Spelprogram - Flickor 12(02) Höst Klass 2-3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Svart Kenneth Björk 0768794483 Orange/Svart/Orange
BK Häcken Bjarne Berntsson 0709773317 gul-svart randig/svart/gula
Eriksbergs IF Magnus Bengtsson 0708669188 Blå/Vit/Blå/Blå
Floda BoIF Lena Jerkhage 030235811 0706448101 Blå/Vit/Blå
Hovås Billdal IF 1 Jenny Rosengren 0707283720 Röd-vit/Blå/Blå
Hovås Billdal IF 2 Patrik Brink 0708248015 Röd-vit/Blå/Blå
IFK Göteborg Claudio Assuncao 0730826439 0766503573 Blå/Vit randig/Blå/Blå
IK Zenith Vit Fredrik Mannerstråle 0708467711 grön/vit/grön
Jitex BK Lila Mikael Klein Velderman 0739403873 0739403873 Lila/Vit/Lila
Jitex BK Vit Mikael Klein Velderman 0739403873 0739403873 Lila/Vit/Lila
Kode IF/Kareby IS Magnus Carlund 0708864211 svart/svart/svart
Kållered SK Martin Thompson 0765535404 Blå/Blå/Blå
Landvetter IF 2003 Svart Daniel Larsson 0709146768 Röd/Vit/Vit
Mossens BK Linda Dyrendahl 0707810081 Svart/Svart/Svart
Mölnlycke IF Gul Ola Nilsson 0762099158 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Ola Nilsson 0762099158 Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Marie Karlsson 0705285023 vinröda/Vita/Vinröda
Qviding FIF Vinröd Patrik Kruse 0739029273 Vinröd/Vit/Vita
Qviding FIF Vit Patrik Kruse 0739029273 Vinröd/Vit/Vita
Solängens BK Magnus Grundhall 0764964662 Grön/Vit/Vita
Stenkullen GoIK Gert Sahlén 0727291755 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Blå Dan Martinsson 031266416 0765534218 Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Röd Dan Martinsson 031266416 0765534218 Röd/Blå/Röda
Torslanda IK Röd Marie Bergfjord 0733334515 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Svart Marie Bergfjord 0733334515 Röd/Röd/Röd
Älvsborg FF Patrick Bernvid Blå/Svart/Svart/Blåa
Örgryte IS Karl Moseby 0700945363 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2014-08-23 12:00 060757007 BK Häcken - Kode IF/Kareby IS Färjenäsplan 9-manna
2014-08-23 12:45 060757011 Solängens BK - Näsets SK Vinröd Eklandavallen 11
2014-08-23 13:00 060757004 Mölnlycke IF Svart - Hovås Billdal IF 2 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2014-08-23 13:00 060757009 Mossens BK - Azalea BK Svart Guldheden Södra 11 Konstgräs
2014-08-23 14:00 060757003 Mölnlycke IF Gul - Hovås Billdal IF 1 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2014-08-23 14:00 060757010 Älvsborg FF - Örgryte IS Påvelund 11 Konstgräs
2014-08-24 12:00 060757006 Torslanda IK Svart - Qviding FIF Vit Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna
2014-08-24 12:30 060757001 Sävedalens IF Blå - Jitex BK Lila Vallhamra 22 Konstgräs
2014-08-24 13:30 060757002 Sävedalens IF Röd - Jitex BK Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2014-08-24 14:00 060757008 Eriksbergs IF - Kållered SK Krokängsplan 11 Konstgräs
2014-08-24 17:00 060757012 IK Zenith Vit - Floda BoIF Hovgårdsvallen 2 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2014-08-27 18:45 060757013 Landvetter IF 2003 Svart - Stenkullen GoIK Landvetter IP A-plan 7-manna
2014-08-28 18:30 060757005 Torslanda IK Röd - Qviding FIF Vinröd Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna
Omgång 2
2014-08-30 12:30 060757025 Stenkullen GoIK - Sävedalens IF Röd Stenkullens IP 22 KG
2014-08-30 13:00 060757015 Jitex BK Vit - Mölnlycke IF Svart Frejaplan 11 K.Gräs
2014-08-30 14:15 060757014 Jitex BK Lila - Mölnlycke IF Gul Frejaplan 11 K.Gräs
2014-08-31 12:00 060757017 Hovås Billdal IF 2 - Torslanda IK Svart Billdalsvallen 11
2014-08-31 12:00 060757024 Floda BoIF - Sävedalens IF Blå Flodala IP 31 KG
2014-08-31 12:45 060757021 Kållered SK - Azalea BK Svart Kållered Sportcenter 11
2014-08-31 14:00 060757018 Qviding FIF Vinröd - BK Häcken Skatås 3 Konstgräs
2014-08-31 14:00 060757026 Älvsborg FF - Solängens BK Påvelund 11 Konstgräs
2014-08-31 15:00 060757019 Qviding FIF Vit - Eriksbergs IF Skatås 3 Konstgräs
2014-08-31 15:00 060757020 Kode IF/Kareby IS - Mossens BK Kode IP 31 Konstgräs
2014-08-31 15:30 060757022 Örgryte IS - IK Zenith Vit Hammarviken Arena 32
2014-09-04 18:00 060757016 Hovås Billdal IF 1 - Torslanda IK Röd Billdalsvallen 11
2014-09-26 19:30 060757023 Näsets SK Vinröd - Landvetter IF 2003 Svart Åkeredsvallen 21 Konstgräs
Omgång 3
2014-09-03 19:00 060757038 IK Zenith Vit - Jitex BK Lila Hovgårdsvallen 2 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2014-09-06 10:00 060757035 Azalea BK Svart - Näsets SK Vinröd Heden 41 Konstgräs
2014-09-06 12:45 060757037 Solängens BK - Stenkullen GoIK Eklandavallen 11
2014-09-06 13:00 060757029 Mölnlycke IF Gul - Qviding FIF Vinröd Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2014-09-06 14:00 060757030 Mölnlycke IF Svart - Qviding FIF Vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2014-09-07 060757034 Mossens BK - Örgryte IS Guldheden Södra 11 Konstgräs
2014-09-07 12:00 060757031 Torslanda IK Röd - Kode IF/Kareby IS Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna
2014-09-07 13:00 060757027 Sävedalens IF Blå - Hovås Billdal IF 1 Vallhamra 21 Konstgräs
2014-09-07 14:00 060757028 Sävedalens IF Röd - Hovås Billdal IF 2 Vallhamra 21 Konstgräs
2014-09-07 14:00 060757036 Älvsborg FF - Floda BoIF Påvelund 11 Konstgräs
2014-09-10 18:45 060757039 Landvetter IF 2003 Svart - Jitex BK Vit Landvetter IP A-plan 7-manna
2014-09-11 19:30 060757032 Torslanda IK Svart - Kållered SK Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna
2014-09-13 13:00 060757033 BK Häcken - Eriksbergs IF Färjenäsplan 9-manna
Omgång 4
2014-09-12 18:45 060757048 Landvetter IF 2003 Svart - IK Zenith Vit Landvetter IP B-plan 7-manna
2014-09-13 10:50 060757052 Stenkullen GoIK - Mölnlycke IF Svart Stenkullens IP 22 KG
2014-09-13 14:15 060757041 Jitex BK Vit - Torslanda IK Svart Frejaplan 11 K.Gräs
2014-09-14 11:00 060757040 Jitex BK Lila - Torslanda IK Röd Frejaplan 11 K.Gräs
2014-09-14 12:00 060757050 Näsets SK Vinröd - Sävedalens IF Röd Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2014-09-14 13:00 060757047 Kållered SK - Solängens BK Kållered Sportcenter 11
2014-09-14 14:00 060757044 Qviding FIF Vinröd - Mossens BK Skatås 3 Konstgräs
2014-09-14 14:45 060757049 Örgryte IS - Sävedalens IF Blå Hammarviken Arena 32
2014-09-14 15:00 060757045 Qviding FIF Vit - Azalea BK Svart Skatås 3 Konstgräs
2014-09-14 17:00 060757051 Floda BoIF - Mölnlycke IF Gul Flodala IP 31 KG
2014-09-18 17:30 060757042 Hovås Billdal IF 1 - BK Häcken Billdalsvallen 11
2014-09-18 18:30 060757043 Hovås Billdal IF 2 - Eriksbergs IF Billdalsvallen 11
2014-10-12 17:30 060757046 Kode IF/Kareby IS - Älvsborg FF Kode IP 3 Konstgräs
Omgång 5
2014-09-20 11:00 060757057 BK Häcken - Örgryte IS Färjenäsplan 9-manna
2014-09-20 11:00 060757059 Mossens BK - Floda BoIF Guldheden Södra 12 Konstgräs
2014-09-20 12:00 060757058 Eriksbergs IF - Näsets SK Vinröd Krokängsplan 12 Konstgräs
2014-09-20 12:45 060757062 Solängens BK - Jitex BK Vit Eklandavallen 11
2014-09-20 13:00 060757055 Mölnlycke IF Gul - Kode IF/Kareby IS Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2014-09-20 15:00 060757060 Azalea BK Svart - Stenkullen GoIK Heden 42 Konstgräs
2014-09-20 15:30 060757061 Älvsborg FF - Jitex BK Lila Påvelund 12 Konstgräs
2014-09-20 16:30 060757053 Sävedalens IF Blå - Qviding FIF Vinröd Vallhamra 22 Konstgräs
2014-09-20 17:30 060757054 Sävedalens IF Röd - Qviding FIF Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2014-09-21 12:00 060757063 IK Zenith Vit - Hovås Billdal IF 1 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs(Team Sportia planen)
2014-09-21 15:00 060757056 Mölnlycke IF Svart - Kållered SK Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2014-09-24 18:45 060757064 Landvetter IF 2003 Svart - Hovås Billdal IF 2 Landvetter IP A-plan 7-manna
Omgång 6
2014-09-27 12:30 060757072 Kållered SK - Landvetter IF 2003 Svart Kållered Sportcenter 11
2014-09-27 13:00 060757065 Jitex BK Lila - BK Häcken Frejaplan 11 K.Gräs
2014-09-27 13:00 060757075 Floda BoIF - Torslanda IK Röd Flodala IP 31 KG
2014-09-27 14:15 060757066 Jitex BK Vit - Eriksbergs IF Frejaplan 11 K.Gräs
2014-09-27 14:30 060757073 Örgryte IS - Mölnlycke IF Gul Hammarviken Arena 31
2014-09-27 15:00 060757068 Hovås Billdal IF 2 - Azalea BK Svart Billdalsvallen 11
2014-09-27 16:00 060757067 Hovås Billdal IF 1 - Mossens BK Billdalsvallen 11
2014-09-28 14:00 060757069 Qviding FIF Vinröd - Älvsborg FF Skatås 3 Konstgräs
2014-09-28 15:00 060757070 Qviding FIF Vit - Solängens BK Skatås 3 Konstgräs
2014-09-28 15:45 060757074 Näsets SK Vinröd - Mölnlycke IF Svart Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2014-09-28 17:15 060757071 Kode IF/Kareby IS - IK Zenith Vit Kode IP 31 Konstgräs
2014-10-03 18:30 060757076 Stenkullen GoIK - Torslanda IK Svart Stenkullens IP 21 KG
Omgång 7
2014-10-01 18:45 060757087 IK Zenith Vit - Qviding FIF Vinröd Hovgårdsvallen 3 Konstgräs(Team Sportia planen)
2014-10-04 15:45 060757085 Älvsborg FF - Hovås Billdal IF 1 Påvelund 11 Konstgräs
2014-10-04 17:00 060757083 Mossens BK - Jitex BK Lila Guldheden Södra 11 Konstgräs
2014-10-05 12:00 060757079 Torslanda IK Röd - Örgryte IS Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna
2014-10-05 12:15 060757082 Eriksbergs IF - Stenkullen GoIK Krokängsplan 12 Konstgräs
2014-10-05 13:00 060757084 Azalea BK Svart - Jitex BK Vit Heden 41 Konstgräs
2014-10-05 17:30 060757077 Sävedalens IF Blå - Kode IF/Kareby IS Vallhamra 21 Konstgräs
2014-10-05 18:30 060757078 Sävedalens IF Röd - Kållered SK Vallhamra 21 Konstgräs
2014-10-08 18:30 060757086 Solängens BK - Hovås Billdal IF 2 Eklandavallen 12
2014-10-08 19:45 060757088 Landvetter IF 2003 Svart - Qviding FIF Vit Landvetter IP A-plan 7-manna
2014-10-09 18:30 060757091 Mölnlycke IF Gul - Älvsborg FF Djupedalsplan A Konstgräs höger
2014-10-09 19:30 060757080 Torslanda IK Svart - Näsets SK Vinröd Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna
2014-10-09 19:30 060757092 Mölnlycke IF Svart - Solängens BK Djupedalsplan A Konstgräs höger
2014-10-12 12:00 060757081 BK Häcken - Floda BoIF Färjenäsplan 9-manna
2014-10-12 12:00 060757090 Torslanda IK Svart - Sävedalens IF Röd Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna
2014-10-16 18:30 060757089 Torslanda IK Röd - Sävedalens IF Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9-manna