Kansli

Kansli

Allmänna frågor, Öppet mån-fre, 08.00-16.30

Tel: 031-761 07 00
E-post: webmaster@gbgfotboll.se

Övrigt: Öppet mån - fre, 08.00 - 16.30
Facebook: www.facebook.com/gbgfotboll
Twitter: @gbgfotboll
Instagram: gbgfotboll

Ulf Carlsson

Kanslichef

Tel: 031-761 07 03
E-post: ulf.carlsson@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Kanslichef, Utbildning, Adjungerad ledamot i styrelsen, Sekreterare i FK

Anette Wigerud

Tel: 031-761 07 11
E-post: anette.wigerud@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Ekonomi, Hemsida

Bengt Johansson

Tävling

Tel: 031-761 07 09
E-post: bengt.johansson@gbgfotboll.se

Övrigt: F.n. sjukskriven 100%

Camilla Ackerfors

Spelarutbildare

Tel: 031-761 07 18
E-post: camilla.ackerfors@gbgfotboll.se

Ingmar Birgetz

Spelarutbildare

Tel: 031-761 07 17
E-post: ingmar.birgetz@gbgfotboll.se

Jasna Kliko

Tävling

Tel: 031-761 07 02
E-post: jasna.kliko@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Tävling Ungdom, Sekreterare i TK

Johan Mattsson

Spelarutbildning

Tel: 031-761 07 19
E-post: johan.mattsson@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Spelarutbildning, Adjungerad ledamot i FK

Lotta Gustafsson

Tävling

Tel: 031-761 07 01
E-post: lotta.gustafsson@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Tävling Senior, Sekreterare i DPU

Margareta Larsson

Reception

Tel: 031-761 07 07
E-post: margareta.larsson@gbgfotboll.se

Osman Yücel

Domare

Tel: 031-761 07 04
E-post: osman.yucel@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Domare, Sekreterare i DK

Patrik Gustafson

Utveckling, Utbildning

Tel: 031-761 07 10
E-post: patrik.gustafson@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Utveckling, Utbildning, Adjungerad ledamot i FK

Rolando Moncada Escobar

Barnkonsulent

Tel: 031-761 07 05
E-post: rolando.moncada@gbgfotboll.se

Ansvarsområde: Barnfotboll