Spelprogram - Division 6B Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Dan Ahlman 0762806449 Röd/Röd/Röd
Bjurslätts IF Hans Johansson 0733472743 Vinröd, Vit, Vit
BK Skottfint Daniel Åman 0706013501 Gul, Blå, Gul
Chalmers Studentkårs IS Gustav Silverstam 0707949032 Mörkblå/Mörkblåa/Mörkblåa
Diseröd SK Eskil Olof Anders Nordenborg 0730722373 Röd/Svart/Svart
Förenad Turkisk Ungdom Oguz Acikgöz 0727441463 röd, röd, röd
Hisingen FC Yusuf Demircan Svart, Svart, Svart
Hälsö BK Daniel Pettersson 0706431106 Blå, Vit, Blå
Neutrala IF Mohamed Muse Husein 0720339416 blå/vit, Blå, Blå
Nödinge SK Joseph El Turk Vit, blå, vit
Surte IS FK Reinaldo Gutierrez Ahumada 0737464179 Svart/Svart/Svart
Västkurd BK Yakup Sari 0737321919 Röd, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:15 060121003 Neutrala IF - Surte IS FK 4 - 0 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-04-05 19:30 060121005 Förenad Turkisk Ungdom - Bjurslätts IF 4 - 1 Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-04-05 20:15 060121004 Diseröd SK - Backatorp IF 3 - 1 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-04-06 13:00 060121006 Hälsö BK - Chalmers Studentkårs IS 1 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2019-04-06 14:15 060121001 Västkurd BK - BK Skottfint 7 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-04-07 14:15 060121002 Hisingen FC - Nödinge SK 3 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2019-04-10 20:15 060121012 BK Skottfint - Hälsö BK 2 - 1 Bravida Arena
2019-04-11 19:45 060121009 Backatorp IF - Neutrala IF 0 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2019-04-12 19:15 060121010 Hisingen FC - Surte IS FK 2 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2019-04-12 19:30 060121007 Förenad Turkisk Ungdom - Chalmers Studentkårs IS 4 - 3 Bravida Arena
2019-04-13 14:00 060121011 Nödinge SK - Västkurd BK 2 - 6 Vimmervi 1 Gräs
2019-04-13 17:00 060121008 Bjurslätts IF - Diseröd SK 2 - 2 Bravida Arena
2019-04-17 19:45 060121052 Backatorp IF - Chalmers Studentkårs IS 1 - 3 Backavallen 1 Konstgräs
2019-04-18 20:15 060121031 Förenad Turkisk Ungdom - Neutrala IF 2 - 2 Bravida Arena
2019-04-19 14:15 060121060 Chalmers Studentkårs IS - Bjurslätts IF 3 - 2 Heden 4 Konstgräs
2019-04-25 19:45 060121014 Hisingen FC - Backatorp IF 2 - 0 Backavallen 1 Konstgräs
2019-04-26 19:00 060121018 Nödinge SK - BK Skottfint 2 - 2 Vimmervi 1 Gräs
2019-04-26 19:30 060121016 Diseröd SK - Chalmers Studentkårs IS 3 - 3 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-04-26 19:30 060121017 Förenad Turkisk Ungdom - Hälsö BK 2 - 0 Bravida Arena
2019-04-27 14:15 060121013 Västkurd BK - Surte IS FK 10 - 0 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-04-27 16:15 060121015 Neutrala IF - Bjurslätts IF 1 - 1 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
Maj
2019-05-02 20:15 060121020 Chalmers Studentkårs IS - Neutrala IF 3 - 3 Heden 4 Konstgräs
2019-05-02 20:15 060121024 BK Skottfint - Förenad Turkisk Ungdom 6 - 2 Bravida Arena
2019-05-03 18:45 060121023 Surte IS FK - Nödinge SK 5 - 2 Surte 1 Gräs
2019-05-04 13:00 060121019 Hälsö BK - Diseröd SK 2 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-05-04 16:15 060121021 Bjurslätts IF - Hisingen FC 0 - 3 Bravida Arena
2019-05-04 16:15 060121022 Backatorp IF - Västkurd BK 2 - 7 Tuvevallen 1 Gräs
2019-05-09 19:00 060121030 Nödinge SK - Backatorp IF 5 - 1 Vimmervi 1 Gräs
2019-05-09 20:15 060121026 Hisingen FC - Chalmers Studentkårs IS 2 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-10 19:00 060121029 Surte IS FK - BK Skottfint 1 - 3 Surte 1 Gräs
2019-05-11 14:15 060121025 Västkurd BK - Bjurslätts IF 4 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-16 20:15 060121033 Chalmers Studentkårs IS - Västkurd BK 3 - 1 Heden 4 Konstgräs
2019-05-16 20:15 060121036 BK Skottfint - Diseröd SK 3 - 0 Bravida Arena
2019-05-17 19:00 060121035 Surte IS FK - Backatorp IF 3 - 3 Surte 1 Gräs
2019-05-18 13:00 060121032 Hälsö BK - Hisingen FC 2 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-05-18 14:15 060121034 Bjurslätts IF - Nödinge SK 3 - 3 Bravida Arena
2019-05-20 20:15 060121028 Diseröd SK - Förenad Turkisk Ungdom 3 - 0 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-23 19:15 060121040 Backatorp IF - BK Skottfint 1 - 4 Slättadamm 1 Gräs
2019-05-24 19:00 060121038 Hisingen FC - Förenad Turkisk Ungdom 5 - 2 Tuvevallen 1 Gräs
2019-05-24 19:00 060121041 Surte IS FK - Bjurslätts IF 2 - 0 Surte 1 Gräs
2019-05-24 19:30 060121042 Nödinge SK - Chalmers Studentkårs IS 1 - 1 Vimmervi 1 Gräs
2019-05-25 16:15 060121037 Västkurd BK - Hälsö BK 5 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-29 19:00 060121046 Surte IS FK - Chalmers Studentkårs IS 3 - 1 Surte 1 Gräs
2019-05-31 19:30 060121044 Förenad Turkisk Ungdom - Västkurd BK 1 - 5 Bravida Arena
2019-05-31 20:15 060121043 Diseröd SK - Hisingen FC 1 - 3 Skarpe Nord 1 Konstgräs
Juni
2019-06-02 14:15 060121047 Bjurslätts IF - Backatorp IF 2 - 3 Bravida Arena
2019-06-04 20:15 060121066 BK Skottfint - Chalmers Studentkårs IS 1 - 2 Bravida Arena
2019-06-06 20:15 060121051 Bjurslätts IF - BK Skottfint 2 - 1 Bravida Arena
2019-06-07 19:00 060121053 Surte IS FK - Hälsö BK 1 - 4 Surte 1 Gräs
2019-06-07 19:30 060121054 Nödinge SK - Förenad Turkisk Ungdom 1 - 3 Vimmervi 1 Gräs
2019-06-08 14:15 060121049 Västkurd BK - Diseröd SK 4 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-06-08 16:15 060121050 Hisingen FC - Neutrala IF 2 - 3 Bravida Arena
2019-06-13 19:45 Det har uppstått komplikationer vid bytet av Backavallens konstgräs. Det beräknas dröja ytterligare 2 veckor innan planen står klar. 
Med anledning av detta flyttas denna match till närliggande plan samma dag.
Är ni inte nöjda med detta, får ni själva ombesörja en matchändring.
Information om hur man går tillväga, hittar ni här http://gbgfotboll.se/tavling/matchandring11/ 060121055 Hisingen FC - BK Skottfint 5 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-14 19:00 060121058 Surte IS FK - Förenad Turkisk Ungdom 2 - 3 Surte 1 Gräs
2019-06-14 19:30 060121057 Diseröd SK - Nödinge SK 8 - 2 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-06-15 13:00 060121059 Hälsö BK - Backatorp IF 6 - 0 Hönö Arena 1
2019-06-15 16:15 060121056 Neutrala IF - Västkurd BK 4 - 2 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-06-19 19:00 060121064 Surte IS FK - Diseröd SK 1 - 2 Surte 1 Gräs
2019-06-19 19:30 060121071 Nödinge SK - Hisingen FC 2 - 5 Vimmervi 1 Gräs
2019-06-19 19:45 060121063 Backatorp IF - Förenad Turkisk Ungdom 2 - 3 Backavallen 1 Konstgräs
2019-06-19 20:15 060121048 BK Skottfint - Neutrala IF 1 - 2 Bravida Arena
2019-06-20 20:15 060121062 Bjurslätts IF - Hälsö BK 3 - 1 Bravida Arena
2019-06-22 14:15 060121061 Västkurd BK - Hisingen FC 1 - 3 Bravida Arena
2019-06-23 16:15 060121065 Neutrala IF - Nödinge SK 11 - 0 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-06-27 19:45 060121027 Neutrala IF - Hälsö BK 3 - 2 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-06-29 14:15 060121068 Bjurslätts IF - Förenad Turkisk Ungdom 2 - 2 Bravida Arena
2019-06-30 13:00 060121070 Surte IS FK - Neutrala IF 2 - 3 Surte 1 Gräs
Juli
2019-07-07 16:15 060121039 Neutrala IF - Diseröd SK 1 - 0 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
Augusti
2019-08-14 20:15 060121072 BK Skottfint - Västkurd BK 2 - 4 Bravida Arena
2019-08-16 18:45 060121074 Surte IS FK - Hisingen FC 0 - 4 Surte 1 Gräs
2019-08-16 19:30 060121076 Diseröd SK - Bjurslätts IF 2 - 0 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-08-17 13:00 060121078 Hälsö BK - BK Skottfint 4 - 3 Stuvö Backe (Hälsö 1 Gräs)
2019-08-17 14:15 060121073 Västkurd BK - Nödinge SK WO (3 - 0) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-08-18 16:15 060121075 Neutrala IF - Backatorp IF 3 - 1 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-08-18 16:15 060121077 Chalmers Studentkårs IS - Förenad Turkisk Ungdom 3 - 0 Heden 4 Konstgräs
2019-08-23 18:15 060121083 Surte IS FK - Västkurd BK Surte 1 Gräs
2019-08-24 13:00 060121079 Hälsö BK - Förenad Turkisk Ungdom Stuvö Backe (Hälsö 1 Gräs)
2019-08-24 14:15 060121081 Bjurslätts IF - Neutrala IF Bravida Arena
2019-08-24 16:15 060121080 Chalmers Studentkårs IS - Diseröd SK Heden 4 Konstgräs
2019-08-24 16:15 060121082 Backatorp IF - Hisingen FC Backavallen 1 Konstgräs
2019-08-24 16:15 060121084 BK Skottfint - Nödinge SK Bravida Arena
2019-08-30 19:30 060121088 Diseröd SK - Hälsö BK Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-08-30 19:30 060121089 Förenad Turkisk Ungdom - BK Skottfint Bravida Arena
2019-08-31 14:15 060121085 Västkurd BK - Backatorp IF Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-08-31 14:15 060121086 Hisingen FC - Bjurslätts IF Backavallen 1 Konstgräs
September
2019-09-01 14:00 060121090 Nödinge SK - Surte IS FK Vimmervi 1 Gräs
2019-09-01 16:15 060121087 Neutrala IF - Chalmers Studentkårs IS Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-09-03 20:15 060121096 BK Skottfint - Surte IS FK Bravida Arena
2019-09-05 20:15 060121093 Chalmers Studentkårs IS - Hisingen FC Heden 4 Konstgräs
2019-09-06 19:30 060121091 Förenad Turkisk Ungdom - Diseröd SK Bravida Arena
2019-09-07 13:00 060121092 Hälsö BK - Neutrala IF Stuvö Backe (Hälsö 1 Gräs)
2019-09-07 14:15 060121094 Bjurslätts IF - Västkurd BK Bravida Arena
2019-09-07 16:15 060121095 Backatorp IF - Nödinge SK Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-11 19:45 060121098 Hisingen FC - Hälsö BK Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-12 19:45 060121101 Backatorp IF - Surte IS FK Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-13 19:15 060121099 Neutrala IF - Förenad Turkisk Ungdom Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-09-13 19:30 060121100 Diseröd SK - BK Skottfint Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-09-14 14:00 060121102 Nödinge SK - Bjurslätts IF Vimmervi 1 Gräs
2019-09-14 14:15 060121097 Västkurd BK - Chalmers Studentkårs IS Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-09-16 20:15 060121067 Chalmers Studentkårs IS - Hälsö BK Heden 2 Konstgräs
2019-09-18 20:15 060121108 BK Skottfint - Backatorp IF Bravida Arena
2019-09-19 20:15 060121106 Chalmers Studentkårs IS - Nödinge SK Heden 4 Konstgräs
2019-09-19 20:15 060121107 Bjurslätts IF - Surte IS FK Bravida Arena
2019-09-20 19:30 060121103 Diseröd SK - Neutrala IF Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-09-20 19:30 060121104 Förenad Turkisk Ungdom - Hisingen FC Bravida Arena
2019-09-21 13:00 060121105 Hälsö BK - Västkurd BK Stuvö Backe (Hälsö 1 Gräs)
2019-09-25 19:45 060121110 Hisingen FC - Diseröd SK Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-26 20:15 060121113 Chalmers Studentkårs IS - Surte IS FK Heden 4 Konstgräs
2019-09-28 12:15 060121112 Backatorp IF - Bjurslätts IF Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-28 14:15 060121109 Västkurd BK - Förenad Turkisk Ungdom Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-09-29 12:00 060121114 Nödinge SK - Hälsö BK Vimmervi 1 Gräs
2019-09-29 16:15 060121111 Neutrala IF - BK Skottfint Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
Oktober
2019-10-02 20:15 060121120 BK Skottfint - Bjurslätts IF Bravida Arena
2019-10-03 20:15 060121119 Chalmers Studentkårs IS - Backatorp IF Heden 4 Konstgräs
2019-10-04 19:30 060121116 Diseröd SK - Västkurd BK Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-10-04 19:30 060121117 Förenad Turkisk Ungdom - Nödinge SK Bravida Arena
2019-10-05 13:00 060121118 Hälsö BK - Surte IS FK Stuvö Backe (Hälsö 1 Gräs)
2019-10-06 16:15 060121115 Neutrala IF - Hisingen FC Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-10-09 20:15 060121126 BK Skottfint - Hisingen FC Bravida Arena
2019-10-10 19:45 060121123 Backatorp IF - Hälsö BK Backavallen 1 Konstgräs
2019-10-11 19:30 060121124 Förenad Turkisk Ungdom - Surte IS FK Bravida Arena
2019-10-11 19:30 060121125 Nödinge SK - Diseröd SK Vimmervi 2 Konstgräs
2019-10-12 16:15 060121121 Västkurd BK - Neutrala IF Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-12 16:15 060121122 Bjurslätts IF - Chalmers Studentkårs IS Bravida Arena
2019-10-16 19:30 060121045 Hälsö BK - Nödinge SK Prästängen 1 Konstgräs
2019-10-19 12:15 060121127 Hisingen FC - Västkurd BK Backavallen 1 Konstgräs
2019-10-19 12:15 060121128 Nödinge SK - Neutrala IF Vimmervi 2 Konstgräs
2019-10-19 12:15 060121129 Diseröd SK - Surte IS FK Kongevi 1 Konstgräs
2019-10-19 12:15 060121130 Förenad Turkisk Ungdom - Backatorp IF Bravida Arena
2019-10-19 12:15 060121131 Hälsö BK - Bjurslätts IF Stuvö Backe (Hälsö 1 Gräs)
2019-10-19 12:15 060121132 Chalmers Studentkårs IS - BK Skottfint Heden 4 Konstgräs
December
2019-12-31 060121069 Backatorp IF - Diseröd SK Backavallen 1 Konstgräs