Spelprogram - Träningsmatcher Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ale United (P02) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Angered MBIK (P04) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Angered MBIK (P05) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Askims IK (F05) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (P05) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Backatorp IF (P05) Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Björndammens BK (P04) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Häcken Pojkar (P03/04) Anders Wahrnberg 0707728905 gul-svart randig, svart, svarta
Eriksbergs IF (Damjunior) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
FC Malta (P03/04) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Floda BoIF (F03) Floda BoIF(Föreningen) Mörkblå, Vit, Mörkblå
GAIS (P02) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Guldhedens IK (P04) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hisingsbacka FC (P03) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hong Kong FC (P14/15) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Hong Kong FC (P15/16) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Hovås Billdal IF (F03) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (F04) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P03) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P04) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P06) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hönö IS (P05) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Elfsborg (P04) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Mölndal Fotboll (P02) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P04) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Warta (P04) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IFK Göteborg (F04) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P02) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P03) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Trollhättan (P05) IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IK Kongahälla (P05) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Zenith (F16) Marie Karlgren grön, vit, grön
IK Zenith (P02) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
IK Zenith (P03/04) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
Jitex BK (F16) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jitex Mölndal BK Lila (F05) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (HJ) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (P03) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kareby IS (P14/15) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kareby IS (P15/16) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kareby IS/Kode IF (P03) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
KF Velebit (P05) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kode IF (F03) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kungsladugårds BK (P05) Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd, Vita, Vinröda
Kållered SK (P03) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P04) Mikael Andersson Blå, Blå, Blå
Landvetter IS (P03) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lindome GIF (P04) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lunden ÖBK (P04) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Lunds BK (P02) Lunds BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Masthuggets BK (P03) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
Masthuggets BK (P04) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
Mossens BK (F03) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mölnlycke IF (F03) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P05) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Näsets SK (P03) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Onsala BK (F05) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Qviding FIF (P03) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P04) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
San Francisco Vikings (F05) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Sandarna BK/Masthugget BK (P03) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sjövalla FK (P04) Sjövalla FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Solängens BK (P04) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK/Askims IK (F03) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Stenkullen GoIK (Damjunior) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P03) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P04) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF (P03) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Sävedalens IF (F04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P03) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P05) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Södra Skärgården IK (F03/04) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Torslanda IK (P02) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P03) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P04) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tölö IF (P04) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Utbynäs SK (F03) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P03) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Vallens IF (P04) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Weston FC England (P03) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
Västra Frölunda IF (P04) Gunnar Kilén 0739231312 Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS (F03) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P04) Johan Embretsén 0703775424 Röd/Vit, Blå, Röd
Åsa IF (F04) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Älvsborg FF (P03) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P04) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P05) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (P02) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (P03) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Örgryte IS FF (P02) Örgryte IS FF(Föreningen)
Örgryte IS FF (P04) Örgryte IS FF(Föreningen)
Örgryte IS FF (U16) Örgryte IS FF(Föreningen)
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-07-08 17:00 060909006 Jitex Mölndal BK Lila (F05) - Askims IK (F05) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-07-10 14:00 060909013 Västra Frölunda IF (P04) - Lindome GIF (P04) 1 - 2 Välens Nya konstgräs
2018-07-12 18:30 060909012 Jitex Mölndal BK Lila (F05) - Sävedalens IF (F04) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-07-12 20:15 060909018 IK Zenith (F16) - Jitex BK (F16) 3 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-07-13 16:00 060909004 Västra Frölunda IF (P04) - IF Elfsborg (P04) 3 - 3 Välens Nya konstgräs
2018-07-13 17:30 060909015 IK Zenith (P03/04) - FC Malta (P03/04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-07-13 18:00 060909005 Stenkullen GoIK (Damjunior) - Eriksbergs IF (Damjunior) 0 - 3 Stenkullens IP 2 KG
2018-07-13 18:30 060909016 BK Häcken Pojkar (P03/04) - IK Zenith (P03/04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-07-13 19:30 060909017 BK Häcken Pojkar (P03/04) - FC Malta (P03/04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-07-14 10:00 060909008 Hovås Billdal IF (F04) - Åsa IF (F04) 2 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2018-07-14 10:30 060909003 Kareby IS (P14/15) - Hong Kong FC (P14/15) Uppskj. Kareby Hed
2018-07-14 12:30 060909002 Kareby IS (P15/16) - Hong Kong FC (P15/16) Uppskj. Kareby Hed
2018-07-15 10:30 060909009 Masthuggets BK (P03) - Weston FC England (P03) Valhalla 1 Konstgräs
2018-07-15 12:00 060909007 Jitex Mölndal BK Lila (F05) - San Francisco Vikings (F05) 2 - 2 Donsövallen
2018-07-31 18:00 060909010 Utbynäs SK (F03) - Floda BoIF (F03) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-08-11 11:00 060909019 Ale United (P02) - Älvängens IK (P02) 0 - 6 Vimmervi 2 Konstgräs
2018-08-11 16:30 060909020 BK Häcken Pojkar (P03/04) - Moss FK (P03) 1 - 11 Tuvevallen 1 Gräs
2018-08-12 10:00 060909011 Jonsereds IF (HJ) - Koboltn IL (HJ) 1 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2018-08-12 13:00 060909014 Ytterby IS (P04) - Västra Frölunda IF (P04) Ytterns IP 1 Gräs
2018-08-12 18:00 060909022 IF Warta (P04) - Sjövalla FK (P04) 5 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2018-08-18 10:30 060909021 Kållered SK (P04) - IF Warta (P04) 10 - 0 Förbovallen 1
2018-08-18 11:00 060909024 Södra Skärgården IK (F03/04) - Kode IF (F03) 3 - 5 Styrsöplan 1 Gräs
2018-08-19 18:30 060909023 Älvängens IK (P03) - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) 1 - 4 Älvevi 2 Konstgräs
2018-08-29 20:15 060909026 Hovås Billdal IF (F03) - Solängens BK/Askims IK (F03) Hovås Billdal Arena 1
2018-09-06 19:30 060909029 Kareby IS/Kode IF (P03) - Älvängens IK (P03) 9 - 2 Kareby Hed
2018-09-08 16:15 060909028 Solängens BK/Askims IK (F03) - Ytterby IS (F03) Inst. Eklandavallen Konstgräs 1
2018-09-16 11:15 060909033 Hovås Billdal IF (P03) - Näsets SK (P03) 4 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2018-09-23 10:30 060909031 Sandarna BK/Masthugget BK (P03) - Stenkullen GoIK (P03) 3 - 4 Gröna Vallen 1
2018-09-29 10:15 060909027 Storvorde Sejlfod Boldklub (P02) - Jonsereds IF (P03) Heden 4 Konstgräs
2018-09-29 12:15 060909032 Storvorde Sejlfod Boldklub (P02) - Torslanda IK (P02) 9 - 1 Heden 4 Konstgräs
2018-09-30 12:00 060909035 IFK Göteborg (P02) - Lunds BK (P02) Kviberg 5 konstgräs
2018-10-07 16:15 060909037 Hovås Billdal IF (P03) - Landvetter IS (P03) 1 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-10-13 17:30 060909025 Ale United (P02) - IK Zenith (P02) Vimmervi 2 Konstgräs
2018-10-14 14:00 060909045 Örgryte IS FF (P04) - IF Elfsborg (P04) Hammarviken Arena
2018-10-16 19:30 060909030 Landvetter IS (P03) - Hovås Billdal IF (P03) 1 - 2 Landvetter IP B-plan
2018-10-17 19:30 060909039 Masthuggets BK (P04) - Qviding FIF (P04) Majvallen 1 Konstgräs
2018-10-17 20:15 060909046 Utbynäs SK (P03) - Hisingsbacka FC (P03) 1 - 2 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-10-18 19:00 060909036 IFK Göteborg (F04) - Dronningborg BK (F04) 8 - 3 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-10-20 10:00 060909048 Kungsladugårds BK (P05) - Älvsborg FF (P05) Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-10-20 11:15 060909049 Kungsladugårds BK (P05) - Älvsborg FF (P05) 0 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-10-20 12:15 060909041 Torslanda IK (P04) - Vallens IF (P04) 6 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-10-20 15:00 060909040 Jonsereds IF (P03) - Masthuggets BK (P03) 3 - 8 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2018-10-20 15:00 060909044 Angered MBIK (P05) - IFK Trollhättan (P05) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-10-22 18:30 060909051 Lunden ÖBK (P04) - Masthuggets BK (P04) Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-10-23 19:30 060909042 Älvängens IK (P03) - Utbynäs SK (P03) Inst. Älvevi 2 Konstgräs
2018-10-24 20:15 060909050 Örgryte IS FF (P02) - IF Mölndal Fotboll (P02) 4 - 3 Hammarviken Arena
2018-10-27 13:00 060909043 Angered MBIK (P05) - KF Velebit (P05) Lövgärdesplan 1 Gräs
2018-11-06 18:30 060909056 Lunden ÖBK (P04) - Guldhedens IK (P04) 2 - 5 Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-11-10 11:00 060909053 Hönö IS (P05) - Kungsladugårds BK (P05) Hönö Arena 1
2018-11-10 12:15 060909054 Hönö IS (P05) - Kungsladugårds BK (P05) Hönö Arena 1
2018-11-10 12:30 060909055 Sandarna BK/Masthugget BK (P03) - Stenungsunds IF (P03) Gröna Vallen 1
2018-11-10 13:00 060909038 Björndammens BK (P04) - Älvsborg FF (P04) 4 - 4 Furulundsplan 1 Konstgräs
2018-11-10 17:30 060909060 Hovås Billdal IF (P06) - Fulham Prep school (P06) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-11-11 13:00 060909047 Utbynäs SK (P03) - Hovås Billdal IF (P03) 3 - 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-11-11 15:15 060909061 Sävedalens IF (P05) - Mölnlycke IF (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2018-11-18 12:00 060909062 Sävedalens IF (P05) - Backatorp IF (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2018-11-24 12:00 060909068 Torslanda IK (P03) - Kållered SK (P03) 2 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-11-24 12:30 060909057 Sandarna BK/Masthugget BK (P03) - Älvsborg FF (P03) Gröna Vallen 1
2018-11-24 13:30 060909067 Mölnlycke IF (P05) - IK Kongahälla (P05) Djupedalsplan B Konstgräs
2018-11-24 15:00 060909073 IK Zenith (P03/04) - Sävedalens IF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-11-25 13:00 060909066 Mölnlycke IF (P05) - Askims IK (P05) Djupedalsplan B Konstgräs
2018-11-25 13:15 060909059 Hovås Billdal IF (P04) - Tölö IF (P04) 0 - 3 Hovås Billdal Arena 1
2018-11-28 17:15 060909076 AllStar (P16) - AllStar (P16) 3 - 3 Bravida Arena
2018-11-28 19:00 060909077 AllStar (F16) - AllStar (F16) 1 - 2 Bravida Arena
2018-12-01 12:15 060909058 Älvsborg FF (P03) - Torslanda IK (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2018-12-01 12:15 060909069 Torslanda IK (P04) - IF Elfsborg (P04) 2 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-12-02 13:45 060909064 Älvsborg FF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Inst. Påvelund 1 Konstgräs
2018-12-02 15:30 060909074 IF Mölndal Fotboll (P04) - Sävedalens IF (P04) 1 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-12-04 20:00 060909078 Älvsborg FF (P03) - IK Zenith (P03/04) Påvelund 1 Konstgräs
2018-12-04 20:15 060909065 Näsets SK (P03) - IFK Göteborg (P03) Ruddalen 1 Konstgräs
2018-12-08 12:15 060909063 Älvsborg FF (P03) - Qviding FIF (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2018-12-09 15:30 060909075 IF Mölndal Fotboll (P04) - Solängens BK (P04) 1 - 7 Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-12-15 10:00 060909079 Jitex Mölndal BK Lila (F05) - Onsala BK (F05) 5 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-12-31 060909034 Örgryte IS FF (U16) - GAIS (P02) Hammarviken Arena