Kansli

Kansli

Allmänna frågor, Öppet mån-fre, 08.00-16.30

Tel: 031-761 07 00
E-post: webmaster@gbgfotboll.se

Patrik Gustafson

Distriktschef

Tel: 031-761 07 10
E-post: patrik.gustafson@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Utveckling, Utbildning, Adjungerad ledamot i styrelsen

Anette Wigerud

Tel: 031-761 07 11
E-post: anette.wigerud@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Ekonomi, Hemsida, Evenemang

Jasna Kliko

Tävling

Tel: 031-761 07 02
E-post: jasna.kliko@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Tävling Ungdom, Sekreterare i TK

Johan Mattsson

Spelarutbildning

Tel: 031-761 07 19
E-post: johan.mattsson@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Spelarutbildning, Adjungerad ledamot i FK

Christoffer Boström

Vikarie

Tel: 031-761 07 07
E-post: christoffer.bostrom@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Tävling Senior, Sekreterare i DPU

Lotta Gustafsson

Sjukskriven 50% tills vidare

Tel: 031-761 07 01
E-post: lotta.gustafsson@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Tävling Senior, Sekreterare i DPU

Osman Yücel

Domare

Tel: 031-761 07 04
E-post: osman.yucel@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Domare, Sekreterare i DK

Rolando Moncada Escobar

Barnkonsulent

Tel: 031-761 07 05
E-post: rolando.moncada@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Barnfotboll