Spelprogram - Träningsmatcher Ungdomar Vår Göteborg

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ale United (F03) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Ale United (P02) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Ale United (P03) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Ale United (P04) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Alingsås IF (P04) Alingsås IF FF(Föreningen)
Alingsås IF FF (P02) Alingsås IF FF(Föreningen)
Alingsås Kvinnliga IK (F02/03) Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Angered MBIK (P02) Tom Andersson 0727340547 0727340547 Svart, Svart, Svarta
Angered MBIK (P04) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Angered MBIK (P05) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Askims IK (F03) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (F04) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (P04) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK (P03) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Assyriska BK (P05) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Azalea BK (F03) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (F04) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (F05) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (P02) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (P04) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (P05) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK P-03 Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Backatorp IF (P02) Martin Hylén 0705867407 Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (P03) Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (P04) Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (P05) Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Bergdalens IK (F03) Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Bergdalens IK (P04) Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Bergsjö IF (P04) Bergsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bergums IF (P03) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (P04) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Björndammens BK (P04) Mattias Törnkvist 0702378828 Blå, Blå, Blå
BK Häcken (F03) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (F04) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P02) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P03) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P04) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P05) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BKK Lobo/SG 97 (P04) BK Kaveröslobo(Föreningen) Gul, Svart, gula
Bollebygds IF (F03) Joakim Hvit 0707920171 Vit, blå, Vit
Bollebygds IF (P04) Bollebygds IF(Föreningen) Vit, blå, Vit
Dalen/Krokslätts FF (P03) Dalen/Krokslätts FF(Föreningen) Gul/Blå, Blå, Gul
Djurgårdens IF FF (F02) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF (P02) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Eriksbergs IF (P03) Per Eriksson 031515378 Blå/Vit, Blå, Blå
Falkenbergs FF (P04) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Floda BoIF (P03) Floda BoIF(Föreningen) Mörkblå, Vit, Mörkblå
Frillesås FF (P04) Frillesås FF(Föreningen) grön, vita, Gröna
Fässbergs IF (P02) Fässbergs IF(Föreningen) Lila, Vit, Lila
GAIS (P02) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P03) Joachim Bergstrand 0723027731 Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P04) Jan Erlandsson 0736844202 Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P05) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Gerdskens BK (P04) Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Gerdskens BK (P05) Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Groheds IF/Ljungskile SK (P04) Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Guldhedens IK (P02) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Guldhedens IK (P04) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Guldhedens IK (P05) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Gunnared KIF (05) Gunnared KIF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Gunnilse IS (P03) Kujtim Ajra 0704875662 Röd, Blå, Röda
Gunnilse IS (P04) Gunnilse IS(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Götaholms BK (P05) Götaholms BK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Götaholms BK P04 Bengt Ingvar Emanuel Börjesson 0708843737 Blå/Vit, Blå, Blå
Halmstads BK (P02) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halmstads BK (P03) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halmstads BK (P05) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halmstads BK P04 Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halvorstorps IS (P02) Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS (P03) Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS (P04) Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Helsingborgs IF (P05) Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Hermansby IF (F04) Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hermansby IF (P03) Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Herrestads AIF (P04) Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Hisingsbacka FC (P02) Leif Sjöqvist 0735618084 Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (P04) Lennart Magnusson 0704683662 Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (P05) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Holmalunds IF (P05) Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hovås Billdal IF (F03) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (F04) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (F05) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P02) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P03) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P04) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P05) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Husqvarna FF (P03) Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Högaborgs BK (P05) Högaborgs BK(Föreningen) grönsvart, svart, Svart
Hönö IS (P04) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hönö IS (P05) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Elfsborg (P04) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Mölndal Fotboll (P02) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P03) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P04) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Warta (P03) Manuel Tomar 0707811150 Svart, Vit, Vit
IF Warta (P04) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Väster (F03) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (F05) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (P02) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (P04) Mats Gunnar Magnander Orange, Svart, Orange
IF Väster (P05) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Fjärås (P04) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Göteborg (F04) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P02) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P04) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P05) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hindås (P04) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Lidingö FK (U16) IFK Lidingö FK(Föreningen) ROSA, blå, vitblå randiga
IFK Trollhättan (P05) IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Uddevalla (P03) IFK Uddevalla(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Valla (P04/05) IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IK Kongahälla (P02) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Kongahälla (P04) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Kongahälla (P05) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Tord (P04) IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
IK Zenith (F03) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
IK Zenith (F04) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
IK Zenith (P02) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
IK Zenith (P03) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
IK Zenith (P04) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
IK Zenith (P05) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
Jitex Mölndal BK (F03) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jitex Mölndal BK (F04) Joakim Johnson 0704211455 Lila, Lila, Lila
Jitex Mölndal BK (F05) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (P03) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF P-04 Fredrik Thunström 0706596839 Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kareby IS (P05) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kareby IS / Kode IF P03 Morten Eriksen 0709211818 Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Karlslunds IF (P05) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF HFK (P05) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
KF Velebit (P03) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
KF Velebit (P05) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kinna IF (P02) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Kinna IF (P03) Pelle Lundin 0727389423 0727389423 Röd, Blå, Röda
Kinna IF (P04) Henrik Ingemarsson 0701683025 Röd, Blå, Röda
Kode IF (F03) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF Kareby IS (P04) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF/Kareby IS (P03) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kullavik IF (F05) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P02) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P04) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kungsbacka IF (P03) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungsbacka IF (P04) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungsladugårds BK (P05) Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd, Vita, Vinröda
Kungälvs FF (F03) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kungälvs FF (F04) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kungälvs FF (F05) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kållered SK (F03) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (F04) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P02) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P04) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P05) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK P 03 Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kärra KIF (F03) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (F05) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (P02) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (P03) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (P04) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landvetter IS (P02) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Landvetter IS (P04) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lekstorps IF (P04) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerkils IF (F04) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerkils IF (P02) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerums IS (P02) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, vit
Lerums IS (P03) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, vit
Lerums IS (P05) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, vit
Lerums IS F03 Eric Tebelius 0734122652 lila, vit, vit
Lerums IS(P04) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, vit
Lindome GIF (F03) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P02) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P03) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P04) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungskile SK (P02) Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Lundby IF (P04) Lundby IF(Föreningen) Grön, vit, gröna
Lunden ÖBK (P04) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Lunden Överås BK (P05) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Lödöse Nygård IK (P04) Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Malmö FF (P02) Malmö FF(Föreningen) ljusblå, vit, ljusblå
Malmö FF (P04) Malmö FF(Föreningen) ljusblå, vit, ljusblå
Malmö FF (P05) Malmö FF(Föreningen) ljusblå, vit, ljusblå
Mariedals IK (P02) Mariedals IK(Föreningen) Blå-vit, Vit, Blå-vit
Mariedals IK (P03) Mariedals IK(Föreningen) Blå-vit, Vit, Blå-vit
Masthuggets BK (P03) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
Masthuggets BK (P04) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
Mossens BK (P04) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Myckleby IK (P05) Myckleby IK(Föreningen) grön, grön, grön
Mölnlycke IF (F03) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (F04) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P02) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P03) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P04) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P05) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke-Sjövalla IS FK (P 04) Mölnlycke-Sjövalla IS FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Nol IK (P04) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Norrby IF (P03) Tony Bergsten 0705603209 Blå, Vit, Blå
Näsets SK (F04/05) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK (P03) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK (P04) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Nödinge SK Fotboll (F05) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Onsala BK (F03) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK (P02) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK (P05) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Partille IF (P02) Heino Kuusk 0702245390 Röd, Vit, Röd
Partille IF FK (P03) Partille IF FK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Qviding FIF (P03) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P04) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rävlanda AIS (P04) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Sandareds IF/Sjömarken (P 02) Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sandarna BK (P02) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sjömarken/Sandared (P04) Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sjömarkens IF (P03) Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sjömarkens IF F 04 Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sjövalla FK/Mölnlycke IS (P04) Sjövalla FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
SK Mjörn (P05) SK Mjörn(Föreningen) Grön-vit, vit, Grön-vit-svart
Skepplanda BTK (F03/04) Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skoftebyns IF (P02) Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skoftebyns IF (P03) Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Solängens BK (F03) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK (P02) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK (P04) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK P03 Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Stenkullen GoIK (F03) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (F04) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P02) Tobias Martis +46733757270 Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P04) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P05) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF (P02) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF (P03) Izidor Bobek 030369623 0705191249 Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF (P04) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Särö IK/Kullavik IF (P02) Särö IK(Föreningen) grön, vita, vita
Sävedalens IF (F03) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (F04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P03) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P05) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Södra SKärgården (F03) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Södra Skärgården (P03) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Södra Skärgården (P04) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Södra Skärgården (P05) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Södra Skärgårdens IK (F04) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Tomtens IF (P05) Tomtens IF(Föreningen) Gul-svart, Svart, Gul
Torslanda IK (F03) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (F04) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P02) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P03) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P04) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tölö IF (P03) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tölö IF (P04) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tölö IF (P05) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Utbynäs SK (F04) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P02) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P04) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P05) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK P03 Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Vallens IF (F03) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF (F04) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF (P02) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF (P03) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF (P04) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Varbergs BoIS FC (P03) Christoffer Eriksson 0732444306 grönsvartrandig, svart, svarta
Varbergs BoIS FC (P04) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Varbergs GIF FK (P02) Varbergs GIF FK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Vänersborgs FK (P03) Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs FK F03 Benny Isaksson 0735369238 Vit/Svart/vit
Västra Frölunda IF (P04) Magnus Bruce 0709321045 Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Västra Frölunda IF (P05) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS (F03) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (F04) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P02) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS P04 Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsa IF (F03) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Åsa IF (F04) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Åsa IF (P04) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Älvsborg FF (F04) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P02) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P03) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P04) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (F03) Svante Larson 0303749732 0702469621 Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (F04) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (P02) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (P03) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvängens IK P04 Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Öckerö IF (P02) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (P04) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Örgryte IS FF (F03) Örgryte IS FF(Föreningen)
Örgryte IS FF (P04) Hussein Yusuf Abdi 0762592674
Örgryte IS FF (P05) Örgryte IS FF(Föreningen)
Örgryte IS FF (U16) Örgryte IS FF(Föreningen)
Örgryte IS FF F04 Mikael Nilsson
Ösets BK (P04) Ösets BK(Föreningen) gul, svart, gul/svart
Ösets BK (P05) Ösets BK(Föreningen) gul, svart, gul/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-01-02 19:00 IF Väster (P02) - Torslanda IK (P02) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-01-12 19:00 Lerums IS F03 - Vänersborgs FK F03 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-01-14 13:15 Hovås Billdal IF (P04) - Kullavik IF (P04) Hovås Billdal Arena 1
2018-01-14 14:30 Hovås Billdal IF (P04) - Kullavik IF (P04) Hovås Billdal Arena 1
2018-01-20 12:30 Örgryte IS FF (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) Hammarviken Arena
2018-01-20 13:00 Stenkullen GoIK (P02) - Hisingsbacka FC (P02) Stenkullens IP 2 KG
2018-01-21 12:00 IFK Göteborg (P04) - Tölö IF (P04) Kviberg 5 konstgräs
2018-01-21 12:15 GAIS (P03) - GAIS (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-01-21 13:15 Hovås Billdal IF (P04) - Åsa IF (P04) Hovås Billdal Arena 1
2018-01-21 14:00 Angered MBIK (P05) - Helsingborgs IF (P05) Kviberg 2 konstgräs
2018-01-25 18:30 Fässbergs IF (P02) - Torslanda IK (P02) Åbyvallen 2 Konstgräs
2018-01-26 18:30 Backatorp IF (P02) - Guldhedens IK (P02) Backavallen 1 Konstgräs
2018-02-02 18:30 Älvsborg FF (P02) - IF Väster (P02) Påvelund 1 Konstgräs
2018-02-02 18:30 Torslanda IK (P02) - Fässbergs IF (P02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-02-03 10:00 Älvsborg FF (P02) - Lerkils IF (P02) Påvelund 1 Konstgräs
2018-02-03 10:00 Björndammens BK (P04) - Älvsborg FF (P04) Furulundsplan 1 Konstgräs
2018-02-03 10:00 Kållered SK (P04) - Lindome GIF (P04) Förbovallen 1
2018-02-03 10:00 IF Väster (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-02-03 11:00 Vollen (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-03 12:00 IFK Göteborg (P02) - FK Lyn (P02) Kviberg 5 konstgräs
2018-02-03 12:00 IFK Göteborg (P05) - Angered MBIK (P05) Kviberg 2 konstgräs
2018-02-03 12:00 Qviding FIF (P03) - Jonsereds IF (P03) Härlanda Park 1 Konstgräs
2018-02-03 13:15 Kållered SK (F04) - Jitex Mölndal BK (F04) Kållered Sportcenter 1
2018-02-03 13:30 Hovås Billdal IF (P03) - Masthuggets BK (P03) Hovås Billdal Arena 1
2018-02-03 14:00 Qviding FIF (P03) - Sävedalens IF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-02-03 14:45 Södra Skärgården (P04) - Solängens BK (P04) Donsövallen
2018-02-03 16:30 Älvsborg FF (P03) - KF Velebit (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2018-02-03 17:00 Asker Jenter 1 (F03) - IK Zenith (F03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-03 17:30 Örgryte IS FF (P04) - Ytterby IS P04 Hammarviken Arena
2018-02-03 18:00 Asker Jenter 2 (F03) - IK Zenith (F03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-03 20:00 Vollen (F03) - Hovås Billdal IF (F03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-04 12:00 IFK Göteborg (P04) - Varbergs BoIS FC (P04) Kviberg 5 konstgräs
2018-02-04 12:00 IK Zenith (P02) - Vallens IF (P02) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-02-04 12:15 GAIS (P03) - Qviding FIF (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-02-04 12:30 IF Mölndal Fotboll (P04) - Sjövalla FK/Mölnlycke IS (P04) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-02-04 13:00 Hisingsbacka FC (P02) - Stenkullen GoIK (P02) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-02-04 13:00 Västra Frölunda IF (P04) - Qviding FIF (P04) Välens Nya konstgräs
2018-02-04 13:30 Älvsborg FF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Påvelund 1 Konstgräs
2018-02-04 13:45 IK Zenith (P03) - Vallens IF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-02-04 14:00 Örgryte IS FF (P04) - IF Warta (P04) Hammarviken Arena
2018-02-04 17:00 Hovås Billdal IF (P03) - Kungsbacka IF (P03) Hovås Billdal Arena 1
2018-02-07 17:15 Näsets SK (P04) - Älvsborg FF (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-02-07 20:00 Örgryte IS FF (P04) - Götaholms BK P04 Hammarviken Arena
2018-02-08 20:15 Hovås Billdal IF (P03) - BK Häcken (P03) Ruddalen 2 Konstgräs
2018-02-09 19:00 BK Häcken (P03) - Torslanda IK (P03) Slättadamm 2 konstgräs
2018-02-10 10:00 Götaholms BK P04 - Västra Frölunda IF (P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-02-10 10:15 Kållered SK (P04) - IFK Fjärås (P04) Förbovallen 1
2018-02-10 12:00 IFK Göteborg (P05) - Karlslunds IF (P05) Kviberg 5 konstgräs
2018-02-10 14:30 IFK Göteborg (P04) - Ålborg (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-10 15:00 BK Häcken (F03) - Hovås Billdal IF (F03) Slättadamm 2 konstgräs
2018-02-10 16:00 Angered MBIK (P05) - Karlslunds IF (P05) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-02-10 19:30 BK Häcken (P04) - AaB Ålborg Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-11 13:30 IF Väster (P02) - Utbynäs SK (P02) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-02-11 14:00 Örgryte IS FF (P04) - Halmstads BK P04 Hammarviken Arena
2018-02-11 14:30 IFK Göteborg (P02) - Halmstads BK (P02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-13 14:30 IFK Göteborg (P05) - FK Viborg Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-17 10:00 Örgryte IS FF (P04) - Götaholms BK P04 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-02-17 13:30 (Inst.) BK Häcken (P03) - Halmstads BK (P03) Slättadamm 2 konstgräs
2018-02-17 13:30 Hisingsbacka FC (P04) - Backatorp IF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-02-17 14:00 Torslanda IK (P03) - Lindome GIF (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-02-17 18:30 Baerum (P02) - Sandareds IF/Sjömarken (P 02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-18 11:30 Västra Frölunda IF (P05) - Backatorp IF (P05) Välens Nya konstgräs
2018-02-18 12:30 Baerum (P02) - Partille IF (P02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-18 13:00 Västra Frölunda IF (P04) - Götaholms BK P04 Välens Nya konstgräs
2018-02-18 15:00 IF Warta (P03) - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-02-18 15:30 IK Kongahälla (P02) - Ljungskile SK (P02) Kongevi 1 Konstgräs
2018-02-18 16:00 GAIS (P03) - Husqvarna FF (P03) Valhalla 1 Konstgräs
2018-02-18 16:00 Kärra KIF (P03) - Stenungsunds IF (P03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2018-02-20 19:00 IFK Göteborg (P02) - Lillieström SK Valhalla 1 Konstgräs
2018-02-21 19:30 Lillieström SK - GAIS (P02) Kviberg 2 konstgräs
2018-02-22 18:30 Guldhedens IK (P02) - Backatorp IF (P02) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2018-02-23 18:15 Solängens BK (P02) - Azalea BK (P02) Eklandavallen Konstgräs 1
2018-02-24 09:30 IF Väster (P04) - Älvsborg FF (P04) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-02-24 11:00 IF Väster (P04) - Älvsborg FF (P04) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-02-24 11:30 IFK Göteborg (P05) - Malmö FF (P05) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-24 11:40 KF Velebit (P03) - Sävedalens IF (P03) Backavallen 1 Konstgräs
2018-02-24 12:00 BK Häcken (P04) - Örgryte IS FF (P04) Hammarviken Arena
2018-02-24 12:00 GAIS (P04) - Bergums IF (P04) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-02-24 12:00 Solängens BK (P04) - Utbynäs SK (P04) Förbovallen 1
2018-02-24 12:00 Torslanda IK (P03) - IK Zenith (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-02-24 12:30 IFK Göteborg (P04) - Malmö FF (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-24 12:30 Solängens BK (F03) - Vallens IF (F03) Eklandavallen Konstgräs 1
2018-02-24 13:00 IF Mölndal Fotboll (P02) - Backatorp IF (P02) Frejaplan 1 K.Gräs
2018-02-24 13:15 Stenkullen GoIK (P04) - Lekstorps IF (P04) Stenkullens IP 2 KG
2018-02-24 13:15 (Inst.) Hovås Billdal IF (P02) - Kullavik IF (P02) Hovås Billdal Arena 1
2018-02-24 13:30 IFK Göteborg (P02) - Malmö FF (P02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-02-24 14:00 Eriksbergs IF (P03) - Lerums IS (P03) Krokängsplan 1 Konstgräs
2018-02-24 14:00 Solängens BK (P04) - Frillesås FF (P04) Förbovallen 1
2018-02-24 14:00 Azalea BK P-03 - Kållered SK P 03 Gröna Vallen 1
2018-02-24 14:00 Västra Frölunda IF (P04) - Hisingsbacka FC (P04) Ruddalen 1 Konstgräs
2018-02-24 14:00 Qviding FIF (P03) - Näsets SK (P03) Överåsvallen 1 Konstgräs
2018-02-24 14:00 IF Väster (P02) - Hisingsbacka FC (P02) Majvallen 1 Konstgräs
2018-02-24 15:00 Guldhedens IK (P02) - Sandarna BK (P02) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2018-02-24 15:15 Hovås Billdal IF (P03) - Tölö IF (P03) Hovås Billdal Arena 1
2018-02-24 16:00 GAIS (P03) - Halmstads BK (P03) Kviberg 5 konstgräs
2018-02-24 16:15 Torslanda IK (P02) - IK Zenith (P02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-02-24 16:30 Älvsborg FF (P03) - Assyriska BK (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2018-02-25 09:00 Lerums IS(P04) - Vallens IF (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-02-25 10:00 Västra Frölunda IF (P05) - Örgryte IS FF (P05) Välens Nya konstgräs
2018-02-25 10:30 Lerums IS(P04) - Vallens IF (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-02-25 11:30 Västra Frölunda IF (P05) - Örgryte IS FF (P05) Välens Nya konstgräs
2018-02-25 12:00 Ösets BK (P04) - Masthuggets BK (P04) Gröna Vallen 1
2018-02-25 12:00 Jonsereds IF P-04 - Gerdskens BK (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2018-02-25 12:00 Kärra KIF (P04) - Örgryte IS FF (P04) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2018-02-25 12:00 IK Kongahälla (P02) - Stenungsunds IF (P02) Kongevi 1 Konstgräs
2018-02-25 12:00 Partille IF (P02) - Azalea BK (P02) Lexby 2 Konstgräs
2018-02-25 12:00 Kållered SK (F04) - Stenkullen GoIK (F04) Kållered Sportcenter 1
2018-02-25 12:15 GAIS (P05) - Tölö IF (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-02-25 13:00 Ale United (P03) - Lindome GIF (P03) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2018-02-25 13:15 Jonsereds IF P-04 - Gerdskens BK (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2018-02-25 13:15 Hovås Billdal IF (P04) - Utbynäs SK (P04) Hovås Billdal Arena 1
2018-02-25 13:30 GAIS (P05) - Tölö IF (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-02-25 13:30 BK Häcken (P04) - IF Elfsborg (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-02-25 14:30 IK Zenith (P03) - Torslanda IK (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-02-25 15:00 BK Häcken (P04) - IF Elfsborg (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-02-25 15:45 Lindome GIF (P02) - Fässbergs IF (P02) Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-02-25 16:30 Guldhedens IK (P04) - Mossens BK (P04) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2018-02-25 17:30 Lindome GIF (F03) - Kållered SK (F03) Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-03-02 18:30 Älvsborg FF (P02) - IF Väster (P02) Påvelund 1 Konstgräs
2018-03-02 18:45 Torslanda IK (P02) - Stenkullen GoIK (P02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-03-03 10:00 Kållered SK (F03) - Kungälvs FF (F03) Kållered Sportcenter 1
2018-03-03 10:00 Älvsborg FF (F04) - BK Häcken (F04) Påvelund 1 Konstgräs
2018-03-03 10:30 (Inst.) Kärra KIF (F03) - Torslanda IK (F03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2018-03-03 10:30 Älvängens IK (F03) - Kärra KIF (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2018-03-03 11:00 (Inst.) Ytterby IS (P02) - Torslanda IK (P02) Ytterns IP 3 konstgräs
2018-03-03 11:30 (Inst.) BK Häcken (P05) - Tölö IF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-03 12:00 Qviding FIF (P03) - Näsets SK (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-03-03 12:00 Torslanda IK (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-03-03 13:00 Lekstorps IF (P04) - Stenkullen GoIK (P04) LP Idrottsplats 1
2018-03-03 13:00 Älvängens IK (F03) - Stenkullen GoIK (F04) Älvevi 2 Konstgräs
2018-03-03 13:15 Hovås Billdal IF (P02) - Fässbergs IF (P02) Hovås Billdal Arena 1
2018-03-03 13:30 Södra Skärgården (P04) - Utbynäs SK (P04) Donsövallen
2018-03-03 13:30 BK Häcken (P03) - IF Warta (P03) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-03 13:30 Kållered SK (P02) - Solängens BK (P02) Kållered Sportcenter 1
2018-03-03 14:00 Qviding FIF (P03) - Älvsborg FF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-03-03 14:00 Lerums IS (P02) - Mölnlycke IF (P02) Flodala IP 3 KG
2018-03-03 14:15 Näsets SK (P04) - Kungsbacka IF (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-03-03 15:00 BK Häcken (P03) - Skoftebyns IF (P03) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-03 15:00 Örgryte IS FF (P04) - Torslanda IK (P04) Hammarviken Arena
2018-03-03 15:00 IK Kongahälla (P05) - Västra Frölunda IF (P05) Kongevi 1 Konstgräs
2018-03-03 15:15 Hovås Billdal IF (P03) - Torslanda IK (P03) Hovås Billdal Arena 1
2018-03-03 15:15 (Inst.) IF Väster (F03) - Sävedalens IF (F03) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-03-03 15:30 Kållered SK (F04) - Askims IK (F04) Kållered Sportcenter 1
2018-03-03 16:00 Kärra KIF (P02) - Stenkullen GoIK (P02) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2018-03-03 16:00 Lerums IS (P03) - Sävedalens IF (P03) LP Idrottsplats 1
2018-03-03 16:00 Azalea BK P-03 - Kareby IS / Kode IF P03 Gröna Vallen 1
2018-03-03 16:15 Sävedalens IF (F04) - Mölnlycke IF (F04) Vallhamra 2 Konstgräs
2018-03-04 10:00 (Inst.) Solängens BK (P04) - Älvsborg FF (P04) Förbovallen 1
2018-03-04 11:00 Holmen IF - Mossens BK (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-03-04 11:30 (Inst.) Solängens BK (P04) - Älvsborg FF (P04) Förbovallen 1
2018-03-04 11:30 Sävedalens IF (P03) - Bergums IF (P03) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2018-03-04 12:00 Torslanda IK (P04) - Bergums IF (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-03-04 12:00 IFK Hindås (P04) - Bollebygds IF (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2018-03-04 12:00 Partille IF (P02) - IK Zenith (P02) Lexby 2 Konstgräs
2018-03-04 12:00 Backatorp IF (P04) - Örgryte IS FF (P04) Tuvevallen 2 Konstgräs
2018-03-04 12:00 Näsets SK (P03) - IK Zenith (P03) Ruddalen 2 Konstgräs
2018-03-04 12:00 IFK Göteborg (P04) - Vallens IF (P04) Kode IP 3 Konstgräs
2018-03-04 12:45 Örgryte IS FF (U16) - IF Väster (P02) Hammarviken Arena
2018-03-04 13:00 Ale United (P03) - Mölnlycke IF (P03) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2018-03-04 13:30 Älvsborg FF (P02) - Backatorp IF (P02) Ruddalen 1 Konstgräs
2018-03-04 15:15 (Inst.) Hovås Billdal IF (P05) - Kållered SK (P05) Hovås Billdal Arena 1
2018-03-04 15:20 Fässbergs IF (P02) - Hisingsbacka FC (P02) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-03-04 16:00 Kärra KIF (P03) - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) Klarebergsvallen 1 Gräs
2018-03-04 16:00 Lindome GIF (P04) - Tölö IF (P04) Lindevi IP 3 Konstgräs
2018-03-04 17:00 GAIS (P03) - IFK Uddevalla (P03) Krokängsplan 1 Konstgräs
2018-03-04 17:00 BK Häcken (P05) - Backatorp IF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-04 17:15 Gunnilse IS (P03) - Mariedals IK (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2018-03-04 18:00 BK Häcken (P05) - Örgryte IS FF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-04 18:45 Sävedalens IF (P04) - Qviding FIF (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2018-03-08 17:30 (Inst.) Mölnlycke IF (P03) - Torslanda IK (P03) Mölnlycke IP
2018-03-10 09:15 Askims IK (P04) - Älvsborg FF (P04) Kobbegården 1 Konstgräs
2018-03-10 10:00 Kållered SK (P04) - Sjövalla FK/Mölnlycke IS (P04) Förbovallen 1
2018-03-10 10:00 BK Häcken (P05) - Västra Frölunda IF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-10 10:15 Kärra KIF (P04) - IK Zenith (P04) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2018-03-10 11:15 Ytterby IS P04 - Nol IK (P04) Ytterns IP 3 konstgräs
2018-03-10 11:30 BK Häcken (P05) - Västra Frölunda IF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-10 12:00 Qviding FIF (P03) - Bergums IF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-03-10 12:00 KF Velebit (P03) - Näsets SK (P03) Backavallen 1 Konstgräs
2018-03-10 12:00 Ale United (P03) - GAIS (P03) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2018-03-10 12:00 Torslanda IK (P03) - Azalea BK P-03 Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-03-10 12:00 Örgryte IS FF (P05) - Holmalunds IF (P05) Hammarviken Arena
2018-03-10 13:00 Dalen/Krokslätts FF (P03) - IF Mölndal Fotboll (P03) Krokslättsvallen konstgräs
2018-03-10 13:00 BK Häcken (F04) - Lerkils IF (F04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-10 13:45 Solängens BK (F03) - Kode IF (F03) Eklandavallen Konstgräs 1
2018-03-10 13:50 Hisingsbacka FC (P04) - IF Warta (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-03-10 14:00 Qviding FIF (P03) - Sjömarkens IF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-03-10 14:00 Kungälvs FF (F03) - Örgryte IS FF (F03) Kongevi 1 Konstgräs
2018-03-10 14:00 IF Väster (P04) - Azalea BK (P04) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-03-10 14:00 Kareby IS / Kode IF P03 - Solängens BK P03 Kareby Hed
2018-03-10 14:00 Azalea BK (F04) - Näsets SK (F04/05) Majvallen 1 Konstgräs
2018-03-10 14:15 Näsets SK (P04) - Sjömarken/Sandared (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-03-10 14:15 Sävedalens IF (F04) - Ytterby IS (F04) Vallhamra 2 Konstgräs
2018-03-10 14:15 Lerums IS (P02) - IF Mölndal Fotboll (P02) Frejaplan 1 K.Gräs
2018-03-10 14:15 Fässbergs IF (P02) - Kållered SK (P02) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-03-10 15:00 Torslanda IK (P04) - Öckerö IF (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-03-10 15:00 Guldhedens IK (P02) - Lerkils IF (P02) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2018-03-10 15:15 Älvängens IK (F03) - Alingsås Kvinnliga IK (F02/03) Älvevi 2 Konstgräs
2018-03-10 15:15 Hovås Billdal IF (P02) - Älvsborg FF (P02) Hovås Billdal Arena 1
2018-03-10 15:30 Hisingsbacka FC (P04) - IF Warta (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-03-10 15:30 BK Häcken (F03) - Bergdalens IK (F03) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-10 16:00 (Inst.) Kärra KIF (P02) - Ytterby IS (P02) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2018-03-10 16:00 IK Zenith (P03) - Kungsbacka IF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-03-10 16:30 GAIS (P05) - Sävedalens IF (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-03-10 16:30 Älvsborg FF (P03) - GAIS (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2018-03-10 17:15 Hovås Billdal IF (P03) - Floda BoIF (P03) Hovås Billdal Arena 1
2018-03-11 10:00 Solängens BK (P04) - Kinna IF (P04) Förbovallen 1
2018-03-11 10:00 Kareby IS (P05) - Guldhedens IK (P05) Kareby Hed
2018-03-11 10:30 Hisingsbacka FC (P05) - Mölnlycke IF (P05) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-03-11 11:30 Solängens BK (P04) - Kinna IF (P04) Förbovallen 1
2018-03-11 11:30 Kareby IS (P05) - Guldhedens IK (P05) Kareby Hed
2018-03-11 12:00 Torslanda IK (P04) - Gerdskens BK (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-03-11 12:00 Hisingsbacka FC (P04) - GAIS (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-03-11 12:00 (Inst.) Kärra KIF (F03) - Lindome GIF (F03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2018-03-11 12:00 Landvetter IS (P04) - Öckerö IF (P04) Landvetter IP A-plan
2018-03-11 12:00 Utbynäs SK (P04) - Stenungsunds IF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-03-11 12:10 Älvsborg FF (F04) - Södra Skärgårdens IK (F04) Påvelund 1 Konstgräs
2018-03-11 12:30 Kode IF Kareby IS (P04) - Guldhedens IK (P04) Kode IP 3 Konstgräs
2018-03-11 12:40 IF Mölndal Fotboll (P04) - Kållered SK (P04) Frejaplan 1 K.Gräs
2018-03-11 12:45 IK Zenith (P02) - Azalea BK (P02) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-03-11 13:00 (Inst.) Västra Frölunda IF (P04) - Kungsbacka IF (P04) Välens Nya konstgräs
2018-03-11 13:00 Kareby IS / Kode IF P03 - Hermansby IF (P03) Kareby Hed
2018-03-11 13:00 Stenkullen GoIK (P02) - Torslanda IK (P02) Stenkullens IP 2 KG
2018-03-11 13:00 Västra Frölunda IF (P04) - Bergsjö IF (P04) Välens Nya konstgräs
2018-03-11 13:15 Hovås Billdal IF (F03) - Jitex Mölndal BK (F03) Hovås Billdal Arena 1
2018-03-11 13:30 (Inst.) Södra Skärgården (P03) - Masthuggets BK (P03) Donsövallen
2018-03-11 13:30 BK Häcken (P04) - Näsets SK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-11 13:30 Utbynäs SK (P04) - Stenungsunds IF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-03-11 14:30 Fässbergs IF (P02) - Hisingsbacka FC (P02) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-03-11 14:45 IK Zenith (P04) - Kärra KIF (P04) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-03-11 15:00 Lerums IS (P03) - Jonsereds IF (P03) Stenkullens IP 2 KG
2018-03-11 15:00 Kållered SK (F03) - Mölnlycke IF (F03) Kållered Sportcenter 1
2018-03-11 15:00 Öckerö IF (P02) - Torslanda IK (P02) Prästängen 1 Konstgräs
2018-03-11 15:00 (Inst.) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) - Näsets SK (P03) Tuvevallen 2 Konstgräs
2018-03-11 15:15 (Inst.) Hovås Billdal IF (F05) - Azalea BK (F05) Hovås Billdal Arena 1
2018-03-11 15:15 Gunnilse IS (P03) - Kärra KIF (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2018-03-11 15:30 Hovås Billdal IF (P03) - Eriksbergs IF (P03) Ruddalen 2 Konstgräs
2018-03-11 15:45 Lindome GIF (P03) - Kungsbacka IF (P03) Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-03-11 16:00 Lindome GIF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Lindevi IP 3 Konstgräs
2018-03-11 17:15 Älvängens IK P04 - Lödöse Nygård IK (P04) Älvevi 2 Konstgräs
2018-03-11 18:15 Solängens BK (P02) - Mölnlycke IF (P02) Eklandavallen Konstgräs 1
2018-03-11 18:30 Backatorp IF (P02) - Älvsborg FF (P02) Tuvevallen 2 Konstgräs
2018-03-15 18:30 IFK Hindås (P04) - Guldhedens IK (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2018-03-16 17:30 Jitex Mölndal BK (F04) - IFK Göteborg (F04) Krokslättsvallen konstgräs
2018-03-16 19:00 Älvängens IK P04 - Nol IK (P04) Älvevi 2 Konstgräs
2018-03-16 19:00 Ale United (F03) - Kode IF (F03) Vimmervi 2 Konstgräs
2018-03-16 19:15 Älvsborg FF (P02) - Torslanda IK (P02) Bravida Arena
2018-03-16 20:45 Hisingsbacka FC (P02) - Guldhedens IK (P02) Bravida Arena
2018-03-17 10:00 (Inst.) IFK Göteborg (P04) - Västra Frölunda IF (P04) Kviberg 5 konstgräs
2018-03-17 10:00 Götaholms BK P04 - Gunnilse IS (P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-03-17 10:30 Kärra KIF (F03) - Hovås Billdal IF (F03) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-03-17 11:00 Älvängens IK (F03) - Torslanda IK (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2018-03-17 11:00 Öckerö IF (P02) - IF Väster (P02) Prästängen 1 Konstgräs
2018-03-17 11:00 Kareby IS / Kode IF P03 - KF Velebit (P03) Kareby Hed
2018-03-17 12:00 Torslanda IK (P03) - Halvorstorps IS (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-03-17 12:00 Qviding FIF (P03) - Lindome GIF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-03-17 12:00 Lerums IS (P02) - Onsala BK (P02) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-03-17 12:00 GAIS (P04) - Halvorstorps IS (P04) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-03-17 12:30 IK Zenith (P04) - Älvängens IK P04 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2018-03-17 12:30 Azalea BK P-03 - Älvsborg FF (P03) Majvallen 1 Konstgräs
2018-03-17 12:30 Askims IK (F03) - Azalea BK (F03) Kobbegården Övre
2018-03-17 12:30 IFK Hindås (P04) - Sjömarken/Sandared (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2018-03-17 13:15 Solängens BK (P04) - Älvsborg FF (P04) Eklandavallen Konstgräs 1
2018-03-17 13:30 Torslanda IK (P02) - Halvorstorps IS (P02) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-03-17 13:50 Hisingsbacka FC (P04) - Kärra KIF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-03-17 14:00 Qviding FIF (P03) - Kinna IF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-03-17 14:15 Björndammens BK (P04) - Stenkullen GoIK (P04) Lexby 2 Konstgräs
2018-03-17 14:15 Sävedalens IF (F04) - Utbynäs SK (F04) Vallhamra 2 Konstgräs
2018-03-17 15:00 Sjövalla FK/Mölnlycke IS (P04) - IF Warta (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2018-03-17 15:00 Bergums IF (P04) - Vallens IF (P04) The Carpenters Arena
2018-03-17 15:15 Hovås Billdal IF (P03) - Kärra KIF (P03) Hovås Billdal Arena 1
2018-03-17 15:30 Näsets SK (P03) - Utbynäs SK P03 Ruddalen 2 Konstgräs
2018-03-17 16:00 (Inst.) Kärra KIF (P02) - Partille IF (P02) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-03-17 16:00 IF Warta (P03) - Solängens BK P03 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-03-17 16:00 Eriksbergs IF (P03) - Koboltn IL (P03) Krokängsplan 1 Konstgräs
2018-03-17 16:30 Örgryte IS FF (P04) - Gerdskens BK (P04) Hammarviken Arena
2018-03-18 10:15 Hovås Billdal IF (P03) - Solängens BK P03 Ruddalen 1 Konstgräs
2018-03-18 11:00 Stenkullen GoIK (P05) - Kungsladugårds BK (P05) Stenkullens IP 2 KG
2018-03-18 12:00 Torslanda IK (P04) - IK Tord (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-03-18 12:00 Landvetter IS (P04) - Björndammens BK (P04) Landvetter IP B-plan
2018-03-18 12:00 Mossens BK (P04) - Örgryte IS FF (P04) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2018-03-18 12:00 Utbynäs SK (P04) - Sävedalens IF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-03-18 12:00 Kållered SK (F04) - IK Zenith (F04) Kållered Sportcenter 1
2018-03-18 12:00 Bergums IF (P03) - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) The Carpenters Arena
2018-03-18 12:15 Hovås Billdal IF (F03) - Åsa IF (F03) Kobbegården 1 Konstgräs
2018-03-18 12:15 Stenkullen GoIK (P05) - Kungsladugårds BK (P05) Stenkullens IP 2 KG
2018-03-18 12:30 GAIS (P03) - Skoftebyns IF (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-03-18 12:40 IF Mölndal Fotboll (P04) - IK Zenith (P04) Frejaplan 1 K.Gräs
2018-03-18 12:45 IK Zenith (P03) - Varbergs BoIS FC (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-03-18 13:00 Hisingsbacka FC (P04) - Kärra KIF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-03-18 13:00 Västra Frölunda IF (P04) - Solängens BK (P04) Välens Nya konstgräs
2018-03-18 13:00 Ale United (P03) - IF Mölndal Fotboll (P03) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2018-03-18 13:00 Mölnlycke IF (P02) - IF Mölndal Fotboll (P02) Djupedalsplan B Konstgräs
2018-03-18 13:00 Lindome GIF (P02) - Mariedals IK (P02) Lindevi IP 3 Konstgräs
2018-03-18 13:30 Södra Skärgården (P04) - Älvsborg FF (P04) Donsövallen
2018-03-18 13:30 BK Häcken (P04) - Lundby IF (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-18 13:30 Torslanda IK (P03) - Masthuggets BK (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-03-18 13:30 KF Velebit (P05) - IF Väster (P05) Tuvevallen 2 Konstgräs
2018-03-18 14:00 Qviding FIF (P03) - Norrby IF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-03-18 14:00 Bergsjö IF (P04) - Qviding FIF (P04) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2018-03-18 14:15 (Inst.) Hovås Billdal IF (F04) - Åsa IF (F04) Kobbegården 1 Konstgräs
2018-03-18 14:30 IK Zenith (P03) - Varbergs BoIS FC (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-03-18 15:00 Öckerö IF (P04) - Kållered SK (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2018-03-18 15:00 Jonsereds IF P-04 - Bergdalens IK (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2018-03-18 15:00 Sävedalens IF (P04) - Lerums IS(P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2018-03-18 15:15 Gunnilse IS (P03) - Lerums IS (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2018-03-18 15:45 Lindome GIF (P03) - Kållered SK P 03 Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-03-18 16:00 IF Warta (P03) - Partille IF FK (P03) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-03-18 16:00 (Inst.) Lindome GIF (P04) - Kållered SK (P04) Lindevi IP 3 Konstgräs
2018-03-18 16:00 Näsets SK (P04) - IK Tord (P04) Apelsinplan 2 Konstgräs
2018-03-18 16:30 Askims IK (F04) - BK Häcken (F04) Kobbegården Övre
2018-03-18 16:30 Mölnlycke IF (P03) - KF Velebit (P03) Djupedalsplan B Konstgräs
2018-03-18 16:30 Solängens BK (F03) - Azalea BK (F03) Eklandavallen Konstgräs 1
2018-03-18 18:00 Ytterby IS (F03) - Skepplanda BTK (F03/04) Ytterns IP 3 konstgräs
2018-03-18 18:15 Solängens BK (P02) - Ytterby IS (P02) Eklandavallen Konstgräs 1
2018-03-18 18:30 Mölnlycke IF (F04) - Örgryte IS FF F04 Djupedalsplan B Konstgräs
2018-03-19 18:30 IFK Hindås (P04) - Mölnlycke IF (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2018-03-19 20:00 Angered MBIK (P02) - IF Väster (P02) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-03-20 17:30 BKK Lobo/SG 97 (P04) - IF Warta (P04) Ruddalen 2 Konstgräs
2018-03-21 18:30 Södra SKärgården (F03) - Hovås Billdal IF (F03) Donsövallen
2018-03-21 20:15 Örgryte IS FF (U16) - IK Zenith (P02) Hammarviken Arena
2018-03-23 18:00 Solängens BK (P02) - Lerkils IF (P02) Eklandavallen Konstgräs 1
2018-03-23 19:15 Älvängens IK P04 - Ale United (P04) Älvevi 2 Konstgräs
2018-03-24 10:00 Lerums IS(P04) - Västra Frölunda IF (P04) Flodala IP 3 KG
2018-03-24 10:00 Björndammens BK (P04) - Sävedalens IF (P04) Furulundsplan 1 Konstgräs
2018-03-24 10:00 Götaholms BK (P05) - Assyriska BK (P05) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-03-24 10:00 Lerums IS (P02) - IF Mölndal Fotboll (P02) Valhalla 1 Konstgräs
2018-03-24 10:30 Nödinge SK Fotboll (F05) - Kungälvs FF (F05) Vimmervi 2 Konstgräs
2018-03-24 11:00 Kareby IS (P05) - Onsala BK (P05) Kareby Hed
2018-03-24 11:00 Gunnilse IS (P04) - Angered MBIK (P04) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2018-03-24 11:30 Björndammens BK (P04) - Masthuggets BK (P04) Furulundsplan 1 Konstgräs
2018-03-24 11:30 Kungälvs FF (F04) - Älvängens IK (F04) Kongevi 1 Konstgräs
2018-03-24 12:00 Qviding FIF (P03) - Kärra KIF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-03-24 12:00 Ale United (P03) - Partille IF FK (P03) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2018-03-24 12:00 Kärra KIF (F03) - Kode IF (F03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2018-03-24 12:00 GAIS (P04) - Näsets SK (P04) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-03-24 12:15 Guldhedens IK (P02) - IF Väster (P02) Valhalla 1 Konstgräs
2018-03-24 12:30 Kareby IS (P05) - Onsala BK (P05) Kareby Hed
2018-03-24 13:00 IF Väster (P05) - Ullern IF (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-03-24 13:30 Askims IK (F04) - IK Zenith (F04) Kobbegården Övre
2018-03-24 14:00 IK Zenith (P03) - Kinna IF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-03-24 14:00 Älvängens IK P04 - Groheds IF/Ljungskile SK (P04) Älvevi 2 Konstgräs
2018-03-24 14:00 Azalea BK (P02) - Mölnlycke IF (P02) Majvallen 1 Konstgräs
2018-03-24 14:15 Näsets SK (F04/05) - Azalea BK (F04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-03-24 14:15 Kareby IS / Kode IF P03 - Vänersborgs FK (P03) Kareby Hed
2018-03-24 14:30 Utbynäs SK P03 - Sävedalens IF (P03) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-03-24 14:30 IF Väster (P05) - Ullern IF (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-03-24 15:00 BK Häcken (F03) - Onsala BK (F03) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-24 15:00 Floda BoIF (P03) - Jonsereds IF (P03) Flodala IP 3 KG
2018-03-24 15:15 Kållered SK P 03 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) Kållered Sportcenter 1
2018-03-24 16:00 GAIS (P03) - Norrby IF (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-03-24 17:00 (Inst.) Hovås Billdal IF (F05) - Kullavik IF (F05) Hovås Billdal Arena 1
2018-03-25 10:00 Solängens BK (P04) - Bergdalens IK (P04) Förbovallen 1
2018-03-25 10:15 (Inst.) Eriksbergs IF (P03) - IK Zenith (P03) Krokängsplan 1 Konstgräs
2018-03-25 11:00 Stenkullen GoIK (P05) - Gerdskens BK (P05) Stenkullens IP 2 KG
2018-03-25 11:00 Älvängens IK (P02) - Ale United (P02) Älvevi 2 Konstgräs
2018-03-25 11:30 Solängens BK (P04) - Bergdalens IK (P04) Förbovallen 1
2018-03-25 11:30 Hönö IS (P04) - Vallens IF (P04) Hönö Arena 1
2018-03-25 12:00 Örgryte IS FF (P04) - Näsets SK (P04) Hammarviken Arena
2018-03-25 12:00 Kållered SK (F04) - IFK Göteborg (F04) Kållered Sportcenter 1
2018-03-25 12:00 Hisingsbacka FC (P04) - BK Häcken (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-03-25 12:00 Utbynäs SK (P04) - Lunden ÖBK (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-03-25 12:00 Lundby IF (P04) - Masthuggets BK (P04) Bravida Arena
2018-03-25 12:15 GAIS (P05) - Ullern IF (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-03-25 13:00 IK Zenith (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-03-25 13:00 Västra Frölunda IF (P04) - Jonsereds IF P-04 Välens Nya konstgräs
2018-03-25 13:00 Öckerö IF (P04) - Ale United (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2018-03-25 13:00 Götaholms BK P04 - GAIS (P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2018-03-25 13:15 Stenkullen GoIK (P04) - Kode IF Kareby IS (P04) Stenkullens IP 2 KG
2018-03-25 13:30 BK Häcken (P04) - IK Tord (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-25 13:30 GAIS (P05) - Ullern IF (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-03-25 13:30 IFK Göteborg (P02) - IFK Lidingö FK (U16) Kviberg 5 konstgräs
2018-03-25 13:30 Hönö IS (P05) - Södra Skärgården (P05) Hönö Arena 1
2018-03-25 14:00 Hisingsbacka FC (P02) - Alingsås IF FF (P02) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2018-03-25 14:00 Lindome GIF (P02) - Landvetter IS (P02) Lindevi IP 3 Konstgräs
2018-03-25 14:00 Angered MBIK (P05) - Tölö IF (P05) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2018-03-25 14:30 Örgryte IS FF (U16) - Fässbergs IF (P02) Hammarviken Arena
2018-03-25 14:45 Bergums IF (P04) - Torslanda IK (P04) The Carpenters Arena
2018-03-25 15:00 IFK Göteborg (P04) - Alingsås IF (P04) Kviberg 5 konstgräs
2018-03-25 15:00 BK Häcken (F04) - IK Zenith (F04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-03-25 15:15 Gunnilse IS (P03) - Bergums IF (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2018-03-25 15:15 Assyriska BK (P03) - Mariedals IK (P03) Välens Nya konstgräs
2018-03-25 16:00 Lindome GIF (P04) - Rävlanda AIS (P04) Lindevi IP 3 Konstgräs
2018-03-25 16:00 IF Warta (P03) - IK Zenith (P03) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-03-25 17:00 IF Väster (P02) - Skoftebyns IF (P02) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-03-25 18:00 (Inst.) Backatorp IF (P02) - Särö IK/Kullavik IF (P02) Backavallen 1 Konstgräs
2018-03-25 18:00 (Inst.) Backatorp IF (P03) - Mölnlycke IF (P03) Backavallen 1 Konstgräs
2018-03-25 19:00 (Inst.) Ytterby IS (F03) - Lindome GIF (F03) Ytterns IP 3 konstgräs
2018-03-27 20:00 Örgryte IS FF (P04) - Götaholms BK P04 Hammarviken Arena
2018-03-27 20:30 IF Mölndal Fotboll (P02) - Örgryte IS FF (U16) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-03-28 20:00 Kärra KIF (F03) - Lindome GIF (F03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2018-03-29 17:00 Kareby IS / Kode IF P03 - Älvängens IK (P03) Kareby Hed
2018-03-30 11:00 Älvängens IK (F03) - Bollebygds IF (F03) Älvevi 2 Konstgräs
2018-03-31 14:00 Angered MBIK (P05) - GAIS (P05) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-04-01 13:15 Lindome GIF (P04) - Kungsbacka IF (P04) Lindevi IP 3 Konstgräs
2018-04-01 16:00 Angered MBIK (P05) - IFK Trollhättan (P05) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-04-02 14:00 Lindome GIF (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Lindevi IP 1 Konstgräs
2018-04-02 15:00 Älvängens IK (P03) - Kode IF/Kareby IS (P03) Älvevi 2 Konstgräs
2018-04-02 15:15 Jitex Mölndal BK (F04) - Vallens IF (F04) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-04-07 10:00 IF Warta (P04) - Bergums IF (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-04-07 10:00 Stenkullen GoIK (P02) - Partille IF (P02) Stenkullens IP 2 KG
2018-04-07 10:00 Björndammens BK (P04) - Nol IK (P04) Furulundsplan 1 Konstgräs
2018-04-07 11:30 (Inst.) IF Warta (P04) - Bergums IF (P04) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2018-04-07 12:00 Lerums IS (P02) - Kinna IF (P02) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-04-07 12:00 Solängens BK (P04) - Sjövalla FK/Mölnlycke IS (P04) Förbovallen 1
2018-04-07 12:00 Qviding FIF (P03) - BK Häcken (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-04-07 15:00 Lekstorps IF (P04) - Öckerö IF (P04) LP Idrottsplats 1
2018-04-07 16:00 Qviding FIF (P03) - Kärra KIF (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2018-04-07 16:30 (Inst.) Angered MBIK (P05) - Karlslunds IF (P05) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2018-04-08 12:00 Dalen/Krokslätts FF (P03) - Azalea BK P-03 Krokslättsvallen konstgräs
2018-04-08 12:00 Landvetter IS (P04) - Mölnlycke IF (P04) Landvetter IP A-plan
2018-04-08 12:00 Jonsereds IF P-04 - Halvorstorps IS (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2018-04-08 12:30 (Inst.) GAIS (P03) - Mariedals IK (P02) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-04-08 12:30 IF Mölndal Fotboll (P04) - Kode IF Kareby IS (P04) Förbovallen 1
2018-04-08 12:45 Örgryte IS FF (P04) - Torslanda IK (P04) Hammarviken Arena
2018-04-08 13:00 (Inst.) Ale United (P03) - Kareby IS / Kode IF P03 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2018-04-08 13:15 Hovås Billdal IF (F03) - BK Häcken (F03) Hovås Billdal Arena 1
2018-04-08 13:15 Lerums IS (P05) - Tomtens IF (P05) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-04-08 13:30 Södra Skärgården (P04) - Näsets SK (P04) Donsövallen
2018-04-08 13:30 Mölnlycke IF (P05) - Kareby IS (P05) Djupedalsplan A Konstgräs
2018-04-08 14:00 Älvängens IK P04 - IFK Valla (P04/05) Älvevi 2 Konstgräs
2018-04-08 14:00 Gunnared KIF (05) - Jitex Mölndal BK (F05) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2018-04-08 14:30 Azalea BK (F04) - Hermansby IF (F04) Majvallen 1 Konstgräs
2018-04-08 14:45 Mölnlycke IF (P05) - Kareby IS (P05) Djupedalsplan A Konstgräs
2018-04-08 15:15 Hovås Billdal IF (P04) - Kungsbacka IF (P04) Hovås Billdal Arena 1
2018-04-08 15:15 (Inst.) Assyriska BK (P03) - Utbynäs SK P03 Välens Nya konstgräs
2018-04-08 16:30 Kungälvs FF (F04) - Torslanda IK (F04) Kongevi 1 Konstgräs
2018-04-08 18:00 Öckerö IF (P04) - Älvsborg FF (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2018-04-08 18:45 Stenkullen GoIK (P05) - SK Mjörn (P05) Stenkullens IP 2 KG
2018-04-10 18:00 Kungälvs FF (F03) - Kärra KIF (F03) Kongevi 1 Konstgräs
2018-04-10 18:00 (Inst.) BKK Lobo/SG 97 (P04) - Torslanda IK (P04) Ruddalen 2 Konstgräs
2018-04-12 18:00 Sävedalens IF (P04) - Qviding FIF (P04) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2018-04-14 09:00 Halvorstorps IS (P04) - Torslanda IK (P04) Kviberg 2 konstgräs
2018-04-14 10:30 Torslanda IK (P04) - Halvorstorps IS (P04) Kviberg 2 konstgräs
2018-04-15 11:30 Ytterby IS P04 - Stenungsunds IF (P04) Ytterns IP 3 konstgräs
2018-04-21 11:00 Lunden Överås BK (P05) - Myckleby IK (P05) Skatås 1 Konstgräs
2018-04-22 15:15 Assyriska BK (P03) - Utbynäs SK P03 Välens Nya konstgräs
2018-04-26 19:30 GAIS (P03) - GAIS (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-04-29 09:00 Frisk Asker (P04) - IK Kongahälla (P04) Valhalla 1 Konstgräs
2018-04-29 13:30 BK Häcken (P04) - Falkenbergs FF (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-05-01 14:00 Älvsborg FF (P02) - IF Väster (P02) Påvelund 1 Konstgräs
2018-05-02 20:00 IF Väster (P02) - IFK Göteborg (P02) Ruddalen 2 Konstgräs
2018-05-16 19:45 Ytterby IS P04 - IFK Göteborg (P04) Ytterns IP 2 Gräs
2018-05-17 19:15 Kareby IS / Kode IF P03 - Hovås Billdal IF (P03) Kareby Hed
2018-05-20 15:00 IK Zenith (P02) - Ejby IF Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-05-20 17:00 Torslanda IK (P02) - Ejby IF Torslandavallen 2 Konstgräs
2018-05-26 12:00 Örgryte IS FF (P04) - Lekstorps IF (P04) Hammarviken Arena
2018-05-27 14:00 Kode IF/Kareby IS (P03) - IK Zenith (P03) Kareby Hed
2018-05-30 20:00 Öckerö IF (P04) - IFK Göteborg (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2018-06-10 18:30 (Inst.) Öckerö IF (P02) - Torslanda IK (P02) Prästängen 1 Konstgräs
2018-06-13 20:00 (Inst.) Näsets SK (P04) - IFK Göteborg (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-06-15 18:00 Utbynäs SK (P05) - GAIS (P05) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-06-16 12:00 (Inst.) KF Velebit (P05) - Götaholms BK (P05) Velebit IP 1 Gräs
2018-06-17 15:15 Hovås Billdal IF (P04) - IFK Göteborg (P04) Hovås Billdal Arena 1
2018-06-19 18:00 KF Velebit (P05) - IK Zenith (P05) Velebit IP 1 Gräs
2018-06-19 19:00 BK Häcken (P05) - IFK Göteborg (P05) Slättadamm 1 Gräs
2018-06-19 19:45 Näsets SK (P04) - IF Väster (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-06-20 19:45 Näsets SK (P04) - Herrestads AIF (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2018-07-10 19:00 Lerums IS F03 - IK Zenith (F03) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2018-07-11 18:00 IF Väster (F05) - Kärra KIF (F05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2018-07-11 18:30 Torslanda IK (P04) - IFK Göteborg (P04) Torslandavallen 1 Gräs
2018-07-12 12:00 GAIS (P05) - IF Väster (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2018-07-12 18:00 Solängens BK (P04) - IFK Göteborg (P04) Eklandavallen Konstgräs 1
2018-07-12 18:30 (Inst.) Hovås Billdal IF (P03) - Näsets SK (P03) Hovås Billdal Arena 1
2018-07-12 19:00 Älvängens IK (F03) - Vallens IF (F03) Älvevi 1 Gräs
2018-07-13 11:45 IFK Göteborg (P02) - Varbergs GIF FK (P02) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-07-13 15:00 Älvsborg FF (P02) - Varbergs GIF FK (P02) Påvelund 1 Konstgräs
2018-07-13 17:00 Sävedalens IF (F03) - Minnesota Thunder (F03) Skatås 1 Konstgräs
2018-07-14 12:00 Älvsborg FF (P02) - Silsden AFC Påvelund 1 Konstgräs
2018-07-14 12:00 Hovås Billdal IF (P02) - Hong Kong FC (P02) Hovås Billdal Arena 1
2018-07-14 15:00 BK Häcken (P05) - Högaborgs BK (P05) Bravida Arena
2018-07-14 16:00 BK Häcken (F03) - Kode IF (F03) Slättadamm 2 konstgräs
2018-07-15 13:00 Sävedalens IF (F03) - Djurgårdens IF FF (F02) Skatås 1 Konstgräs
2018-07-31 14:00 BK Häcken (P02) - Djurgårdens IF FF (P02) Bravida Arena
2018-08-10 17:30 Södra Skärgården (P03) - Azalea BK P-03 Donsövallen
2018-12-31 Azalea BK P-03 - Solängens BK P03 Majvallen 1 Konstgräs
2018-12-31 Kungälvs FF (F03) - BK Häcken (F03) Kongevi 1 Konstgräs