Domarinstruktörer

Anders Manheden

Domarinstruktör, Utbildningsansvarig

Mobil: 0709-26 58 30
E-post: anders.manheden@vsif.o.se

Eleonore Green Strömblad

Mobil: 0706-732240
E-post: greeneleonore@hotmail.com

Göran Glansén

Domarinstruktör

Mobil: 0709-858893
E-post: ad-goran@hotmail.com

Houman Zangeneh Pour

Domarinstruktör, Coach div. 6 Utveckling

Mobil: 0734-27 25 89
E-post: houman_1975@hotmail.com

Lars Forsberg

Domarinstruktör, Coach div. 5

Mobil: 0723-71 67 36
E-post: lforsbe1@volvocars.com

Niklas Nord

Domarinstruktör

Mobil: 0735-30 46 93
E-post: niklas.68@hotmail.com

Niklas Orrelid

Mobil: 0730-338323
E-post: niklas.orrelid@hotmail.com

Osman Yücel

Domarinstruktör, Coachansvarig, Distriktscoach Futsal

Mobil: 0706-70 56 22
E-post: osman.yucel@gbgfotboll.se

Peter Bertlin

Domarinstruktör

Mobil: 0704-59 44 82
E-post: pebertgbg@hotmail.com

Pontus Ekengränd

Domarinstruktör, Coach Nybörjare

Mobil: 0707-12 46 76
E-post: pontus@ekengrand.se

Roberto Incorvaia

Domarinstruktör

Mobil: 0727-489898
E-post: robiincorvaia@gmail.com

Safija Dautovic Sappelt

Mobil: 0703-384814
E-post: safija71@live.se