Spelprogram - Flickor 10(04) Höst A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Orange Anders Holmedal Orange, Svart, Orange
Azalea BK Svart Anders Holmedal Orange, Svart, Orange
Backatorp IF Patrik Lindroth 0703898037 Röd/Svart/Röd
Bergums IF Helene Emneborg 0734199676 Blå/Blå/Blåa
Finlandia/Pallo AIF Mattias Larsson 031843461 0704568280 Röd, Svart, Röd
Jitex BK Lila-Vit Joakim Björås 0704211455 Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF Åsa Sander Fredriksson 0704472803 Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Lerums IS Eric Tebelius 0734122652 lila/vit/vit
Lundby IF 06 Bengt Fransson 0737076900 Grön/vit/gröna
Mossens BK Anders Svensson 0708774173 Svart/Svart/Svart
Mölnlycke IF Gul Andreas Appelgren 0703151051 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Carolina Isacson 0702940062 Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Näsets SK(Föreningen) vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vit Näsets SK(Föreningen) vinröda/Vita/Vinröda
Qviding FIF Vinröd Fredrik Nordén 0709875241 Vinröd/Vit/Vita
Qviding FIF Vit Fredrik Nordén 0709875241 Vinröd/Vit/Vita
Solängens BK 1 Åsa Garplid 0735009090 Grön/Vit/Vita
Solängens BK 2 Åsa Garplid 0735009090 Grön/Vit/Vita
Stenkullen GoIK Blå Jonas Taserud 0704312524 Röd/Blå/Röd
Stenkullen GoIK Röd Jonas Taserud 0704312524 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Blå Jonas Fransson Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Röd Jonas Fransson Röd/Blå/Röda
Södra Skärgården IK Petra Johnsson 0762016149 Röd/svart/svart
Älvsborg FF Vit Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart/Svart/Blåa
Öjersjö IF Blå Patrik Bäck 0703790598 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Vit Patrik Bäck 0703790598 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2014-08-23 14:30 Södra Skärgården IK - Jonsereds IF Kilen Donsö
2014-08-24 11:00 Backatorp IF - Finlandia/Pallo AIF Lillhagsparken 7-manna
2014-08-24 12:00 Öjersjö IF Vit - Azalea BK Svart Öjersjö IP 12 Konstgräs
2014-08-24 12:30 Bergums IF - Lundby IF 06 The Carpenters Arena 21
2014-08-24 13:00 Öjersjö IF Blå - Azalea BK Orange Öjersjö IP 12 Konstgräs
2014-08-24 15:00 Jitex BK Lila-Vit - Lerums IS Frejaplan 12 K.Gräs
2014-08-24 15:00 Stenkullen GoIK Blå - Sävedalens IF Blå Stenkullens IP 22 KG
2014-08-24 16:00 Stenkullen GoIK Röd - Sävedalens IF Röd Stenkullens IP 22 KG
2014-08-26 19:00 Mölnlycke IF Svart - Näsets SK Vinröd Djupedalsplan B Konstgräs höger
2014-08-26 19:00 Mölnlycke IF Gul - Näsets SK Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2014-08-28 18:00 Solängens BK 1 - Qviding FIF Vinröd Eklandavallen 11
2014-08-28 18:00 Älvsborg FF Vit - Mossens BK Hagenplan 11 Gräs, Tr.plan
2014-08-28 19:00 Solängens BK 2 - Qviding FIF Vit Eklandavallen 11
Omgång 2
2014-08-30 10:00 Sävedalens IF Blå - Öjersjö IF Blå Vallhamra 22 Konstgräs
2014-08-30 10:00 Sävedalens IF Röd - Öjersjö IF Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2014-08-31 11:00 Lerums IS - Stenkullen GoIK Blå Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2014-08-31 12:00 Bergums IF - Älvsborg FF Vit The Carpenters Arena 21
2014-08-31 13:00 Jonsereds IF - Stenkullen GoIK Röd Jonsereds IP 21 Konstgräs
2014-08-31 14:00 Azalea BK Svart - Mölnlycke IF Svart Heden 5 Konstgräs 7-manna
2014-08-31 14:15 Lundby IF 06 - Jitex BK Lila-Vit Färjenäsplan
2014-08-31 15:00 Azalea BK Orange - Mölnlycke IF Gul Heden 5 Konstgräs 7-manna
2014-08-31 15:45 Mossens BK - Södra Skärgården IK Guldheden Södra 12 Konstgräs
2014-09-04 18:00 Näsets SK Vinröd - Solängens BK 1 Stavdal Arena
2014-09-04 19:00 Näsets SK Vit - Solängens BK 2 Stavdal Arena
2014-09-04 19:00 Qviding FIF Vinröd - Finlandia/Pallo AIF Skatås 2 konstgräs
2014-09-04 19:00 Qviding FIF Vit - Backatorp IF Skatås 3 Konstgräs
Omgång 3
2014-09-06 14:30 Södra Skärgården IK - Sävedalens IF Röd Kilen Donsö
2014-09-07 11:00 Backatorp IF - Mossens BK Lillhagsparken 7-manna
2014-09-07 12:00 Öjersjö IF Vit - Näsets SK Vinröd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2014-09-07 12:00 Mölnlycke IF Svart - Qviding FIF Vinröd Djupedalsplan B Konstgräs höger
2014-09-07 12:00 Stenkullen GoIK Blå - Azalea BK Svart Stenkullens IP 21 KG
2014-09-07 12:30 Bergums IF - Lerums IS The Carpenters Arena 21
2014-09-07 13:00 Öjersjö IF Blå - Näsets SK Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2014-09-07 13:00 Mölnlycke IF Gul - Qviding FIF Vit Djupedalsplan B Konstgräs höger
2014-09-07 13:00 Finlandia/Pallo AIF - Lundby IF 06 Tuvevallen 22 Konstgräs
2014-09-07 13:00 Stenkullen GoIK Röd - Azalea BK Orange Stenkullens IP 21 KG
2014-09-07 15:00 Jitex BK Lila-Vit - Sävedalens IF Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7-manna
2014-09-11 18:00 Älvsborg FF Vit - Jonsereds IF Hagenplan 11 Gräs, Tr.plan
Omgång 4
2014-09-13 13:00 Mossens BK - Stenkullen GoIK Röd Guldheden Södra 11 Konstgräs
2014-09-14 10:00 Sävedalens IF Blå - Mölnlycke IF Svart Vallhamra 21 Konstgräs
2014-09-14 11:00 Lerums IS - Öjersjö IF Blå Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2014-09-14 11:00 Sävedalens IF Röd - Mölnlycke IF Gul Vallhamra 21 Konstgräs
2014-09-14 12:45 Jonsereds IF - Öjersjö IF Vit Jonsereds IP 21 Konstgräs
2014-09-14 14:00 Azalea BK Svart - Solängens BK 1 Heden 5 Konstgräs 7-manna
2014-09-14 14:15 Lundby IF 06 - Stenkullen GoIK Blå Färjenäsplan
2014-09-14 15:00 Azalea BK Orange - Solängens BK 2 Heden 5 Konstgräs 7-manna
2014-09-14 15:00 Jitex BK Lila-Vit - Södra Skärgården IK Åbyvallen 8 Konstgräs 7-manna
2014-09-18 18:00 Näsets SK Vinröd - Finlandia/Pallo AIF Stavdal Arena
2014-09-18 19:00 Näsets SK Vit - Backatorp IF Stavdal Arena
2014-09-18 19:00 Qviding FIF Vinröd - Bergums IF Skatås 2 konstgräs
2014-09-18 19:00 Qviding FIF Vit - Älvsborg FF Vit Skatås 3 Konstgräs
Omgång 5
2014-09-20 14:30 Södra Skärgården IK - Azalea BK Orange Kilen Donsö
2014-09-21 11:00 Backatorp IF - Jonsereds IF Lillhagsparken 7-manna
2014-09-21 12:00 Bergums IF - Sävedalens IF Blå The Carpenters Arena 21
2014-09-21 13:00 Finlandia/Pallo AIF - Lerums IS Tuvevallen 22 Konstgräs
2014-09-21 13:00 Stenkullen GoIK Blå - Näsets SK Vinröd Stenkullens IP 22 KG
2014-09-21 14:00 Stenkullen GoIK Röd - Näsets SK Vit Stenkullens IP 22 KG
2014-09-21 15:00 Jitex BK Lila-Vit - Azalea BK Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7-manna
2014-09-24 18:00 Öjersjö IF Vit - Qviding FIF Vinröd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2014-09-24 19:00 Öjersjö IF Blå - Qviding FIF Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2014-09-25 18:00 Solängens BK 1 - Lundby IF 06 Eklandavallen 11
2014-09-25 18:00 Älvsborg FF Vit - Sävedalens IF Röd Hagenplan 11 Gräs, Tr.plan
2014-09-25 19:00 Solängens BK 2 - Mossens BK Eklandavallen 11
Omgång 6
2014-09-27 10:30 Mossens BK - Öjersjö IF Blå Guldheden Södra 12 Konstgräs
2014-09-27 12:00 Azalea BK Svart - Finlandia/Pallo AIF Heden 5 Konstgräs 7-manna
2014-09-27 13:00 Azalea BK Orange - Backatorp IF Heden 5 Konstgräs 7-manna
2014-09-28 10:00 Lerums IS - Mölnlycke IF Svart Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2014-09-28 12:00 Jonsereds IF - Mölnlycke IF Gul Jonsereds IP 21 Konstgräs
2014-09-28 13:00 Sävedalens IF Blå - Solängens BK 1 Vallhamra 21 Konstgräs
2014-09-28 14:00 Sävedalens IF Röd - Solängens BK 2 Vallhamra 21 Konstgräs
2014-09-28 14:15 Lundby IF 06 - Öjersjö IF Vit Färjenäsplan
2014-10-02 18:00 Näsets SK Vinröd - Bergums IF Stavdal Arena
2014-10-02 19:00 Näsets SK Vit - Älvsborg FF Vit Stavdal Arena
2014-10-02 19:00 Qviding FIF Vinröd - Jitex BK Lila-Vit Skatås 2 konstgräs
2014-10-02 19:00 Qviding FIF Vit - Södra Skärgården IK Skatås 3 Konstgräs
Omgång 7
2014-10-04 13:45 Finlandia/Pallo AIF - Sävedalens IF Blå Tuvevallen 22 Konstgräs
2014-10-04 14:30 Södra Skärgården IK - Näsets SK Vit Kilen Donsö
2014-10-05 11:00 Backatorp IF - Sävedalens IF Röd Lillhagsparken 7-manna
2014-10-05 12:00 Mölnlycke IF Svart - Lundby IF 06 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2014-10-05 12:30 Bergums IF - Azalea BK Svart The Carpenters Arena 21
2014-10-05 13:00 Mölnlycke IF Gul - Mossens BK Djupedalsplan B Konstgräs höger
2014-10-05 13:00 Stenkullen GoIK Blå - Qviding FIF Vinröd Stenkullens IP 22 KG
2014-10-05 14:00 Stenkullen GoIK Röd - Qviding FIF Vit Stenkullens IP 22 KG
2014-10-05 15:00 Jitex BK Lila-Vit - Näsets SK Vinröd Åbyvallen 9 Konstgräs 7-manna
2014-10-06 17:30 Älvsborg FF Vit - Azalea BK Orange Hagenplan 11 Gräs, Tr.plan
2014-10-09 18:00 Solängens BK 1 - Lerums IS Eklandavallen 11
2014-10-09 19:00 Solängens BK 2 - Jonsereds IF Eklandavallen 11
2014-10-12 12:00 Solängens BK 1 - Mölnlycke IF Svart Eklandavallen 11
2014-10-12 13:00 Solängens BK 2 - Mölnlycke IF Gul Eklandavallen 11
2014-10-13 18:00 Öjersjö IF Vit - Stenkullen GoIK Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2014-10-13 19:00 Öjersjö IF Blå - Stenkullen GoIK Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs