Spelprogram - Junior Flickor Div 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
GFF/Azalea BK Jasper Vallmark Jansson Rödvit/Blå/Röd
IF Mölndal Fotboll/Mossens BK Mikael Enelund 0729617269 Vit/Vit/Vita
Onsala BK Olof Johannesson 0300575191 0705180607 vit, blå, blå
Stenkullen/Tollered/Floda Anna Österlind 0708737606 Röd/Blå/Röd
Tölö IF Matilda Bergstrand 0735217836 0735217836 Grön, Grön, Grön
Utbynäs SK Marco Lajsic 0733581726 Gul/Blå/Gula
Älvängens IK Svante Larson 0303749732 0702469621 Vit/Blå/Blå
Öckerö IF Nils Peter Martinsson 0701962997 0727122232 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-04 19:00 060267003 Tölö IF - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK 2 - 1 Tingbergsvallen B
2019-04-05 18:30 060267007 Stenkullen/Tollered/Floda - Utbynäs SK 5 - 5 Stenkullens IP 2 KG
2019-04-07 13:00 060267002 Öckerö IF - Älvängens IK 6 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-04-12 18:15 060267009 GFF/Azalea BK - Tölö IF 4 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2019-04-12 18:45 060267010 IF Mölndal Fotboll/Mossens BK - Öckerö IF 2 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-04-16 19:45 060267064 GFF/Azalea BK - Utbynäs SK 2 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-04-28 17:00 060267018 Älvängens IK - Onsala BK 5 - 2 Älvevi 1 Gräs
2019-04-30 19:30 060267014 Öckerö IF - GFF/Azalea BK 4 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
Maj
2019-05-02 18:45 060267023 IF Mölndal Fotboll/Mossens BK - Älvängens IK 3 - 3 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-02 20:15 060267020 Stenkullen/Tollered/Floda - Tölö IF 4 - 2 Stenkullens IP 2 KG
2019-05-05 15:00 060267024 Onsala BK - Utbynäs SK 1 - 3 Rydets IP A
2019-05-12 15:15 060267029 IF Mölndal Fotboll/Mossens BK - Onsala BK 6 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-12 17:00 060267030 Älvängens IK - GFF/Azalea BK 5 - 3 Älvevi 1 Gräs
2019-05-19 12:15 060267031 Utbynäs SK - Tölö IF 6 - 5 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-05-19 16:15 060267035 GFF/Azalea BK - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK 2 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-25 15:15 060267042 Älvängens IK - Stenkullen/Tollered/Floda 6 - 2 Älvevi 1 Gräs
2019-05-26 16:15 060267040 GFF/Azalea BK - Onsala BK 3 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-27 19:30 060267038 Öckerö IF - Utbynäs SK 13 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
Juni
2019-06-02 19:00 060267048 Onsala BK - Tölö IF 1 - 2 Rydets IP A
2019-06-06 20:15 060267046 Stenkullen/Tollered/Floda - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK 1 - 3 Stenkullens IP 2 KG
2019-06-09 16:15 060267052 GFF/Azalea BK - Stenkullen/Tollered/Floda 1 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-09 17:15 060267054 Älvängens IK - Utbynäs SK 10 - 1 Älvevi 1 Gräs
2019-06-14 19:15 060267057 Utbynäs SK - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK 3 - 8 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-06-16 19:00 060267060 Onsala BK - Öckerö IF 1 - 3 Rydets IP A
2019-06-18 19:00 060267066 Älvängens IK - Tölö IF 5 - 1 Älvevi 1 Gräs
2019-06-25 19:30 060267062 Stenkullen/Tollered/Floda - Onsala BK 5 - 1 Stenkullens IP 1 Gräs
Augusti
2019-08-09 19:00 060267072 Onsala BK - Stenkullen/Tollered/Floda 1 - 0 Rydets IP A
2019-08-11 13:00 060267026 Öckerö IF - Stenkullen/Tollered/Floda 5 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2019-08-13 18:45 060267077 IF Mölndal Fotboll/Mossens BK - Utbynäs SK 6 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-08-14 19:30 060267050 Öckerö IF - Tölö IF WO (3 - 0) Prästängen 1 Konstgräs
2019-08-22 19:00 060267079 Tölö IF - Öckerö IF 0 - 6 Tingbergsvallen B
2019-08-25 13:15 060267083 Stenkullen/Tollered/Floda - GFF/Azalea BK 7 - 1 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-08-25 16:15 060267081 Utbynäs SK - Älvängens IK 3 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
September
2019-09-01 15:15 060267089 IF Mölndal Fotboll/Mossens BK - Stenkullen/Tollered/Floda 4 - 3 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-09-01 16:00 060267087 Tölö IF - Onsala BK 1 - 1 Hamravallen A
2019-09-07 16:15 060267092 Utbynäs SK - Öckerö IF WO (3 - 0) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-09-08 13:15 060267094 Stenkullen/Tollered/Floda - Älvängens IK 6 - 3 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-09-09 19:00 060267099 Tölö IF - Utbynäs SK 8 - 3 Tingbergsvallen B
2019-09-12 18:45 060267101 IF Mölndal Fotboll/Mossens BK - GFF/Azalea BK 3 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-09-17 20:00 060267108 Onsala BK - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK 2 - 5 Rydets IP Konstgräs
2019-09-19 19:15 060267068 Tölö IF - Älvängens IK 1 - 7 Tingbergsvallen B
2019-09-24 19:00 060267096 Onsala BK - GFF/Azalea BK 1 - 2 Rydets IP Konstgräs
2019-09-26 19:00 060267111 Tölö IF - Stenkullen/Tollered/Floda 2 - 2 Tingbergsvallen B
2019-09-27 19:00 060267114 Älvängens IK - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK 2 - 1 Älvevi 2 Konstgräs
2019-09-29 16:15 060267113 Utbynäs SK - Onsala BK 1 - 4 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-09-29 19:00 060267105 Stenkullen/Tollered/Floda - Öckerö IF 2 - 2 Stenkullens IP 1 Gräs
Oktober
2019-10-02 19:45 060267107 GFF/Azalea BK - Älvängens IK 0 - 2 Gröna Vallen 1
2019-10-06 15:00 060267120 Onsala BK - Älvängens IK 4 - 4 Rydets IP Konstgräs
2019-10-06 16:15 060267118 GFF/Azalea BK - Öckerö IF 1 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-10 19:00 060267123 Tölö IF - GFF/Azalea BK 3 - 1 Tingbergsvallen B
2019-10-10 19:30 060267074 Öckerö IF - Onsala BK 2 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
2019-10-13 16:15 060267125 Utbynäs SK - Stenkullen/Tollered/Floda 1 - 6 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-10-15 19:30 060267122 Öckerö IF - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK 4 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2019-10-20 14:15 060267130 IF Mölndal Fotboll/Mossens BK - Tölö IF 2 - 0 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-10-20 17:00 060267131 Älvängens IK - Öckerö IF 4 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-10-26 16:15 060267070 Utbynäs SK - GFF/Azalea BK 1 - 7 Lemmingvallen 2 Konstgräs