Spelprogram - Träningsmatcher Höst 2018

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK (F05) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
BK Häcken Pojkar (P03/04) Anders Wahrnberg 0707728905 gul-svart randig, svart, svarta
Eriksbergs IF (Damjunior) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
FC Malta (P03/04) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Floda BoIF (F03) Floda BoIF(Föreningen) Mörkblå, Vit, Mörkblå
Hong Kong FC (P14/15) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Hong Kong FC (P15/16) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Hovås Billdal IF (F04) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Elfsborg (P04) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IK Zenith (F16) Marie Karlgren grön, vit, grön
IK Zenith (P03/04) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
Jitex BK (F16) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jitex Mölndal BK Lila (F05) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (HJ) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kareby IS (P14/15) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kareby IS (P15/16) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Lindome GIF (P04) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Masthuggets BK (P03) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
San Francisco Vikings (F05) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Stenkullen GoIK (Damjunior) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Sävedalens IF (F04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Utbynäs SK (F03) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Weston FC England (P03) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
Västra Frölunda IF (P04) Gunnar Kilén 0739231312 Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS (P04) Johan Embretsén 0703775424 Röd/Vit, Blå, Röd
Åsa IF (F04) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-07-08 17:00 060909006 Jitex Mölndal BK Lila (F05) - Askims IK (F05) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-07-10 14:00 060909013 Västra Frölunda IF (P04) - Lindome GIF (P04) 1 - 2 Välens Nya konstgräs
2018-07-12 18:30 060909012 Jitex Mölndal BK Lila (F05) - Sävedalens IF (F04) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-07-12 20:15 060909018 IK Zenith (F16) - Jitex BK (F16) 3 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-07-13 16:00 060909004 Västra Frölunda IF (P04) - IF Elfsborg (P04) 3 - 3 Välens Nya konstgräs
2018-07-13 17:30 060909015 IK Zenith (P03/04) - FC Malta (P03/04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-07-13 18:00 060909005 Stenkullen GoIK (Damjunior) - Eriksbergs IF (Damjunior) 0 - 3 Stenkullens IP 2 KG
2018-07-13 18:30 060909016 BK Häcken Pojkar (P03/04) - IK Zenith (P03/04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-07-13 19:30 060909017 BK Häcken Pojkar (P03/04) - FC Malta (P03/04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-07-14 10:00 060909008 Hovås Billdal IF (F04) - Åsa IF (F04) 2 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2018-07-14 10:30 060909003 Kareby IS (P14/15) - Hong Kong FC (P14/15) Uppskj. Kareby Hed
2018-07-14 12:30 060909002 Kareby IS (P15/16) - Hong Kong FC (P15/16) Uppskj. Kareby Hed
2018-07-15 10:30 060909009 Masthuggets BK (P03) - Weston FC England (P03) Valhalla 1 Konstgräs
2018-07-15 12:00 060909007 Jitex Mölndal BK Lila (F05) - San Francisco Vikings (F05) 2 - 2 Donsövallen
2018-07-31 18:00 060909010 Utbynäs SK (F03) - Floda BoIF (F03) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-08-10 10:00 060909011 Jonsereds IF (HJ) - Koboltn IL (HJ) Valhalla 1 Konstgräs
2018-08-12 13:00 060909014 Ytterby IS (P04) - Västra Frölunda IF (P04) Ytterns IP 1 Gräs