Spelprogram - Junior Flickor Div 3B

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-03 19:45 060269002 IF Väster/Näsets SK - Jitex Mölndal BK 3 - 8 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-07 12:15 060269005 Älvsborg FF - Donsö IS 5 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2019-04-07 17:00 060269006 Lindome GIF - Askims IK 11 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-10 20:15 060269011 Hovås Billdal IF - Jitex Mölndal BK 1 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2019-04-11 19:45 060269007 Askims IK - Älvsborg FF 2 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-04-11 20:15 060269009 Kållered SK Vit - Mölnlycke IF 9 - 0 Kållered Sportcenter 1
2019-04-14 17:00 060269004 Floda/Tollered/Stenkullen - Kållered SK Vit 4 - 2 Flodala IP 1 Gräs
2019-04-22 13:30 060269008 Donsö IS - Floda/Tollered/Stenkullen 3 - 4 Donsövallen
2019-04-24 19:45 060269014 IF Väster/Näsets SK - Kållered SK Vit 1 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-24 19:45 060269017 Älvsborg FF - Lindome GIF 1 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2019-04-27 12:00 060269016 Floda/Tollered/Stenkullen - Askims IK 3 - 2 Flodala IP 1 Gräs
2019-04-27 12:15 060269070 Älvsborg FF - Kållered SK Vit 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2019-04-28 15:00 060269015 Mölnlycke IF - Donsö IS 6 - 3 Djupedalsplan A Konstgräs
Maj
2019-05-02 20:15 060269022 Kållered SK Vit - Hovås Billdal IF 1 - 4 Kållered Sportcenter 1
2019-05-04 14:15 060269020 Askims IK - Mölnlycke IF 1 - 4 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-05-05 13:30 060269021 Donsö IS - IF Väster/Näsets SK 4 - 0 Donsövallen
2019-05-07 18:45 060269030 Jitex Mölndal BK - Kållered SK Vit 5 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-08 19:30 060269019 Lindome GIF - Floda/Tollered/Stenkullen 0 - 5 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-08 20:15 060269025 Hovås Billdal IF - Donsö IS 3 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2019-05-11 15:00 060269027 Mölnlycke IF - Lindome GIF 0 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-05-12 15:00 060269026 IF Väster/Näsets SK - Askims IK 0 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-05-12 16:00 060269028 Floda/Tollered/Stenkullen - Älvsborg FF 6 - 0 Flodala IP 1 Gräs
2019-05-16 19:45 060269033 Askims IK - Hovås Billdal IF 1 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-05-19 14:15 060269031 Älvsborg FF - Mölnlycke IF 7 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2019-05-19 17:00 060269032 Lindome GIF - IF Väster/Näsets SK 5 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-21 19:45 060269038 IF Väster/Näsets SK - Älvsborg FF 2 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-22 20:15 060269037 Hovås Billdal IF - Lindome GIF 1 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2019-05-23 20:30 060269042 Jitex Mölndal BK - Askims IK 2 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-26 15:00 060269039 Mölnlycke IF - Floda/Tollered/Stenkullen 0 - 0 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-05-28 19:45 060269044 Älvsborg FF - Hovås Billdal IF 4 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
Juni
2019-06-02 13:30 060269047 Donsö IS - Kållered SK Vit 3 - 7 Donsövallen
2019-06-02 17:00 060269043 Floda/Tollered/Stenkullen - IF Väster/Näsets SK 5 - 0 Flodala IP 1 Gräs
2019-06-03 19:30 060269045 Lindome GIF - Jitex Mölndal BK 6 - 4 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-05 19:45 060269050 IF Väster/Näsets SK - Mölnlycke IF 1 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-06-06 13:15 060269049 Hovås Billdal IF - Floda/Tollered/Stenkullen 2 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2019-06-06 20:15 060269052 Kållered SK Vit - Askims IK 4 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-06-09 12:15 060269054 Jitex Mölndal BK - Älvsborg FF 1 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-06-11 19:30 060269055 Mölnlycke IF - Hovås Billdal IF 1 - 6 Djupedalsplan B Konstgräs
2019-06-13 19:00 060269056 Floda/Tollered/Stenkullen - Jitex Mölndal BK 7 - 3 Flodala IP 1 Gräs
2019-06-16 14:15 060269059 Askims IK - Donsö IS 3 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-06-16 18:00 060269058 Lindome GIF - Kållered SK Vit 4 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-18 20:15 060269061 Hovås Billdal IF - IF Väster/Näsets SK 0 - 4 Hovås Billdal Arena 1
Augusti
2019-08-08 19:30 060269068 Mölnlycke IF - Jitex Mölndal BK 2 - 5 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-08-11 12:00 060269067 IF Väster/Näsets SK - Hovås Billdal IF 2 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-08-11 17:00 060269071 Lindome GIF - Donsö IS 5 - 7 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-08-15 20:15 060269076 Kållered SK Vit - Lindome GIF 0 - 1 Kållered Sportcenter 1
2019-08-17 13:30 060269075 Donsö IS - Askims IK 1 - 1 Donsövallen
2019-08-20 18:45 060269078 Jitex Mölndal BK - Floda/Tollered/Stenkullen 2 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-08-22 19:30 060269079 Mölnlycke IF - IF Väster/Näsets SK 2 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-08-24 14:15 060269083 Askims IK - Kållered SK Vit 2 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-08-25 17:00 060269080 Floda/Tollered/Stenkullen - Hovås Billdal IF 5 - 1 Flodala IP 1 Gräs
2019-08-27 18:45 060269090 Jitex Mölndal BK - Lindome GIF 3 - 4 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-08-28 19:45 060269086 IF Väster/Näsets SK - Floda/Tollered/Stenkullen 1 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-08-29 20:15 060269088 Kållered SK Vit - Donsö IS 5 - 0 Kållered Sportcenter 1
September
2019-09-01 13:15 060269085 Hovås Billdal IF - Älvsborg FF 4 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2019-09-01 13:30 060269063 Donsö IS - Lindome GIF 3 - 3 Styrsöplan 1 Gräs
2019-09-04 19:45 060269092 Älvsborg FF - IF Väster/Näsets SK 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2019-09-04 19:45 060269094 Askims IK - Jitex Mölndal BK 0 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-09-08 17:00 060269093 Lindome GIF - Hovås Billdal IF 2 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-10 18:45 060269102 Jitex Mölndal BK - Donsö IS 6 - 3 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-09-11 19:45 060269098 IF Väster/Näsets SK - Lindome GIF 1 - 8 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-12 19:30 060269099 Mölnlycke IF - Älvsborg FF 6 - 2 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-09-12 20:15 060269097 Hovås Billdal IF - Askims IK 2 - 4 Hovås Billdal Arena 1
2019-09-15 17:00 060269091 Floda/Tollered/Stenkullen - Mölnlycke IF 0 - 3 Flodala IP 1 Gräs
2019-09-17 19:45 060269105 Askims IK - IF Väster/Näsets SK 5 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-09-19 20:15 060269107 Kållered SK Vit - Jitex Mölndal BK 1 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-09-22 13:30 060269106 Donsö IS - Hovås Billdal IF 1 - 2 Donsövallen
2019-09-22 14:15 060269103 Älvsborg FF - Floda/Tollered/Stenkullen 3 - 2 Påvelund 1 Konstgräs
2019-09-22 17:00 060269104 Lindome GIF - Mölnlycke IF 0 - 7 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-25 19:30 060269111 Mölnlycke IF - Askims IK 6 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-09-28 11:30 060269034 Donsö IS - Jitex Mölndal BK 3 - 9 Styrsöplan 1 Gräs
2019-09-29 12:00 060269110 IF Väster/Näsets SK - Donsö IS 1 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
Oktober
2019-10-02 20:00 060269066 Jitex Mölndal BK - Mölnlycke IF 2 - 7 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-10-03 18:30 060269116 Askims IK - Floda/Tollered/Stenkullen 1 - 6 Kobbegården Övre
2019-10-03 20:15 060269118 Kållered SK Vit - IF Väster/Näsets SK 3 - 3 Kållered Sportcenter 1
2019-10-06 13:30 060269117 Donsö IS - Mölnlycke IF 1 - 1 Donsövallen
2019-10-09 19:30 060269123 Mölnlycke IF - Kållered SK Vit 3 - 2 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-10-10 18:45 060269121 Jitex Mölndal BK - Hovås Billdal IF 6 - 5 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-10-10 19:45 060269125 Älvsborg FF - Askims IK 1 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2019-10-13 15:00 060269124 Floda/Tollered/Stenkullen - Donsö IS 6 - 2 Flodala IP 1 Gräs
2019-10-14 20:15 060269109 Hovås Billdal IF - Kållered SK Vit 2 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2019-10-15 19:45 060269081 Älvsborg FF - Jitex Mölndal BK 0 - 6 Påvelund 1 Konstgräs
2019-10-17 20:15 060269129 Kållered SK Vit - Floda/Tollered/Stenkullen 1 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-10-19 13:15 060269073 Hovås Billdal IF - Mölnlycke IF 1 - 3 Hovås Billdal Arena 1
2019-10-20 12:15 060269131 Jitex Mölndal BK - IF Väster/Näsets SK 12 - 0 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-10-20 13:30 060269128 Donsö IS - Älvsborg FF 4 - 3 Donsövallen
2019-10-20 14:15 060269127 Askims IK - Lindome GIF 1 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-10-24 20:15 060269064 Kållered SK Vit - Älvsborg FF 1 - 5 Kållered Sportcenter 1
2019-10-26 12:00 060269112 Floda/Tollered/Stenkullen - Lindome GIF 4 - 2 Flodala IP 3 KG
2019-10-27 17:00 060269115 Lindome GIF - Älvsborg FF 2 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs