Spelprogram - Träningsmatcher Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ale United (P02) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Askims IK (F05) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
BK Häcken Pojkar (P03/04) Anders Wahrnberg 0707728905 gul-svart randig, svart, svarta
Eriksbergs IF (Damjunior) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
FC Malta (P03/04) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Floda BoIF (F03) Floda BoIF(Föreningen) Mörkblå, Vit, Mörkblå
GAIS (P02) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Hong Kong FC (P14/15) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Hong Kong FC (P15/16) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Hovås Billdal IF (F03) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (F04) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P03) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Elfsborg (P04) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Warta (P04) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IFK Göteborg (F04) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P02) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IK Zenith (F16) Marie Karlgren grön, vit, grön
IK Zenith (P02) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
IK Zenith (P03/04) IK Zenith(Föreningen) grön, vit, grön
Jitex BK (F16) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jitex Mölndal BK Lila (F05) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (HJ) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (P03) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kareby IS (P14/15) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kareby IS (P15/16) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kareby IS/Kode IF (P03) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kode IF (F03) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kållered SK (P04) Mikael Andersson Blå, Blå, Blå
Landvetter IS (P03) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lindome GIF (P04) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lunds BK (P02) Lunds BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Masthuggets BK (P03) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
Näsets SK (P03) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
San Francisco Vikings (F05) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Sandarna BK/Masthugget BK (P03) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sjövalla FK (P04) Sjövalla FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Solängens BK/Askims IK (F03) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Stenkullen GoIK (Damjunior) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P03) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Sävedalens IF (F04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Södra Skärgården IK (F03/04) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Torslanda IK (P02) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Utbynäs SK (F03) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Weston FC England (P03) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
Västra Frölunda IF (P04) Gunnar Kilén 0739231312 Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS (F03) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P04) Johan Embretsén 0703775424 Röd/Vit, Blå, Röd
Åsa IF (F04) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Älvängens IK (P02) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (P03) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Örgryte IS FF (P02) Örgryte IS FF(Föreningen)
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-07-08 17:00 060909006 Jitex Mölndal BK Lila (F05) - Askims IK (F05) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-07-10 14:00 060909013 Västra Frölunda IF (P04) - Lindome GIF (P04) 1 - 2 Välens Nya konstgräs
2018-07-12 18:30 060909012 Jitex Mölndal BK Lila (F05) - Sävedalens IF (F04) Åbyvallen 1 Konstgräs
2018-07-12 20:15 060909018 IK Zenith (F16) - Jitex BK (F16) 3 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2018-07-13 16:00 060909004 Västra Frölunda IF (P04) - IF Elfsborg (P04) 3 - 3 Välens Nya konstgräs
2018-07-13 17:30 060909015 IK Zenith (P03/04) - FC Malta (P03/04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-07-13 18:00 060909005 Stenkullen GoIK (Damjunior) - Eriksbergs IF (Damjunior) 0 - 3 Stenkullens IP 2 KG
2018-07-13 18:30 060909016 BK Häcken Pojkar (P03/04) - IK Zenith (P03/04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-07-13 19:30 060909017 BK Häcken Pojkar (P03/04) - FC Malta (P03/04) Slättadamm 2 konstgräs
2018-07-14 10:00 060909008 Hovås Billdal IF (F04) - Åsa IF (F04) 2 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2018-07-14 10:30 060909003 Kareby IS (P14/15) - Hong Kong FC (P14/15) Uppskj. Kareby Hed
2018-07-14 12:30 060909002 Kareby IS (P15/16) - Hong Kong FC (P15/16) Uppskj. Kareby Hed
2018-07-15 10:30 060909009 Masthuggets BK (P03) - Weston FC England (P03) Valhalla 1 Konstgräs
2018-07-15 12:00 060909007 Jitex Mölndal BK Lila (F05) - San Francisco Vikings (F05) 2 - 2 Donsövallen
2018-07-31 18:00 060909010 Utbynäs SK (F03) - Floda BoIF (F03) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2018-08-11 11:00 060909019 Ale United (P02) - Älvängens IK (P02) 0 - 6 Vimmervi 2 Konstgräs
2018-08-11 16:30 060909020 BK Häcken Pojkar (P03/04) - Moss FK (P03) 1 - 11 Tuvevallen 1 Gräs
2018-08-12 10:00 060909011 Jonsereds IF (HJ) - Koboltn IL (HJ) 1 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2018-08-12 13:00 060909014 Ytterby IS (P04) - Västra Frölunda IF (P04) Ytterns IP 1 Gräs
2018-08-12 18:00 060909022 IF Warta (P04) - Sjövalla FK (P04) 5 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2018-08-18 10:30 060909021 Kållered SK (P04) - IF Warta (P04) 10 - 0 Förbovallen 1
2018-08-18 11:00 060909024 Södra Skärgården IK (F03/04) - Kode IF (F03) 3 - 5 Styrsöplan 1 Gräs
2018-08-19 18:30 060909023 Älvängens IK (P03) - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (P03) 1 - 4 Älvevi 2 Konstgräs
2018-08-29 20:15 060909026 Hovås Billdal IF (F03) - Solängens BK/Askims IK (F03) Hovås Billdal Arena 1
2018-09-06 19:30 060909029 Kareby IS/Kode IF (P03) - Älvängens IK (P03) 9 - 2 Kareby Hed
2018-09-08 16:15 060909028 Solängens BK/Askims IK (F03) - Ytterby IS (F03) Inst. Eklandavallen Konstgräs 1
2018-09-16 11:15 060909033 Hovås Billdal IF (P03) - Näsets SK (P03) Hovås Billdal Arena 1
2018-09-23 10:30 060909031 Sandarna BK/Masthugget BK (P03) - Stenkullen GoIK (P03) Gröna Vallen 1
2018-09-29 10:15 060909027 Storvorde Sejlfod Boldklub (P02) - Jonsereds IF (P03) Heden 4 Konstgräs
2018-09-29 12:15 060909032 Storvorde Sejlfod Boldklub (P02) - Torslanda IK (P02) Heden 4 Konstgräs
2018-09-30 12:00 060909035 IFK Göteborg (P02) - Lunds BK (P02) Kviberg 5 konstgräs
2018-09-30 13:00 060909034 Örgryte IS FF (P02) - GAIS (P02) Hammarviken Arena
2018-10-16 19:30 060909030 Landvetter IS (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Landvetter IP B-plan
2018-10-18 19:00 060909036 IFK Göteborg (F04) - Dronningborg BK (F04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2018-12-31 060909025 Ale United (P02) - IK Zenith (P02) Vimmervi 2 Konstgräs