Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Hisingen+Öckerö Grupp A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Svart Fredrik Haase 0702696052 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Vit Fredrik Haase 0702696052 gul-svart randig/svart/svarta
Hisingsbacka FC Svart Zoran Tendzeric Alaiso Svart/Svart/Svart
Hisingsbacka FC Vit Zoran Tendzeric Alaiso Svart/Svart/Svart
Hjuviks AIK Blå Andreas Edsbagge Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Vit Andreas Edsbagge Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hönö IS Röd Mickael Svensson 0702969682 Röd/Röd/Röd
Hönö IS Vit Mickael Svensson 0702969682 Röd/Röd/Röd
IF Warta Jaguarer Roberto Fortes da Cruz 0707239119 0707239119 Svart, Vit, Vit
IF Warta Tigrarna Roberto Fortes da Cruz 0707239119 0707239119 Svart. Vit /Vit/Vit
IK Zenith Grön Rikard Andersson grön/vit/grön
IK Zenith Vit Rikard Andersson grön/vit/grön
Torslanda IK 5 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 6 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Öckerö IF Vinröd Niklas Hansson 0706323570 Vinröd/Vit/Vinröd
Öckerö IF Vit Niklas Hansson 0706323570 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-21 17:30 IK Zenith Vit - IF Warta Jaguarer Färjenäsplan 12:2
2019-08-21 18:30 Öckerö IF Vit - BK Häcken Svart Prästängen 31 KG
2019-08-21 18:30 Öckerö IF Vinröd - BK Häcken Vit Prästängen 32 KG
2019-08-21 18:30 Hisingsbacka FC Svart - Hjuviks AIK Blå Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-08-21 18:30 Hisingsbacka FC Vit - Hjuviks AIK Vit Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-08-21 18:30 Torslanda IK 5 - Hönö IS Röd Torslandavallen 41 Gräs
2019-08-21 18:30 Torslanda IK 6 - Hönö IS Vit Torslandavallen 42 Gräs
2019-08-21 18:30 IK Zenith Grön - IF Warta Tigrarna Färjenäsplan 12:2
Omgång 2
2019-08-28 17:30 BK Häcken Vit - IF Warta Tigrarna Färjenäsplan 11:1
2019-08-28 17:30 BK Häcken Svart - IF Warta Jaguarer Färjenäsplan 11:2
2019-08-28 18:15 Hjuviks AIK Vit - Torslanda IK 5 Torslandavallen 41 Gräs
2019-08-28 18:15 Hjuviks AIK Blå - Torslanda IK 6 Torslandavallen 42 Gräs
2019-08-28 18:30 Öckerö IF Vit - Hisingsbacka FC Svart Prästängen 31 KG
2019-08-28 18:30 Öckerö IF Vinröd - Hisingsbacka FC Vit Prästängen 32 KG
2019-08-28 18:30 Hönö IS Vit - IK Zenith Vit Hönö Arena 21
2019-08-28 18:30 Hönö IS Röd - IK Zenith Grön Hönö Arena 22
Omgång 3
2019-09-04 17:30 IK Zenith Vit - Hjuviks AIK Vit Färjenäsplan 12:1
2019-09-04 17:30 IK Zenith Grön - Hjuviks AIK Blå Färjenäsplan 12:2
2019-09-04 18:30 Hisingsbacka FC Svart - BK Häcken Vit Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-09-04 18:30 Hisingsbacka FC Vit - BK Häcken Svart Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-09-04 18:30 Torslanda IK 5 - Öckerö IF Vit Torslandavallen 41 Gräs
2019-09-04 18:30 Torslanda IK 6 - Öckerö IF Vinröd Torslandavallen 42 Gräs
2019-09-04 18:30 IF Warta Tigrarna - Hönö IS Vit Färjenäsplan 12:1
2019-09-04 18:30 IF Warta Jaguarer - Hönö IS Röd Färjenäsplan 12:2
Omgång 4
2019-09-11 17:30 Hjuviks AIK Vit - IF Warta Tigrarna Färjenäsplan 12:2
2019-09-11 17:30 Hjuviks AIK Blå - IF Warta Jaguarer Färjenäsplan 12:1
2019-09-11 18:30 Öckerö IF Vit - IK Zenith Vit Prästängen 31 KG
2019-09-11 18:30 Öckerö IF Vinröd - IK Zenith Grön Prästängen 32 KG
2019-09-11 18:30 BK Häcken Vit - Hönö IS Vit Färjenäsplan 12:2
2019-09-11 18:30 BK Häcken Svart - Hönö IS Röd Färjenäsplan 12:1
2019-09-11 18:45 Hisingsbacka FC Svart - Torslanda IK 5 Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-09-11 18:45 Hisingsbacka FC Vit - Torslanda IK 6 Backavallen 4:1 (Carlos plan)
Omgång 5
2019-09-18 17:15 Torslanda IK 6 - BK Häcken Svart Torslandavallen 42 Gräs
2019-09-18 17:15 IK Zenith Vit - Hisingsbacka FC Svart Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-09-18 17:15 IK Zenith Grön - Hisingsbacka FC Vit Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-09-18 18:15 Torslanda IK 5 - BK Häcken Vit Torslandavallen 41 Gräs
2019-09-18 18:15 IF Warta Tigrarna - Öckerö IF Vit Färjenäsplan 12:1
2019-09-18 18:15 IF Warta Jaguarer - Öckerö IF Vinröd Färjenäsplan 12:2
2019-09-18 18:30 Hönö IS Vit - Hjuviks AIK Vit Hönö Arena 21
2019-09-18 18:30 Hönö IS Röd - Hjuviks AIK Blå Hönö Arena 22
Omgång 6
2019-09-25 17:30 BK Häcken Vit - Hjuviks AIK Vit Färjenäsplan 12:2
2019-09-25 18:00 Hisingsbacka FC Svart - IF Warta Tigrarna Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-09-25 18:00 Hisingsbacka FC Vit - IF Warta Jaguarer Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-09-25 18:00 Torslanda IK 5 - IK Zenith Vit Torslandavallen 41 Gräs
2019-09-25 18:00 Torslanda IK 6 - IK Zenith Grön Torslandavallen 42 Gräs
2019-09-25 18:30 Hönö IS Vit - Öckerö IF Vit Hönö Arena 22
2019-09-25 18:30 Hönö IS Röd - Öckerö IF Vinröd Hönö Arena 21
2019-09-25 18:30 BK Häcken Svart - Hjuviks AIK Blå Färjenäsplan 12:2