Spelprogram - Division 6C Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-02 19:45 060122006 Azalea BK - Landala IF 0 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2019-04-03 19:45 060122003 SK Argo/Masthuggets BK - Önnereds IK 1 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-04-04 19:45 060122002 Järnbrotts IF - Hällesåker IF 2 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-04-04 19:45 060122004 Göteborgs SIF - Vrångö IF 1 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-04-04 20:15 060122005 Slottsskogen/Godhem IF - Styrsö BK 3 - 5 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-07 16:15 060122001 Tynnered FC - Solängens BK 4 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-09 19:45 060122010 SK Argo/Masthuggets BK - Järnbrotts IF 2 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-04-10 19:45 060122007 Landala IF - Slottsskogen/Godhem IF 3 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-04-11 19:45 060122009 Vrångö IF - Önnereds IK 0 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-04-11 20:15 060122008 Göteborgs SIF - Styrsö BK 1 - 6 Heden 2 Konstgräs
2019-04-13 12:15 060122012 Solängens BK - Azalea BK 2 - 2 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-04-14 16:15 060122011 Tynnered FC - Hällesåker IF 4 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-24 19:45 060122015 Önnereds IK - Styrsö BK 1 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-04-25 19:45 060122014 Järnbrotts IF - Vrångö IF 1 - 0 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-04-25 19:45 060122016 Göteborgs SIF - Landala IF 3 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-04-27 14:00 060122018 Hällesåker IF - Solängens BK 0 - 2 Hällesåker 1 Gräs
2019-04-28 14:15 060122017 Slottsskogen/Godhem IF - Azalea BK 2 - 0 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-04-28 16:15 060122013 Tynnered FC - SK Argo/Masthuggets BK 4 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Maj
2019-05-01 16:15 060122019 Azalea BK - Göteborgs SIF 0 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-02 19:45 060122020 Landala IF - Önnereds IK 1 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-03 18:15 060122023 SK Argo/Masthuggets BK - Hällesåker IF 5 - 2 Gröna Vallen 1
2019-05-03 19:15 060122024 Solängens BK - Slottsskogen/Godhem IF 7 - 2 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-05-04 12:15 060122021 Styrsö BK - Järnbrotts IF 4 - 2 Styrsöplan 1 Gräs
2019-05-05 16:15 060122022 Tynnered FC - Vrångö IF 3 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-08 19:45 060122029 SK Argo/Masthuggets BK - Solängens BK 1 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-09 18:30 060122027 Önnereds IK - Azalea BK 1 - 1 Apelsinplan 1 Gräs
2019-05-09 19:45 060122026 Järnbrotts IF - Landala IF 0 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-05-09 19:45 060122028 Göteborgs SIF - Slottsskogen/Godhem IF 3 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-11 14:00 060122030 Hällesåker IF - Vrångö IF 1 - 0 Hällesåker 1 Gräs
2019-05-12 16:15 060122025 Tynnered FC - Styrsö BK 0 - 6 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-15 19:45 060122035 SK Argo/Masthuggets BK - Vrångö IF 1 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-16 19:45 060122032 Azalea BK - Järnbrotts IF WO (3 - 0) Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-16 19:45 060122033 Landala IF - Tynnered FC 1 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-17 19:00 060122031 Slottsskogen/Godhem IF - Önnereds IK 1 - 3 Sikvallen 1 Gräs
2019-05-17 19:15 060122036 Solängens BK - Göteborgs SIF 3 - 0 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-05-18 12:15 060122034 Styrsö BK - Hällesåker IF 1 - 2 Styrsöplan 1 Gräs
2019-05-22 19:45 060122041 SK Argo/Masthuggets BK - Styrsö BK 2 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-23 19:00 060122039 Önnereds IK - Göteborgs SIF 1 - 0 Apelsinplan 1 Gräs
2019-05-23 19:45 060122037 Tynnered FC - Azalea BK 2 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-23 19:45 060122038 Järnbrotts IF - Slottsskogen/Godhem IF 1 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-05-25 14:00 060122042 Hällesåker IF - Landala IF 2 - 1 Hällesåker 1 Gräs
2019-05-25 14:15 060122040 Vrångö IF - Solängens BK 0 - 3 Vrångö 1 Gräs
2019-05-27 20:15 060122043 Göteborgs SIF - Järnbrotts IF 1 - 4 Heden 2 Konstgräs
2019-05-28 19:45 060122045 Azalea BK - Hällesåker IF 2 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-29 19:00 060122044 Slottsskogen/Godhem IF - Tynnered FC 3 - 3 Sikvallen 1 Gräs
2019-05-29 19:45 060122046 SK Argo/Masthuggets BK - Landala IF 3 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-31 19:15 060122048 Solängens BK - Önnereds IK 0 - 1 Eklandavallen Konstgräs 1
Juni
2019-06-01 12:15 060122047 Styrsö BK - Vrångö IF WO (3 - 0) Styrsöplan 1 Gräs
2019-06-05 19:45 060122053 SK Argo/Masthuggets BK - Azalea BK 0 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-06 14:00 060122054 Hällesåker IF - Slottsskogen/Godhem IF 1 - 1 Hällesåker 1 Gräs
2019-06-06 19:45 060122050 Järnbrotts IF - Önnereds IK 1 - 4 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-06-08 12:15 060122051 Styrsö BK - Solängens BK 8 - 2 Styrsöplan 1 Gräs
2019-06-08 14:15 060122052 Vrångö IF - Landala IF 1 - 0 Vrångö 1 Gräs
2019-06-08 16:15 060122049 Tynnered FC - Göteborgs SIF 4 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-06-13 19:00 060122056 Önnereds IK - Tynnered FC 3 - 0 Apelsinplan 1 Gräs
2019-06-13 19:00 060122058 Slottsskogen/Godhem IF - SK Argo/Masthuggets BK 0 - 2 Sikvallen 1 Gräs
2019-06-13 19:45 060122055 Järnbrotts IF - Solängens BK 7 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-06-13 19:45 060122057 Göteborgs SIF - Hällesåker IF 3 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-06-13 19:45 060122059 Azalea BK - Vrångö IF 0 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-15 12:15 060122060 Styrsö BK - Landala IF 2 - 2 Styrsöplan 1 Gräs
2019-06-18 19:45 060122064 SK Argo/Masthuggets BK - Göteborgs SIF 2 - 0 Gröna Vallen 1
2019-06-19 18:30 060122065 Önnereds IK - Hällesåker IF 0 - 2 Apelsinplan 1 Gräs
2019-06-19 19:00 060122063 Vrångö IF - Slottsskogen/Godhem IF 4 - 1 Vrångö 1 Gräs
2019-06-19 19:45 060122066 Landala IF - Solängens BK 0 - 4 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-06-20 19:00 060122062 Styrsö BK - Azalea BK 1 - 1 Styrsöplan 1 Gräs
2019-06-23 16:15 060122061 Tynnered FC - Järnbrotts IF 3 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-06-27 19:00 060122071 Hällesåker IF - Järnbrotts IF 4 - 1 Hällesåker 1 Gräs
2019-06-28 19:15 060122072 Solängens BK - Tynnered FC 1 - 3 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-06-29 12:15 060122068 Styrsö BK - Slottsskogen/Godhem IF 4 - 1 Styrsöplan 1 Gräs
2019-06-29 14:15 060122069 Vrångö IF - Göteborgs SIF 2 - 2 Vrångö 1 Gräs
Augusti
2019-08-12 18:45 060122070 Önnereds IK - SK Argo/Masthuggets BK 6 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-08-15 18:30 060122075 Önnereds IK - Vrångö IF 3 - 0 Apelsinplan 1 Gräs
2019-08-15 19:45 060122074 Järnbrotts IF - SK Argo/Masthuggets BK 2 - 1 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-08-15 19:45 060122078 Azalea BK - Solängens BK 3 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-17 12:15 060122076 Styrsö BK - Göteborgs SIF 3 - 3 Styrsöplan 1 Gräs
2019-08-17 14:00 060122073 Hällesåker IF - Tynnered FC 4 - 2 Hällesåker 1 Gräs
2019-08-21 19:45 060122079 Azalea BK - Slottsskogen/Godhem IF 2 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-21 19:45 060122080 Landala IF - Göteborgs SIF 0 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-08-22 19:45 060122083 SK Argo/Masthuggets BK - Tynnered FC 1 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-23 19:15 060122084 Solängens BK - Hällesåker IF 0 - 2 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-08-24 11:00 060122082 Vrångö IF - Järnbrotts IF 5 - 1 Vrångö 1 Gräs
2019-08-24 12:15 060122081 Styrsö BK - Önnereds IK 3 - 2 Styrsöplan 1 Gräs
2019-08-25 14:30 060122077 Slottsskogen/Godhem IF - Landala IF 1 - 3 Sikvallen 1 Gräs
2019-08-29 18:15 060122087 Önnereds IK - Landala IF 1 - 0 Apelsinplan 1 Gräs
2019-08-29 19:45 060122086 Järnbrotts IF - Styrsö BK 5 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-08-29 20:15 060122088 Göteborgs SIF - Azalea BK 2 - 5 Heden 2 Konstgräs
2019-08-31 14:00 060122090 Hällesåker IF - SK Argo/Masthuggets BK 4 - 0 Hällesåker 1 Gräs
2019-08-31 14:15 060122085 Vrångö IF - Tynnered FC 0 - 1 Vrångö 1 Gräs
September
2019-09-01 14:15 060122089 Slottsskogen/Godhem IF - Solängens BK 2 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-09-05 19:45 060122092 Azalea BK - Önnereds IK 0 - 6 Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-05 19:45 060122093 Landala IF - Järnbrotts IF 1 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-06 18:30 060122091 Slottsskogen/Godhem IF - Göteborgs SIF 3 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-09-06 19:15 060122096 Solängens BK - SK Argo/Masthuggets BK 0 - 4 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-09-07 12:15 060122094 Styrsö BK - Tynnered FC 1 - 3 Styrsöplan 1 Gräs
2019-09-07 14:15 060122095 Vrångö IF - Hällesåker IF 1 - 5 Vrångö 1 Gräs
2019-09-12 19:45 060122098 Järnbrotts IF - Azalea BK 0 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-09-12 20:15 060122100 Göteborgs SIF - Solängens BK 2 - 1 Heden 2 Konstgräs
2019-09-14 12:00 060122099 Önnereds IK - Slottsskogen/Godhem IF 5 - 2 Apelsinplan 1 Gräs
2019-09-14 12:00 060122102 Hällesåker IF - Styrsö BK 2 - 2 Hällesåker 1 Gräs
2019-09-14 14:15 060122101 Vrångö IF - SK Argo/Masthuggets BK 0 - 0 Vrångö 1 Gräs
2019-09-15 16:15 060122097 Tynnered FC - Landala IF 2 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-17 19:45 060122103 Göteborgs SIF - Önnereds IK 0 - 5 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-19 19:45 060122105 Azalea BK - Tynnered FC 2 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-20 19:15 060122108 Solängens BK - Vrångö IF 0 - 5 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-09-20 19:19 060122106 Landala IF - Hällesåker IF 2 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-21 12:15 060122107 Styrsö BK - SK Argo/Masthuggets BK 3 - 1 Styrsöplan 1 Gräs
2019-09-21 13:45 060122104 Slottsskogen/Godhem IF - Järnbrotts IF 3 - 4 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-09-25 19:45 060122113 Landala IF - SK Argo/Masthuggets BK 1 - 4 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-26 19:45 060122110 Järnbrotts IF - Göteborgs SIF 4 - 0 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-09-28 12:00 060122111 Önnereds IK - Solängens BK 7 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-09-28 14:00 060122114 Hällesåker IF - Azalea BK 2 - 1 Hällesåker 1 Gräs
2019-09-28 14:15 060122112 Vrångö IF - Styrsö BK 1 - 2 Vrångö 1 Gräs
2019-09-29 16:15 060122109 Tynnered FC - Slottsskogen/Godhem IF 3 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Oktober
2019-10-01 19:45 060122116 Göteborgs SIF - Tynnered FC 4 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-02 19:45 060122118 Azalea BK - SK Argo/Masthuggets BK 5 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-03 19:45 060122119 Landala IF - Vrångö IF 2 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-04 19:15 060122120 Solängens BK - Styrsö BK 3 - 4 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-10-05 12:00 060122115 Önnereds IK - Järnbrotts IF 3 - 0 Apelsinplan 1 Gräs
2019-10-05 12:15 060122117 Slottsskogen/Godhem IF - Hällesåker IF 1 - 1 Ruddalen Gräs
2019-10-09 19:45 060122067 Landala IF - Azalea BK 2 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-09 19:45 060122124 SK Argo/Masthuggets BK - Slottsskogen/Godhem IF 2 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-11 19:15 060122126 Solängens BK - Järnbrotts IF 3 - 1 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-10-12 12:00 060122125 Hällesåker IF - Göteborgs SIF 4 - 0 Hällesåker 1 Gräs
2019-10-12 14:15 060122123 Vrångö IF - Azalea BK 2 - 1 Vrångö 1 Gräs
2019-10-13 16:15 060122121 Tynnered FC - Önnereds IK 2 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-16 19:45 060122122 Landala IF - Styrsö BK 3 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-20 16:15 060122127 Järnbrotts IF - Tynnered FC 6 - 1 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-10-20 16:15 060122128 Hällesåker IF - Önnereds IK 4 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-20 16:15 060122129 Göteborgs SIF - SK Argo/Masthuggets BK 2 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-20 16:15 060122130 Slottsskogen/Godhem IF - Vrångö IF 1 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-10-20 16:15 060122131 Azalea BK - Styrsö BK 2 - 5 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-20 16:15 060122132 Solängens BK - Landala IF 0 - 2 Eklandavallen Konstgräs 1