Styrelsen

Bert Andersson

Ordförande

Tel: 010-505 06 57
Mobil: 0703-79 14 95
E-post: bert.andersson@afconsult.com

Övrigt: Mossen BK, Örgryte IS

Ulf Carlsson

Kanslichef, Adjungerad

Tel: 031-761 07 03
Mobil: 031-761 07 03
E-post: ulf.carlsson@gbgfotboll.se

Madelene Ekvall

Vice ordförande, Ordförande Tävlingskommittén (TK)

Tel: 0303-74 18 19
Mobil: 0704-62 40 23
E-post: madelene.ekvall@preem.se

Ansvarsområde: Ledamot i styrelsen, Ordförande i Tävlingskommittén.

Övrigt: Nol IK

Henrik Teiffel

Mobil: 0738-506194
E-post: henrik.teiffel@bilfinger.com

Övrigt: SK Argo

Anders Lidvall

Mobil: 0727-216969
E-post: anders.lidvall@gmail.com

Övrigt: Qviding FIF

Catrin Utter

Kassaförvaltare

Mobil: 0768-305246
E-post: catrin.utter@afconsult.com

Övrigt: Kopparberg/Göteborg FC

Lisa Stoopendahl

Mobil: 0760-10 06 73
E-post: lisa@thecomprades.se

Övrigt: IF Mölndal Fotboll

Tommy Wallhult

Mobil: 0733-107925
E-post: tommy.wallhult@gu.se

Övrigt: Öckerö IF

Safija Dautovic Sappelt

Mobil: 0704-384814
E-post: safija71@live.se

Övrigt: FC Bosona

Torbjörn Olsson

Mobil: 0703-01 11 13
E-post: tobbeols@gmail.com

Övrigt: FC Komarken

Isabel Expósito