Kongahälla - Backatorp IF Skarpe Nord 1 Konstgräs
2018-10-13 15:00 060338099 Örgryte IS FF Vit - Bergums IF Blå Hammarviken Arena
2018-10-13 16:15 060338096 Lunden ÖBK Svart - Öckerö IF Vinröd Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-10-14 14:00 060338098 Kållered SK blå - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart Kållered Sportcenter 1
2018-10-14 15:00 060338100 Västra Frölunda IF Grön - Sävedalens IF Röd Välens Nya konstgräs
2018-10-19 19:00 060338102 Bergums IF Blå - Västra Frölunda IF Grön The Carpenters Arena
2018-10-20 14:00 060338104 Backatorp IF - Kållered SK blå Backavallen 1 Konstgräs
2018-10-20 15:00 060338103 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart - Örgryte IS FF Vit Djupedalsplan B Konstgräs
2018-10-20 15:00 060338105 Öckerö IF Vinröd - IK Kongahälla Prästängen 1 Konstgräs
2018-10-27 14:00 060338107 Kållered SK blå - Öckerö IF Vinröd Kållered Sportcenter 1
2018-10-27 15:00 060338106 IK Kongahälla - Lunden ÖBK Svart Kongevi 1 Konstgräs
2018-10-27 15:00 060338108 Örgryte IS FF Vit - Backatorp IF Hammarviken Arena
2018-10-27 15:00 060338109 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart - Västra Frölunda IF Grön Djupedalsplan B Konstgräs
December
2018-12-31 060338054 Västra Frölunda IF Grön - Backatorp IF Välens Nya konstgräs