Spelprogram - Pojkar 2005(14 år) Lätt Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska BK Romeo Vidovic 0739258738 Vit/Vit/Vita
Azalea BK Orange Annelie Albertsson Orange/Svart/Orange
Dalen/Krokslätts FF Ferdinand Kempe 0709730510 Gul/Blå/Blå/Gul
IK Zenith Grön Stefan Thilén 0702360650 Grön/vit/grön
Kärra KIF Gul Joachim Tell 0766441815 Gul/Blå/Gula
Landvetter IS Grön Fredrik Majqvist 0704855255 Grön/Grön/Grön
Qviding FIF Röd Qviding FIF(Föreningen) Vinröd/Vit/Vit
Sävedalens IF Blå Mikael Andersson Röd/Blå/Röda
Öckerö IF Christian Simonsson +46733221411 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 12:30 060339005 Azalea BK Orange - Qviding FIF Röd 3 - 5 Majvallen 1 Konstgräs
2019-04-13 16:05 060339002 IK Zenith Grön - Kärra KIF Gul 9 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-04-13 17:00 060339003 Öckerö IF - Assyriska BK 13 - 0 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-04-17 19:45 060339007 Sävedalens IF Blå - Azalea BK Orange 13 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-23 19:30 060339009 Öckerö IF - Kärra KIF Gul 5 - 6 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-04-23 19:30 060339010 Landvetter IS Grön - IK Zenith Grön 7 - 5 Landvetter IP B-plan
2019-04-27 13:45 060339012 Öckerö IF - Landvetter IS Grön 1 - 0 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-04-27 15:00 060339011 Dalen/Krokslätts FF - IK Zenith Grön 7 - 5 Krokslättsvallen konstgräs
2019-04-27 16:00 060339014 Azalea BK Orange - Assyriska BK 12 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:15 060339019 Kärra KIF Gul - Azalea BK Orange 7 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-05-05 16:00 060339016 Dalen/Krokslätts FF - Öckerö IF 4 - 4 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-05 16:30 060339018 Assyriska BK - Qviding FIF Röd 7 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-05-06 20:15 060339015 Qviding FIF Röd - Sävedalens IF Blå 4 - 3 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-05-10 19:15 060339024 Qviding FIF Röd - Kärra KIF Gul 5 - 3 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-05-11 13:00 060339025 Sävedalens IF Blå - Assyriska BK 2 - 8 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-05-13 20:00 060339023 Azalea BK Orange - Landvetter IS Grön 1 - 13 Heden 2 Konstgräs
2019-05-18 11:45 060339030 Landvetter IS Grön - Qviding FIF Röd 9 - 1 Landvetter IP B-plan
2019-05-18 14:30 060339028 IK Zenith Grön - Öckerö IF 5 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-05-18 16:30 060339026 Dalen/Krokslätts FF - Azalea BK Orange 6 - 3 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-21 19:45 060339029 Kärra KIF Gul - Sävedalens IF Blå 1 - 8 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-05-24 19:15 060339033 Qviding FIF Röd - Dalen/Krokslätts FF 2 - 10 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-05-26 12:45 060339034 Sävedalens IF Blå - Landvetter IS Grön 3 - 7 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-05-26 16:30 060339035 Assyriska BK - Kärra KIF Gul 2 - 13 Ruddalen 2 Konstgräs
Juni
2019-06-02 16:30 060339040 Landvetter IS Grön - Assyriska BK 14 - 4 Landvetter IP B-plan
2019-06-02 16:45 060339038 IK Zenith Grön - Azalea BK Orange 7 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-06-04 19:15 060339036 Dalen/Krokslätts FF - Sävedalens IF Blå 4 - 4 Krokslättsvallen konstgräs
2019-06-07 19:15 060339044 Assyriska BK - Dalen/Krokslätts FF 10 - 6 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-06-08 13:30 060339041 Azalea BK Orange - Öckerö IF 6 - 12 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-09 16:00 060339042 Qviding FIF Röd - IK Zenith Grön 6 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-06-09 16:30 060339045 Kärra KIF Gul - Landvetter IS Grön 6 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-14 19:15 060339046 Dalen/Krokslätts FF - Kärra KIF Gul 8 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-06-15 13:30 060339048 Sävedalens IF Blå - IK Zenith Grön 5 - 6 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-06-20 20:15 060339049 Qviding FIF Röd - Öckerö IF 2 - 11 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-06-23 17:30 060339055 Landvetter IS Grön - Dalen/Krokslätts FF 4 - 3 Landvetter IP B-plan
2019-06-23 18:30 060339053 Assyriska BK - IK Zenith Grön 5 - 6 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-06-29 15:00 060339052 Sävedalens IF Blå - Öckerö IF 8 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
Augusti
2019-08-16 19:15 060339058 Assyriska BK - Öckerö IF 7 - 6 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-08-17 16:30 060339060 Qviding FIF Röd - Azalea BK Orange 5 - 6 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-08-18 14:30 060339057 Kärra KIF Gul - IK Zenith Grön 4 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-08-25 14:30 060339062 Azalea BK Orange - Sävedalens IF Blå 1 - 7 Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-25 16:30 060339064 Kärra KIF Gul - Öckerö IF 7 - 6 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-08-25 18:00 060339065 Landvetter IS Grön - IK Zenith Grön 1 - 3 Landvetter IP A-plan
2019-08-31 16:30 060339069 Assyriska BK - Azalea BK Orange 9 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
September
2019-09-01 14:15 060339067 Landvetter IS Grön - Öckerö IF 11 - 2 Landvetter IP B-plan
2019-09-01 14:30 060339070 Sävedalens IF Blå - Qviding FIF Röd 0 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-09-03 20:15 060339066 IK Zenith Grön - Dalen/Krokslätts FF 1 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-06 19:15 060339073 Qviding FIF Röd - Assyriska BK 5 - 6 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-09-07 12:30 060339074 Azalea BK Orange - Kärra KIF Gul 10 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-12 19:45 060339078 Landvetter IS Grön - Azalea BK Orange 6 - 4 Landvetter IP B-plan
2019-09-13 18:30 060339071 Öckerö IF - Dalen/Krokslätts FF 5 - 7 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-09-13 19:15 060339079 Kärra KIF Gul - Qviding FIF Röd 13 - 4 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-09-21 16:30 060339084 Sävedalens IF Blå - Kärra KIF Gul 9 - 6 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-09-22 13:00 060339081 Azalea BK Orange - Dalen/Krokslätts FF 1 - 7 Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-22 15:00 060339083 Öckerö IF - IK Zenith Grön 5 - 8 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-09-22 16:30 060339085 Qviding FIF Röd - Landvetter IS Grön 5 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-09-28 16:30 060339089 Landvetter IS Grön - Sävedalens IF Blå 4 - 5 Landvetter IP B-plan
2019-09-29 16:30 060339088 Dalen/Krokslätts FF - Qviding FIF Röd 7 - 6 Krokslättsvallen konstgräs
2019-09-29 16:30 060339090 Kärra KIF Gul - Assyriska BK 10 - 4 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
Oktober
2019-10-06 11:30 060339093 Azalea BK Orange - IK Zenith Grön 3 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-06 12:45 060339091 Sävedalens IF Blå - Dalen/Krokslätts FF 5 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-10-06 16:30 060339095 Assyriska BK - Landvetter IS Grön 1 - 4 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-10-07 18:00 060339097 IK Zenith Grön - Qviding FIF Röd 11 - 2 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-10-12 15:00 060339096 Öckerö IF - Azalea BK Orange 4 - 5 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-10-15 19:00 060339099 Dalen/Krokslätts FF - Assyriska BK 12 - 3 Krokslättsvallen konstgräs
2019-10-15 19:00 060339100 Landvetter IS Grön - Kärra KIF Gul 3 - 4 Landvetter IP A-plan
2019-10-19 16:30 060339103 IK Zenith Grön - Sävedalens IF Blå 1 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-10-20 15:00 060339101 Kärra KIF Gul - Dalen/Krokslätts FF 5 - 4 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-10-20 15:00 060339104 Öckerö IF - Qviding FIF Röd 3 - 9 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-10-26 15:00 060339107 Öckerö IF - Sävedalens IF Blå 3 - 5 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-10-27 16:30 060339110 Dalen/Krokslätts FF - Landvetter IS Grön 4 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2019-10-28 18:30 060339108 IK Zenith Grön - Assyriska BK 3 - 2 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-10-30 18:30 060339080 Assyriska BK - Sävedalens IF Blå 4 - 4 Ruddalen 2 Konstgräs