Spelprogram - Futsal Pojkar 2005 Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF 2 Rolf Rask 0721843909 Blå, Blå, Blåa
Guldhedens IK Röd Peter Brännström 0706553747 Röd/Svart/Röd
Guldhedens IK Svart Peter Brännström 0706553747 Röd/Svart/Röd
Hjuviks AIK Futsal 1 Jason Hill 0709208021 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Futsal 2 Jason Hill 0709208021 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Kareby IS Jörgen Kihlström 0739023495 Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Landvetter IS Gul Fredrik Majqvist 0704855255 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Vit Fredrik Majqvist 0704855255 Grön/Grön/Grön
Lindome GIF Urban Henning 0738341928 Svart vit randig/Svart/Vit
Lunden Överås BK Per Stenman 0735200560 Vit/Vit/Vita
Näsets SK John Videgren vinröda/Vita/Vinröda
Utbynäs SK Blå Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK gul Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2017-11-11 12:00 Landvetter IS Gul - Utbynäs SK Blå Landvetter idrottshall
2017-11-11 12:00 Hjuviks AIK Futsal 2 - Guldhedens IK Svart Lundby Strand 2
2017-11-11 14:00 Näsets SK - Hjuviks AIK Futsal 1 Önneredsskolan
2017-11-11 15:00 Guldhedens IK Röd - Landvetter IS Vit Valhalla Sporthall B-Hall
2017-11-11 16:30 Bergums IF 2 - Utbynäs SK gul Bergumskolan sporthall
2017-11-18 10:00 Landvetter IS Vit - Hjuviks AIK Futsal 2 Landvetter idrottshall
2017-11-18 12:00 Utbynäs SK gul - Landvetter IS Gul Bergsjöskolan
2017-11-18 13:00 Utbynäs SK Blå - Guldhedens IK Röd Bergsjöskolan
2017-11-19 11:00 Hjuviks AIK Futsal 1 - Lunden Överås BK Valhalla Sporthall B-Hall
2017-11-19 12:00 Guldhedens IK Svart - Näsets SK Landala Sporthall A-hallen
2017-11-19 17:45 Bergums IF 2 - Kareby IS Hammarkullens Sporthall
2017-11-25 10:00 Hjuviks AIK Futsal 2 - Utbynäs SK Blå Lundby Strand 2
2017-11-25 12:00 Guldhedens IK Röd - Utbynäs SK gul Valhalla Sporthall C-Hall
2017-11-25 14:00 Näsets SK - Landvetter IS Vit Önneredsskolan
2017-11-26 14:00 Bergums IF 2 - Landvetter IS Gul Bergumskolan sporthall
2017-11-26 15:30 Kareby IS - Hjuviks AIK Futsal 2 Munkegärdehallen
2017-11-26 16:00 Lindome GIF - Hjuviks AIK Futsal 1 Almåsskolan
2017-11-26 17:00 Lunden Överås BK - Guldhedens IK Svart Rosendalshallen A-hallen
December
2017-12-02 10:00 Landvetter IS Gul - Guldhedens IK Röd Landvetter idrottshall
2017-12-02 11:00 Landvetter IS Vit - Lunden Överås BK Landvetter idrottshall
2017-12-02 12:00 Utbynäs SK gul - Hjuviks AIK Futsal 2 Bergsjöskolan
2017-12-02 13:00 Utbynäs SK Blå - Näsets SK Bergsjöskolan
2017-12-03 09:00 Guldhedens IK Svart - Lindome GIF Rosendalshallen A-hallen
2017-12-03 16:00 Hjuviks AIK Futsal 1 - Kareby IS Önneredsskolan
2017-12-09 Bergums IF 2 - Guldhedens IK Röd
2017-12-09 09:00 Hjuviks AIK Futsal 2 - Landvetter IS Gul Lundby Strand 4
2017-12-09 13:00 Näsets SK - Utbynäs SK gul Önneredsskolan
2017-12-09 15:00 Lindome GIF - Landvetter IS Vit Stretered Sporthall
2017-12-09 15:30 Kareby IS - Guldhedens IK Svart Mimershallen B-hallen
2017-12-09 16:00 Lunden Överås BK - Utbynäs SK Blå Valhalla Sporthall C-Hall
2017-12-16 09:00 Landvetter IS Gul - Näsets SK Landvetter idrottshall
2017-12-16 10:00 Landvetter IS Vit - Kareby IS Landvetter idrottshall
2017-12-16 12:00 Utbynäs SK gul - Lunden Överås BK Bergsjöskolan
2017-12-16 13:00 Utbynäs SK Blå - Lindome GIF Bergsjöskolan
2017-12-16 18:00 Guldhedens IK Röd - Hjuviks AIK Futsal 2 Landala Sporthall A-hallen
2017-12-17 15:00 Lindome GIF - Kareby IS Almåsskolan
2017-12-17 15:00 Hjuviks AIK Futsal 1 - Bergums IF 2 Lundby Strand 4
2017-12-31 Lindome GIF - Utbynäs SK gul Stretered Sporthall
Januari
2018-01-13 12:00 Bergums IF 2 - Hjuviks AIK Futsal 2 Angereds Arena Sporthall
2018-01-13 15:30 Kareby IS - Utbynäs SK Blå Mimershallen B-hallen
2018-01-13 16:00 Näsets SK - Guldhedens IK Röd Önneredsskolan
2018-01-13 17:00 Lunden Överås BK - Landvetter IS Gul Rosendalshallen B-hallen
2018-01-14 13:00 Hjuviks AIK Futsal 1 - Guldhedens IK Svart Lundby Strand 2
2018-01-20 11:00 Landvetter IS Gul - Lindome GIF Landvetter idrottshall
2018-01-20 12:00 Utbynäs SK gul - Kareby IS Bergsjöskolan
2018-01-20 12:00 Landvetter IS Vit - Hjuviks AIK Futsal 1 Landvetter idrottshall
2018-01-21 09:00 Guldhedens IK Röd - Lunden Överås BK Lundby Strand 4
2018-01-21 10:00 Guldhedens IK Svart - Bergums IF 2 Lundby Strand 4
2018-01-21 12:00 Hjuviks AIK Futsal 2 - Näsets SK Ryaskolan Sporthall
2018-01-27 14:00 Guldhedens IK Svart - Landvetter IS Vit Lisebergshallen
2018-01-27 15:00 Lindome GIF - Guldhedens IK Röd Stretered Sporthall
2018-01-27 15:30 Kareby IS - Landvetter IS Gul Mimershallen B-hallen
2018-01-28 11:00 Bergums IF 2 - Näsets SK Angereds Arena Sporthall
2018-01-28 16:00 Lunden Överås BK - Hjuviks AIK Futsal 2 Rosendalshallen A-hallen
2018-01-28 17:00 Hjuviks AIK Futsal 1 - Utbynäs SK Blå Rosendalshallen A-hallen
Februari
2018-02-02 19:00 Guldhedens IK Röd - Kareby IS Valhalla Sporthall C-Hall
2018-02-03 12:00 Utbynäs SK gul - Hjuviks AIK Futsal 1 Bergsjöskolan
2018-02-03 13:00 Utbynäs SK Blå - Guldhedens IK Svart Bergsjöskolan
2018-02-03 14:00 Näsets SK - Lunden Överås BK Önneredsskolan
2018-02-03 14:30 Landvetter IS Vit - Bergums IF 2 Rävlanda idrottshall
2018-02-04 14:00 Hjuviks AIK Futsal 2 - Lindome GIF Lundby Strand 2
2018-02-10 10:00 Landvetter IS Vit - Utbynäs SK Blå Landvetter idrottshall
2018-02-10 12:00 Bergums IF 2 - Lunden Överås BK Angereds Arena Sporthall
2018-02-10 15:00 Lindome GIF - Näsets SK Stretered Sporthall
2018-02-10 15:00 Guldhedens IK Svart - Utbynäs SK gul Valhalla Sporthall B-Hall
2018-02-11 12:00 Hjuviks AIK Futsal 1 - Landvetter IS Gul Lundby Strand 4
2018-02-17 12:00 Utbynäs SK Blå - Bergums IF 2 Bergsjöskolan
2018-02-17 13:00 Utbynäs SK gul - Landvetter IS Vit Bergsjöskolan
2018-02-17 14:00 Näsets SK - Kareby IS Önneredsskolan
2018-02-18 12:00 Lunden Överås BK - Lindome GIF Rosendalshallen A-hallen
2018-02-18 15:00 Guldhedens IK Röd - Hjuviks AIK Futsal 1 Lundby Strand 4
2018-02-18 18:00 Landvetter IS Gul - Guldhedens IK Svart Landvetter idrottshall