Spelprogram - Pojkar 2005(13 år) Vår Klass 2 - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Svart Daniel Dinh Svart/Svart/Svarta
BK Häcken Svart Marcus Lidén 0722411405 gul-svart randig/svart/svarta
GAIS Grön Anders Wennermark 0706980458 Grön/svart/Vit/Vit
Götaholms BK Dan Kenny Andersson 0707232174 Blå/Vit/Blå/Blå
Hovås Billdal IF Blå Niklas Fredriksson 0704855326 Röd/vit/blå, blå
IF Väster Orange Emil Höij 0707555494 Orange/Svart/Orange
IFK Göteborg Fredrik Landén Blå/Vit randig/Blå/Vit
IK Kongahälla Röd Daniel Solving 0739024552 Röd/Vit/Röd
KF Velebit Vit Larry Liedberg 0708691989 0708691989 vit/blå/blå
Sävedalens IF Röd Patrik Dahbo 0707821516 Röd/Blå/Röda
Västra Frölunda IF Grön Ibrahim Hassan Grön(senior)Vit/grön (juniorer)/grön/grön(senior)vit(juniorer)
Örgryte IS FF Röd Jesper Källqvist 0722003171 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-13 17:30 060365006 IF Väster Orange - Sävedalens IF Röd 1 - 3 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-04-13 19:00 060365005 GAIS Grön - Hovås Billdal IF Blå 3 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-04-14 12:45 060365004 KF Velebit Vit - Angered MBIK Svart 2 - 8 Tuvevallen 2 Konstgräs
2018-04-14 15:15 060365001 Västra Frölunda IF Grön - IK Kongahälla Röd 5 - 4 Välens Nya konstgräs
2018-04-19 18:15 060365011 Sävedalens IF Röd - Hovås Billdal IF Blå 2 - 0 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2018-04-20 16:20 060365012 IK Kongahälla Röd - IF Väster Orange 1 - 6 Kongevi 1 Konstgräs
2018-04-22 12:15 060365010 GAIS Grön - KF Velebit Vit 1 - 2 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-04-22 12:45 060365008 Örgryte IS FF Röd - BK Häcken Svart 2 - 2 JM-vallen Gräs
2018-04-22 13:30 060365009 Angered MBIK Svart - IFK Göteborg 1 - 0 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-04-22 15:15 060365007 Götaholms BK - Västra Frölunda IF Grön 0 - 5 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-04-27 17:30 060365013 Hovås Billdal IF Blå - IF Väster Orange 0 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-04-27 19:00 060365016 BK Häcken Svart - Angered MBIK Svart 4 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2018-04-29 16:00 060365015 IFK Göteborg - GAIS Grön 5 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2018-04-29 16:00 060365018 Götaholms BK - IK Kongahälla Röd 2 - 0 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-04-29 17:15 060365014 KF Velebit Vit - Sävedalens IF Röd 8 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
Maj
2018-05-02 18:30 060365003 IFK Göteborg - Örgryte IS FF Röd 4 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2018-05-03 19:00 060365021 Sävedalens IF Röd - IFK Göteborg 0 - 3 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-05-05 11:45 060365020 GAIS Grön - BK Häcken Svart 1 - 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-05-05 12:45 060365019 Angered MBIK Svart - Västra Frölunda IF Grön 1 - 4 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-05-05 14:45 060365024 Örgryte IS FF Röd - Götaholms BK 0 - 3 JM-vallen Gräs
2018-05-05 17:00 060365022 IF Väster Orange - KF Velebit Vit 3 - 0 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-05-06 13:00 060365023 IK Kongahälla Röd - Hovås Billdal IF Blå 1 - 0 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2018-05-13 14:30 060365026 IFK Göteborg - IF Väster Orange 7 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-05-14 19:00 060365028 Västra Frölunda IF Grön - GAIS Grön 5 - 1 Välens Nya konstgräs
2018-05-16 18:30 060365030 Örgryte IS FF Röd - IK Kongahälla Röd 4 - 2 JM-vallen Gräs
2018-05-19 17:00 060365031 Sävedalens IF Röd - Västra Frölunda IF Grön 1 - 5 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2018-05-19 19:00 060365036 GAIS Grön - Götaholms BK 1 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-05-20 17:00 060365032 IF Väster Orange - BK Häcken Svart 0 - 3 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-05-20 19:00 060365034 IK Kongahälla Röd - KF Velebit Vit 1 - 7 Kongevi 1 Konstgräs
2018-05-20 20:15 060365033 Hovås Billdal IF Blå - IFK Göteborg 0 - 5 Hovås Billdal Arena 1
2018-05-21 18:45 060365037 IFK Göteborg - KF Velebit Vit 7 - 2 Kviberg 5 konstgräs
2018-05-25 19:30 060365029 Götaholms BK - Angered MBIK Svart 1 - 1 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-05-26 10:45 060365038 BK Häcken Svart - Hovås Billdal IF Blå 6 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
2018-05-26 11:45 060365041 Örgryte IS FF Röd - GAIS Grön 1 - 1 JM-vallen Gräs
2018-05-26 12:00 060365040 Götaholms BK - Sävedalens IF Röd 1 - 4 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-05-26 15:00 060365042 Angered MBIK Svart - IK Kongahälla Röd 10 - 1 Lövgärdesplan 1 Gräs
2018-05-27 13:30 060365025 KF Velebit Vit - Hovås Billdal IF Blå 1 - 1 Velebit IP 1 Gräs
2018-05-31 19:00 060365017 Västra Frölunda IF Grön - Örgryte IS FF Röd 2 - 3 JM-vallen Gräs
Juni
2018-06-01 18:30 060365048 IF Väster Orange - Götaholms BK 3 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-06-02 15:30 060365027 BK Häcken Svart - Sävedalens IF Röd 5 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
2018-06-02 16:30 060365046 GAIS Grön - Angered MBIK Svart 1 - 4 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-06-03 13:30 060365044 KF Velebit Vit - BK Häcken Svart 3 - 2 Velebit IP 1 Gräs
2018-06-03 13:45 060365045 IK Kongahälla Röd - IFK Göteborg 1 - 8 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2018-06-03 16:00 060365047 Sävedalens IF Röd - Örgryte IS FF Röd 2 - 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2018-06-06 11:00 060365002 BK Häcken Svart - Götaholms BK 5 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2018-06-08 19:00 060365039 Västra Frölunda IF Grön - IF Väster Orange 2 - 1 Välens Nya konstgräs
2018-06-10 12:15 060365051 Götaholms BK - Hovås Billdal IF Blå 1 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-06-10 13:45 060365050 Västra Frölunda IF Grön - KF Velebit Vit 8 - 0 Välens Nya konstgräs
2018-06-10 13:45 060365052 Örgryte IS FF Röd - IF Väster Orange 3 - 1 JM-vallen Gräs
2018-06-10 14:45 060365054 GAIS Grön - IK Kongahälla Röd 5 - 3 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-06-10 15:00 060365053 Angered MBIK Svart - Sävedalens IF Röd 3 - 1 Lövgärdesplan 1 Gräs
2018-06-10 17:00 060365049 BK Häcken Svart - IFK Göteborg 1 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2018-06-13 19:00 060365035 Angered MBIK Svart - Örgryte IS FF Röd 4 - 0 Lövgärdesplan 1 Gräs
2018-06-16 17:00 060365057 Sävedalens IF Röd - GAIS Grön 0 - 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2018-06-17 060365056 IK Kongahälla Röd - BK Häcken Svart Inst. Skarpe Nord 1 Konstgräs
2018-06-17 060365059 Hovås Billdal IF Blå - Örgryte IS FF Röd Inst. Billdalsvallen 1
2018-06-17 13:30 060365043 Hovås Billdal IF Blå - Västra Frölunda IF Grön 1 - 6 Hovås Billdal Arena 1
2018-06-19 18:30 060365058 IF Väster Orange - Angered MBIK Svart 4 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-06-24 060365061 Västra Frölunda IF Grön - BK Häcken Svart Inst. Välens Nya konstgräs
2018-06-24 060365066 Sävedalens IF Röd - IK Kongahälla Röd Inst. Furulundsplan 1 Konstgräs
Juli
2018-07-03 19:30 060365065 IF Väster Orange - GAIS Grön 2 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
December
2018-12-31 060365055 IFK Göteborg - Västra Frölunda IF Grön Inst. Kviberg 5 konstgräs
2018-12-31 060365060 KF Velebit Vit - Götaholms BK Velebit IP 1 Gräs
2018-12-31 060365062 Götaholms BK - IFK Göteborg Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-12-31 060365063 Örgryte IS FF Röd - KF Velebit Vit Hammarviken Arena
2018-12-31 060365064 Angered MBIK Svart - Hovås Billdal IF Blå Lövgärdesplan 1 Gräs