Spelprogram - Pojkar 2006(12 år) Grupp E Vår - Kompisligan

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Röd Henrik Larsson 0727399392 Röd/Svart/Röd
Backatorp IF Svart Henrik Larsson 0727399392 Röd/Svart/Röd
Backatorp IF Vit Henrik Larsson 0727399392 Röd/Svart/Röd
BK Häcken Gul Frank Andersson 0727117501 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Svart Jörgen Sjöstedt gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Vit Jörgen Sjöstedt gul-svart randig/svart/svarta
GAIS Lars Schill 0733400544 Grön/svart/Vit/Vit
Gunnared KIF Gul Saman Jalal Shareef 0735511112 Gul/blå/blå
Gunnilse IS Blå Shakir Mohamed 0767066039 Röd/Blå/Röda
Gunnilse IS Gul Amir Aldjamali 0762690366 Röd&blå/Blå/Röda
Hisingsbacka FC Svart Alexander Olofsson 0729774344 0733670363 Svart/Svart/Svart
Hisingsbacka FC Vit Alexander Olofsson 0729774344 0733670363 Svart/Svart/Svart
Hovås Billdal IF 1 Martin Svedstam 0705760332 Vit/Vit/Vita
Hovås Billdal IF 2 Martin Svedstam 0705760332 Vit-vit-vit
Hovås Billdal IF 3 Martin Svedstam 0705760332 Vit-vit-vit
IFK Göteborg Fredrik Landén Blå/Vit randig/Blå/Vit
IK Zenith Grön Peter Settergren 0709347470 grön/vit/grön
IK Zenith Vit Peter Settergren 0709347470 grön/vit/grön
Lindome GIF svart Mikael Brisslert Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Vit Mikael Brisslert Svart vit randig/Svart/Vit
Partille IF FK Röd Ulf Johansson 0702448240 Röd/vit/röd
Partille IF FK Vit Ulf Johansson 0702448240 Röd/vit/röd
Utbynäs SK Blå Dennis Ek 0707837409 Gul/Blå/Gula
Utbynäs SK Gul Dennis Ek 0707837409 Gul/Blå/Gula
Vallens IF Jenny Henriksson 0303799474 0709584139 Blå, Blå, Blå
Örgryte IS FF Blå Janne Partanen 0761094167 Röd/Blå/Vit
Örgryte IS FF Röd Janne Partanen 0761094167 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-04-21 12:00 BK Häcken Vit - BK Häcken Svart Slättadamm 22 konstgräs
2018-04-21 12:00 Gunnared KIF Gul - Utbynäs SK Gul Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2018-04-21 12:00 Gunnilse IS Gul - Partille IF FK Röd Hjällbovallen 22 konstgräs
2018-04-21 12:00 Gunnilse IS Blå - Partille IF FK Vit Hjällbovallen 21 konstgräs
2018-04-21 12:30 Lindome GIF Vit - Örgryte IS FF Röd Lindevi 32 Konstgräs
2018-04-21 12:30 Lindome GIF svart - Örgryte IS FF Blå Lindevi 31 Konstgräs
2018-04-21 13:30 IK Zenith Vit - Vallens IF Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2018-04-21 13:30 BK Häcken Gul - Backatorp IF Vit Slättadamm 21 konstgräs
2018-04-21 14:45 IK Zenith Grön - Hovås Billdal IF 1 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2018-04-21 16:00 Backatorp IF Röd - Hisingsbacka FC Svart Backavallen 12 Konstgräs
2018-04-22 12:00 Backatorp IF Svart - Hisingsbacka FC Vit Backavallen 12 Konstgräs
Omgång 2
2018-04-28 11:00 Örgryte IS FF Röd - Gunnared KIF Gul JM-vallen Gräs
2018-04-28 12:00 Hisingsbacka FC Vit - BK Häcken Vit Backavallen 22(Gratts Arena)
2018-04-28 12:00 IFK Göteborg - Lindome GIF Vit Kviberg 2:22
2018-04-28 12:00 GAIS - Lindome GIF svart Gaisgården 21
2018-04-28 13:15 Hisingsbacka FC Svart - BK Häcken Gul Backavallen 21(Gratts Arena)
2018-04-28 13:15 Utbynäs SK Gul - Gunnilse IS Gul Lemmingvallen 22 Konstgräs
2018-04-28 13:15 Utbynäs SK Blå - Gunnilse IS Blå Lemmingvallen 21 Konstgräs
2018-05-01 10:30 Vallens IF - Backatorp IF Svart Stora Höga IP 21
2018-05-01 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Backatorp IF Röd Billdalsvallen 5
2018-05-02 18:00 Hovås Billdal IF 2 - IK Zenith Grön Billdalsvallen 5
2018-05-02 19:15 Hovås Billdal IF 3 - IK Zenith Vit Billdalsvallen 5
Omgång 3
2018-05-05 12:00 Backatorp IF Röd - Hovås Billdal IF 2 Backavallen 12 Konstgräs
2018-05-05 12:00 Backatorp IF Svart - Hovås Billdal IF 3 Backavallen 11 Konstgräs
2018-05-05 12:00 Gunnared KIF Gul - IFK Göteborg Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2018-05-05 12:00 Gunnilse IS Gul - Örgryte IS FF Röd Hjällbovallen 22 konstgräs
2018-05-05 12:00 Gunnilse IS Blå - Örgryte IS FF Blå Hjällbovallen 21 konstgräs
2018-05-05 14:00 BK Häcken Gul - Hovås Billdal IF 1 Slättadamm 21 konstgräs
2018-05-05 14:00 BK Häcken Vit - Vallens IF Slättadamm 22 konstgräs
2018-05-05 16:45 Backatorp IF Vit - Hisingsbacka FC Svart Backavallen 12 Konstgräs
2018-05-06 10:00 BK Häcken Svart - Hisingsbacka FC Vit Slättadamm 21 konstgräs
2018-05-06 12:15 Partille IF FK Vit - Utbynäs SK Blå Lexby 22 Konstgräs
2018-05-06 13:30 Partille IF FK Röd - Utbynäs SK Gul Lexby 21 Konstgräs
Omgång 4
2018-05-17 18:00 Hovås Billdal IF 2 - BK Häcken Gul Billdalsvallen 5
2018-05-17 19:15 Hovås Billdal IF 3 - BK Häcken Vit Billdalsvallen 5
2018-05-19 10:30 Örgryte IS FF Blå - Partille IF FK Vit JM-vallen Gräs
2018-05-19 12:00 Vallens IF - BK Häcken Svart Stora Höga IP 21
2018-05-19 12:00 IFK Göteborg - Gunnilse IS Gul Kviberg 2:21
2018-05-19 12:00 GAIS - Gunnilse IS Blå Gaisgården 21
2018-05-19 12:00 Lindome GIF Vit - Gunnared KIF Gul Lindevi 32 Konstgräs
2018-05-19 12:00 Örgryte IS FF Röd - Partille IF FK Röd JM-vallen Gräs
2018-05-20 12:30 IK Zenith Grön - Backatorp IF Röd Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2018-05-20 13:45 IK Zenith Vit - Backatorp IF Svart Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2018-05-23 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Backatorp IF Vit Billdalsvallen 5
Omgång 5
2018-05-26 12:00 BK Häcken Vit - IK Zenith Vit Slättadamm 22 konstgräs
2018-05-26 12:00 Backatorp IF Vit - Hovås Billdal IF 2 Backavallen 12 Konstgräs
2018-05-26 12:00 Hisingsbacka FC Vit - Vallens IF Backavallen 22(Gratts Arena)
2018-05-26 12:00 Gunnilse IS Gul - Lindome GIF Vit Hjällbovallen 22 konstgräs
2018-05-26 12:00 Gunnilse IS Blå - Lindome GIF svart Hjällbovallen 21 konstgräs
2018-05-26 12:00 Utbynäs SK Gul - Örgryte IS FF Röd Lemmingvallen 22 Konstgräs
2018-05-26 13:15 BK Häcken Gul - IK Zenith Grön Slättadamm 21 konstgräs
2018-05-26 13:15 Utbynäs SK Blå - Örgryte IS FF Blå Lemmingvallen 21 Konstgräs
2018-05-27 12:00 BK Häcken Svart - Hovås Billdal IF 3 Slättadamm 21 konstgräs
2018-05-27 12:00 Hisingsbacka FC Svart - Hovås Billdal IF 1 Backavallen 21(Gratts Arena)
2018-05-27 12:15 Partille IF FK Vit - GAIS Lexby 22 Konstgräs
2018-05-27 13:30 Partille IF FK Röd - IFK Göteborg Lexby 21 Konstgräs
Omgång 6
2018-05-31 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Hisingsbacka FC Svart Billdalsvallen 5
2018-06-01 18:30 Hovås Billdal IF 3 - Hisingsbacka FC Vit Billdalsvallen 5
2018-06-02 12:00 Backatorp IF Röd - BK Häcken Gul Backavallen 12 Konstgräs
2018-06-02 12:00 Backatorp IF Svart - BK Häcken Vit Backavallen 11 Konstgräs
2018-06-02 12:00 IFK Göteborg - Utbynäs SK Gul Kviberg 2:21
2018-06-02 12:00 GAIS - Utbynäs SK Blå Gaisgården 21
2018-06-02 12:00 Lindome GIF Vit - Partille IF FK Röd Lindevi 32 Konstgräs
2018-06-02 12:00 Lindome GIF svart - Partille IF FK Vit Lindevi 31 Konstgräs
2018-06-02 12:00 Gunnared KIF Gul - Gunnilse IS Gul Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2018-06-03 14:00 IK Zenith Grön - Backatorp IF Vit Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2018-06-03 15:15 IK Zenith Vit - BK Häcken Svart Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
Omgång 8
2018-06-06 09:00 Hisingsbacka FC Svart - GAIS Backavallen 21(Gratts Arena)
2018-06-06 09:00 Hisingsbacka FC Vit - IFK Göteborg Backavallen 22(Gratts Arena)
2018-06-06 09:00 Hovås Billdal IF 3 - Örgryte IS FF Röd Billdalsvallen 12
2018-06-06 09:00 Hovås Billdal IF 2 - Örgryte IS FF Blå Billdalsvallen 5
2018-06-06 09:00 Vallens IF - BK Häcken Svart Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2018-06-06 09:00 Gunnared KIF Gul - BK Häcken Gul Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2018-06-06 10:00 BK Häcken Vit - Partille IF FK Röd Backavallen 21(Gratts Arena)
2018-06-06 10:00 Backatorp IF Röd - Partille IF FK Vit Backavallen 22(Gratts Arena)
2018-06-06 10:00 IK Zenith Grön - Utbynäs SK Gul Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2018-06-06 10:00 IK Zenith Vit - Utbynäs SK Gul Gunnaredsplan 12 Konstgräs
Omgång 9
2018-06-06 11:00 Hisingsbacka FC Svart - IFK Göteborg Backavallen 21(Gratts Arena)
2018-06-06 11:00 Hisingsbacka FC Vit - GAIS Backavallen 22(Gratts Arena)
2018-06-06 11:00 Hovås Billdal IF 3 - Örgryte IS FF Blå Billdalsvallen 13
2018-06-06 11:00 Hovås Billdal IF 2 - Örgryte IS FF Röd Billdalsvallen 5
2018-06-06 11:00 Vallens IF - BK Häcken Gul Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2018-06-06 11:00 Gunnared KIF Gul - BK Häcken Svart Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2018-06-06 12:00 BK Häcken Vit - Partille IF FK Vit Backavallen 21(Gratts Arena)
2018-06-06 12:00 Backatorp IF Röd - Partille IF FK Röd Backavallen 22(Gratts Arena)
2018-06-06 12:00 IK Zenith Grön - Utbynäs SK Gul Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2018-06-06 12:00 IK Zenith Vit - Utbynäs SK Blå Gunnaredsplan 12 Konstgräs