Spelprogram - Juniorer Pojkar Div 3A - Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Christer Wallin 0705323378 Röd/svart, svart, röda
Hönö IS Mikkel Okkels 0700916990 Röd/Röd/Röd
IF Warta Roberto Fortes da Cruz 0707239119 Svart. Vit /Vit/Vit
IF Väster Ola Skogsberg 0706233626 Orange/Svart/Orange
Kungsladugårds BK Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd/Vita/Vinröda
Mölnlycke IF Anders Dahlstedt 0705855440 Gul, Svart, Gul
Näsets SK Antoine Meunier 0705637146 Vinröd/Vit/Vinröd
Sandarna BK Benny Eriksson 0702092807 Svart/Röd randig/svarta/röda
Torslanda IK Mehdi Toosi Svart/Svart/Svarta
Västra Frölunda IF Christos Konstantinidis Grön/grön/grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2018-03-27 19:45 060250003 IF Warta - Sandarna BK 3 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-03-28 19:45 060250004 Näsets SK - IF Väster 7 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-03-28 20:00 060250001 Västra Frölunda IF - Askims IK 4 - 4 Välens Nya konstgräs
2018-03-28 20:15 060250002 Torslanda IK - Hönö IS 3 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
April
2018-04-08 14:00 060250007 IF Väster - Sandarna BK 1 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-04-11 20:00 060250011 Västra Frölunda IF - IF Warta 2 - 1 Välens Nya konstgräs
2018-04-11 20:15 060250012 Torslanda IK - IF Väster 5 - 4 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-04-12 19:45 060250014 Näsets SK - Mölnlycke IF 0 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-04-13 19:30 060250015 Hönö IS - Askims IK 4 - 2 Hönö Arena 1
2018-04-15 12:15 060250013 Sandarna BK - Kungsladugårds BK 2 - 0 Gröna Vallen 1
2018-04-18 20:15 060250018 IF Väster - Västra Frölunda IF 2 - 0 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-04-19 19:30 060250016 Mölnlycke IF - Sandarna BK 2 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-04-19 19:45 060250019 IF Warta - Hönö IS 3 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-04-22 14:15 060250020 Askims IK - Näsets SK 3 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-04-25 20:15 060250022 Torslanda IK - Askims IK 1 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-04-26 19:45 060250024 IF Warta - Mölnlycke IF 3 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-04-28 12:15 060250023 Sandarna BK - Näsets SK 0 - 3 Gröna Vallen 1
2018-04-29 16:00 060250025 Hönö IS - IF Väster 3 - 0 Hönö Arena 1
Maj
2018-05-02 19:45 060250026 Näsets SK - Torslanda IK 2 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-05-03 19:30 060250027 Mölnlycke IF - Västra Frölunda IF 4 - 4 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-05-04 19:00 060250029 IF Väster - IF Warta 0 - 4 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-05-06 12:15 060250028 Kungsladugårds BK - Hönö IS 1 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-05-06 16:15 060250030 Askims IK - Sandarna BK 3 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-05-09 20:00 060250021 Västra Frölunda IF - Kungsladugårds BK 6 - 3 Välens Nya konstgräs
2018-05-10 14:15 060250010 Askims IK - Mölnlycke IF 5 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-05-13 16:00 060250009 Hönö IS - Västra Frölunda IF 5 - 3 Hönö Arena 1
2018-05-16 20:00 060250031 Västra Frölunda IF - Näsets SK 4 - 2 Välens Nya konstgräs
2018-05-16 20:15 060250032 Torslanda IK - Sandarna BK 3 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-05-17 19:45 060250034 IF Warta - Kungsladugårds BK 3 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-05-17 20:15 060250033 IF Väster - Askims IK 4 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-05-20 18:00 060250035 Hönö IS - Mölnlycke IF 4 - 1 Hönö Arena 1
2018-05-23 19:45 060250037 Näsets SK - Hönö IS 6 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-05-27 12:15 060250036 Sandarna BK - Västra Frölunda IF 1 - 3 Gröna Vallen 1
2018-05-27 16:15 060250040 Askims IK - IF Warta 5 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2018-05-27 19:00 060250039 Kungsladugårds BK - IF Väster 0 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-05-30 19:45 060250044 IF Warta - Näsets SK 2 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-05-30 20:00 060250041 Västra Frölunda IF - Torslanda IK 1 - 2 Välens Nya konstgräs
2018-05-31 20:15 060250043 IF Väster - Mölnlycke IF 1 - 3 Önneredsplan 1 Konstgräs
Juni
2018-06-03 13:00 060250045 Hönö IS - Sandarna BK 6 - 0 Hönö Arena 1
2018-06-05 20:15 060250046 Torslanda IK - Västra Frölunda IF 1 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-06-07 19:45 060250048 Näsets SK - IF Warta 2 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-06-09 14:15 060250047 Sandarna BK - Hönö IS 3 - 4 Gröna Vallen 1
2018-06-10 18:00 060250017 Kungsladugårds BK - Torslanda IK 0 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-06-13 20:00 060250008 IF Warta - Torslanda IK 3 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-06-14 19:30 060250005 Mölnlycke IF - Kungsladugårds BK 6 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-06-26 19:30 060250038 Mölnlycke IF - Torslanda IK 1 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-06-30 13:00 060250006 Kungsladugårds BK - Näsets SK 2 - 1 Apelsinplan 1 Gräs
Augusti
2018-08-15 20:00 060250051 Västra Frölunda IF - Sandarna BK 5 - 0 Välens Nya konstgräs
2018-08-15 20:15 060250052 Torslanda IK - Mölnlycke IF 0 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-08-18 14:15 060250054 IF Warta - Askims IK Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-08-19 19:00 060250049 Mölnlycke IF - IF Väster Djupedalsplan B Konstgräs
2018-08-22 19:45 060250056 Sandarna BK - Torslanda IK Gröna Vallen 1
2018-08-23 19:30 060250058 Mölnlycke IF - Hönö IS Djupedalsplan B Konstgräs
2018-08-23 19:45 060250057 Näsets SK - Västra Frölunda IF Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-08-23 19:45 060250059 Kungsladugårds BK - IF Warta Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-08-26 13:00 060250055 Hönö IS - Näsets SK Hönö Arena 1
2018-08-26 16:15 060250060 Askims IK - IF Väster Kobbegården 1 Konstgräs
2018-08-29 19:45 060250064 IF Warta - IF Väster Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-08-29 20:00 060250061 Västra Frölunda IF - Mölnlycke IF Välens Nya konstgräs
2018-08-29 20:15 060250062 Torslanda IK - Näsets SK Torslandavallen 2 Konstgräs
September
2018-09-01 14:15 060250063 Sandarna BK - Askims IK Gröna Vallen 1
2018-09-02 16:00 060250065 Hönö IS - Kungsladugårds BK Hönö Arena 1
2018-09-05 19:45 060250068 Kungsladugårds BK - Västra Frölunda IF Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-09-06 19:30 060250067 Mölnlycke IF - IF Warta Djupedalsplan B Konstgräs
2018-09-06 19:45 060250070 Askims IK - Torslanda IK Kobbegården 1 Konstgräs
2018-09-09 14:00 060250069 IF Väster - Hönö IS Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-09-09 14:15 060250066 Näsets SK - Sandarna BK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-09-11 20:15 060250072 Torslanda IK - Kungsladugårds BK Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-09-12 20:00 060250071 Västra Frölunda IF - IF Väster Välens Nya konstgräs
2018-09-13 19:45 060250074 Näsets SK - Askims IK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-09-15 12:15 060250073 Sandarna BK - Mölnlycke IF Gröna Vallen 1
2018-09-16 16:00 060250075 Hönö IS - IF Warta Hönö Arena 1
2018-09-16 20:00 060250053 IF Väster - Kungsladugårds BK Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-09-20 19:30 060250076 Mölnlycke IF - Näsets SK Djupedalsplan B Konstgräs
2018-09-20 20:15 060250078 IF Väster - Torslanda IK Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-09-22 12:15 060250077 Kungsladugårds BK - Sandarna BK Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-09-23 16:15 060250080 Askims IK - Hönö IS Kobbegården 1 Konstgräs
2018-09-26 20:15 060250082 Torslanda IK - IF Warta Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-09-29 16:15 060250083 Sandarna BK - IF Väster Gröna Vallen 1
2018-09-30 14:15 060250084 Näsets SK - Kungsladugårds BK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-09-30 15:00 060250085 Mölnlycke IF - Askims IK Djupedalsplan B Konstgräs
Oktober
2018-10-04 19:45 060250086 Kungsladugårds BK - Mölnlycke IF Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-10-04 19:45 060250090 Askims IK - Västra Frölunda IF Kobbegården 1 Konstgräs
2018-10-06 14:00 060250087 IF Väster - Näsets SK Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-10-06 14:15 060250088 Sandarna BK - IF Warta Gröna Vallen 1
2018-10-07 16:00 060250089 Hönö IS - Torslanda IK Hönö Arena 1
2018-10-13 12:00 060250081 Västra Frölunda IF - Hönö IS Välens Nya konstgräs
2018-10-17 19:45 060250079 IF Warta - Västra Frölunda IF Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
December
2018-12-31 060250042 Kungsladugårds BK - Askims IK Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-12-31 060250050 Askims IK - Kungsladugårds BK Apelsinplan 2 Konstgräs