Spelprogram - Division 7C Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIF Göteborg Tomas Wingfors 0739614849 Röd, Röd, Röda
Bergsjön SK Yoonis Khalif Hassan 0739592780 blå, blå, blå
Brämaregårdens FC Thomas Folkesson 0729686202 Orange, Svart, Vit
Hermansby IF Magnus Unger 0733151121 Gul, Svart, Gul
Hjuviks AIK Ola Hofmiller 0701729276 Ljusblå/mörkblå/mörkblå
Kareby IS Morten Eriksen 0709211818 Röd/Blå/röd
Lundby IF Robert Heikkilä 0700926250 Grön, vit, gröna
Proletären FF Bengt Frejd 0704170772 Röd, Röd, Röda
Pushers BK Leif Fransson 0767750850 svart, svart, svart
Rödbo IF lars-ivan claesson 0703912401 röd-blå-röd
Solväders FC Hector Valeria Labrana 0705411793 Vit/röd, Röd, Vit
Ösets BK Artan Zuta gul, svart, gul/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-01 20:15 060132005 Lundby IF - Pushers BK 2 - 5 Bravida Arena
2019-04-02 20:15 060132003 Brämaregårdens FC - Rödbo IF 1 - 4 Bravida Arena
2019-04-04 19:00 060132006 Kareby IS - Solväders FC 3 - 3 Kareby Hed
2019-04-05 19:15 060132004 Bergsjön SK - Ösets BK 3 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2019-04-07 14:15 060132001 Proletären FF - Hjuviks AIK 0 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-07 15:45 060132002 AIF Göteborg - Hermansby IF 5 - 1 Gröna Vallen 1
2019-04-09 19:45 060132008 Pushers BK - Bergsjön SK 4 - 0 Gröna Vallen 1
2019-04-10 19:45 060132009 Ösets BK - Brämaregårdens FC 6 - 1 Gröna Vallen 1
2019-04-10 20:15 060132012 Hjuviks AIK - Kareby IS 2 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-12 19:00 060132011 Hermansby IF - Proletären FF 3 - 1 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-04-13 14:15 060132010 AIF Göteborg - Rödbo IF 1 - 1 Gröna Vallen 1
2019-04-14 16:15 060132007 Solväders FC - Lundby IF 3 - 0 Bravida Arena
2019-04-23 20:15 060132015 Brämaregårdens FC - Pushers BK 0 - 5 Bravida Arena
2019-04-24 19:45 060132014 AIF Göteborg - Ösets BK 6 - 3 Gröna Vallen 1
2019-04-26 19:00 060132018 Hermansby IF - Hjuviks AIK 0 - 3 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-04-26 19:15 060132016 Bergsjön SK - Solväders FC 0 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2019-04-27 14:15 060132013 Proletären FF - Rödbo IF 1 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-27 14:15 060132017 Lundby IF - Kareby IS 6 - 3 Bravida Arena
Maj
2019-05-02 20:15 060132024 Hjuviks AIK - Lundby IF 7 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-03 18:30 060132019 Kareby IS - Bergsjön SK 0 - 3 Kareby Hed
2019-05-03 19:30 060132020 Solväders FC - Brämaregårdens FC Bravida Arena
2019-05-04 16:15 060132021 Pushers BK - AIF Göteborg 4 - 0 Gröna Vallen 1
2019-05-05 13:00 060132023 Rödbo IF - Hermansby IF 1 - 1 Rödbo 1 Gräs
2019-05-05 13:45 060132022 Ösets BK - Proletären FF 3 - 2 Gröna Vallen 1
2019-05-09 19:00 060132029 Rödbo IF - Hjuviks AIK 1 - 3 Rödbo 1 Gräs
2019-05-09 19:45 060132030 Ösets BK - Hermansby IF 3 - 1 Gröna Vallen 1
2019-05-09 20:15 060132027 Brämaregårdens FC - Kareby IS 1 - 4 Bravida Arena
2019-05-10 19:15 060132028 Bergsjön SK - Lundby IF 7 - 4 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-05-11 14:15 060132025 Proletären FF - Pushers BK 1 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-12 15:45 060132026 AIF Göteborg - Solväders FC 1 - 2 Gröna Vallen 1
2019-05-13 19:15 060132036 Hjuviks AIK - Bergsjön SK 5 - 2 Hästevik 1 Gräs
2019-05-14 19:45 060132034 Pushers BK - Hermansby IF 4 - 0 Gröna Vallen 1
2019-05-17 18:30 060132032 Kareby IS - AIF Göteborg 1 - 4 Kareby Hed
2019-05-19 15:15 060132033 Solväders FC - Proletären FF 5 - 3 Bravida Arena
2019-05-19 18:00 060132031 Lundby IF - Brämaregårdens FC 7 - 3 Bravida Arena
2019-05-22 19:30 060132040 Hjuviks AIK - Ösets BK 3 - 0 Hästevik 1 Gräs
2019-05-22 19:45 060132037 Proletären FF - Kareby IS 5 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-22 19:45 060132038 AIF Göteborg - Lundby IF 1 - 0 Gröna Vallen 1
2019-05-24 19:00 060132042 Hermansby IF - Solväders FC 1 - 2 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-05-24 19:30 060132039 Brämaregårdens FC - Bergsjön SK 1 - 2 Bravida Arena
2019-05-25 13:00 060132041 Rödbo IF - Pushers BK 0 - 3 Rödbo 1 Gräs
2019-05-27 19:45 060132048 Hjuviks AIK - Brämaregårdens FC 9 - 1 Hästevik 1 Gräs
2019-05-28 20:15 060132044 Lundby IF - Proletären FF 2 - 4 Bravida Arena
2019-05-29 19:30 060132045 Kareby IS - Hermansby IF 2 - 4 Kareby Hed
2019-05-29 19:45 060132047 Pushers BK - Ösets BK 2 - 1 Gröna Vallen 1
2019-05-31 19:15 060132043 Bergsjön SK - AIF Göteborg 1 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
Juni
2019-06-01 16:15 060132046 Solväders FC - Rödbo IF 5 - 1 Bravida Arena
2019-06-03 20:00 060132051 Hjuviks AIK - Pushers BK 3 - 3 Hästevik 1 Gräs
2019-06-06 12:15 060132050 AIF Göteborg - Brämaregårdens FC 3 - 2 Gröna Vallen 1
2019-06-06 14:15 060132052 Ösets BK - Solväders FC 3 - 3 Gröna Vallen 1
2019-06-08 14:00 060132054 Hermansby IF - Lundby IF 2 - 3 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-06-09 13:00 060132053 Rödbo IF - Kareby IS 0 - 6 Rödbo 1 Gräs
2019-06-10 20:00 060132055 Hjuviks AIK - AIF Göteborg 1 - 1 Hästevik 1 Gräs
2019-06-11 17:45 060132060 Solväders FC - Pushers BK 1 - 3 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-06-12 19:30 060132058 Rödbo IF - Lundby IF 1 - 2 Rödbo 1 Gräs
2019-06-14 18:30 060132059 Kareby IS - Ösets BK 3 - 2 Kareby Hed
2019-06-14 19:15 060132057 Bergsjön SK - Hermansby IF 2 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-06-15 14:15 060132056 Brämaregårdens FC - Proletären FF 6 - 7 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-06-17 20:00 060132066 Hjuviks AIK - Solväders FC 2 - 2 Hästevik 1 Gräs
2019-06-18 20:00 060132035 Ösets BK - Rödbo IF 4 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-06-18 20:15 060132065 Brämaregårdens FC - Hermansby IF 5 - 2 Bravida Arena
2019-06-23 13:00 060132064 Rödbo IF - Bergsjön SK 1 - 5 Rödbo 1 Gräs
2019-06-23 14:15 060132061 Proletären FF - AIF Göteborg 0 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-06-23 15:45 060132063 Ösets BK - Lundby IF 3 - 5 Gröna Vallen 1
2019-06-25 19:45 060132062 Pushers BK - Kareby IS 6 - 1 Gröna Vallen 1
2019-06-26 20:00 060132072 Hjuviks AIK - Proletären FF 7 - 0 Hästevik 1 Gräs
2019-06-27 19:45 060132069 Ösets BK - Bergsjön SK Gröna Vallen 1
2019-06-28 18:15 060132068 Pushers BK - Lundby IF Gröna Vallen 1
2019-06-28 19:00 060132071 Hermansby IF - AIF Göteborg Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-06-30 13:00 060132070 Rödbo IF - Brämaregårdens FC Rödbo 1 Gräs
2019-06-30 15:15 060132067 Solväders FC - Kareby IS Bravida Arena
Augusti
2019-08-16 19:00 060132078 Kareby IS - Hjuviks AIK Kareby Hed
2019-08-16 19:15 060132073 Proletären FF - Hermansby IF Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-08-16 19:15 060132076 Bergsjön SK - Pushers BK Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-08-16 19:30 060132077 Lundby IF - Solväders FC Bravida Arena
2019-08-18 13:00 060132074 Rödbo IF - AIF Göteborg Rödbo 1 Gräs
2019-08-18 15:15 060132075 Brämaregårdens FC - Ösets BK Bravida Arena
2019-08-19 18:45 060132084 Hjuviks AIK - Hermansby IF Hästevik 1 Gräs
2019-08-22 19:45 060132082 Ösets BK - AIF Göteborg Gröna Vallen 1
2019-08-23 18:30 060132079 Kareby IS - Lundby IF Kareby Hed
2019-08-24 16:15 060132081 Pushers BK - Brämaregårdens FC Gröna Vallen 1
2019-08-25 13:00 060132083 Rödbo IF - Proletären FF Rödbo 1 Gräs
2019-08-25 15:15 060132080 Solväders FC - Bergsjön SK Bravida Arena
2019-08-28 20:15 060132089 Lundby IF - Hjuviks AIK Bravida Arena
2019-08-30 19:00 060132090 Hermansby IF - Rödbo IF Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-08-30 19:15 060132088 Bergsjön SK - Kareby IS Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-08-31 12:15 060132086 AIF Göteborg - Pushers BK Gröna Vallen 1
2019-08-31 16:15 060132087 Brämaregårdens FC - Solväders FC Bravida Arena
September
2019-09-01 14:15 060132085 Proletären FF - Ösets BK Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-02 20:15 060132091 Lundby IF - Bergsjön SK Bravida Arena
2019-09-05 19:45 060132094 Pushers BK - Proletären FF Gröna Vallen 1
2019-09-06 18:30 060132092 Kareby IS - Brämaregårdens FC Kareby Hed
2019-09-07 16:00 060132095 Hermansby IF - Ösets BK Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-09-08 15:15 060132093 Solväders FC - AIF Göteborg Bravida Arena
2019-09-08 18:00 060132096 Hjuviks AIK - Rödbo IF Hästevik 1 Gräs
2019-09-11 19:45 060132098 AIF Göteborg - Kareby IS Gröna Vallen 1
2019-09-11 20:15 060132099 Brämaregårdens FC - Lundby IF Bravida Arena
2019-09-13 19:00 060132102 Hermansby IF - Pushers BK Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-09-13 19:15 060132100 Bergsjön SK - Hjuviks AIK Kviberg 5 konstgräs
2019-09-15 13:00 060132101 Rödbo IF - Ösets BK Rödbo 1 Gräs
2019-09-15 14:15 060132097 Proletären FF - Solväders FC Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-16 20:15 060132104 Lundby IF - AIF Göteborg Bravida Arena
2019-09-18 19:45 060132108 Ösets BK - Hjuviks AIK Gröna Vallen 1
2019-09-19 19:45 060132107 Pushers BK - Rödbo IF Gröna Vallen 1
2019-09-20 18:30 060132105 Kareby IS - Proletären FF Kareby Hed
2019-09-20 19:15 060132103 Bergsjön SK - Brämaregårdens FC Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-22 14:15 060132106 Solväders FC - Hermansby IF Bravida Arena
2019-09-23 20:15 060132111 Brämaregårdens FC - Hjuviks AIK Bravida Arena
2019-09-27 18:15 060132110 AIF Göteborg - Bergsjön SK Gröna Vallen 1
2019-09-27 19:00 060132114 Hermansby IF - Kareby IS Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-09-28 14:15 060132109 Proletären FF - Lundby IF Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-29 13:00 060132113 Rödbo IF - Solväders FC Rödbo 1 Gräs
Oktober
2019-10-01 19:45 060132112 Ösets BK - Pushers BK Gröna Vallen 1
2019-10-04 18:30 060132118 Kareby IS - Rödbo IF Kareby Hed
2019-10-04 19:15 060132116 Bergsjön SK - Proletären FF Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-10-05 14:15 060132117 Lundby IF - Hermansby IF Bravida Arena
2019-10-06 14:15 060132115 Brämaregårdens FC - AIF Göteborg Bravida Arena
2019-10-06 15:45 060132120 Pushers BK - Hjuviks AIK Gröna Vallen 1
2019-10-06 16:15 060132119 Solväders FC - Ösets BK Bravida Arena
2019-10-09 19:45 060132123 Ösets BK - Kareby IS Gröna Vallen 1
2019-10-10 19:45 060132122 Pushers BK - Solväders FC Gröna Vallen 1
2019-10-11 19:00 060132125 Hermansby IF - Bergsjön SK Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-10-12 14:15 060132121 Proletären FF - Brämaregårdens FC Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-13 15:15 060132124 Lundby IF - Rödbo IF Bravida Arena
2019-10-13 15:45 060132126 AIF Göteborg - Hjuviks AIK Gröna Vallen 1
2019-10-16 20:15 060132132 Solväders FC - Hjuviks AIK Bravida Arena
2019-10-18 19:00 060132128 Hermansby IF - Brämaregårdens FC Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-10-18 19:00 060132131 Kareby IS - Pushers BK Kareby Hed
2019-10-18 19:15 060132129 Bergsjön SK - Rödbo IF Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-10-19 14:15 060132127 AIF Göteborg - Proletären FF Gröna Vallen 1
2019-10-19 14:15 060132130 Lundby IF - Ösets BK Bravida Arena
December
2019-12-31 060132049 Proletären FF - Bergsjön SK Åkeredsvallen 2 Konstgräs