Spelprogram - DM Junior Pojkar

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2014-10-22 18:30 060810031 GAIS - Lärje-Angereds IF 2 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
Semifinal
2014-08-19 18:30 060810029 IFK Göteborg - Lärje-Angereds IF 4 - 5 e.s. Skatås 1 Konstgräs
2014-09-16 20:00 060810030 GAIS - Utsiktens BK 1 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
Kvartsfinal
2014-05-06 20:00 060810028 GAIS - Jonsereds IF 5 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2014-05-27 18:30 060810026 IFK Göteborg - Landvetter IS 2 - 0 Skatås 1 Konstgräs
2014-05-28 20:15 060810027 Utsiktens BK - Örgryte IS 2 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-07-02 19:00 060810025 Lindome GIF - Lärje-Angereds IF 0 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
1/8-final
2014-03-22 11:15 060810023 Jonsereds IF - Solväders FC 7 - 5 Heden 4 Konstgräs
2014-03-22 12:30 060810017 Fässbergs IF - Lärje-Angereds IF 0 - 3 Heden 4 Konstgräs
2014-03-22 12:30 060810018 Lindome GIF - Gunnilse IS 5 - 3 e.s. Heden 3 Konstgräs
2014-03-22 13:45 060810019 Assyriska BK - Landvetter IS 2 - 3 Heden 3 Konstgräs
2014-03-23 11:45 060810021 Göteborgs FF/Azalea BK - Örgryte IS 1 - 4 Ruddalen 1 Konstgräs
2014-03-25 18:45 060810020 IFK Göteborg - Torslanda IK 3 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2014-03-27 18:00 060810024 GAIS - Hålta IK 8 - 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2014-03-30 16:30 060810022 Rannebergens IF - Utsiktens BK 0 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
1/16-final
2014-03-11 19:30 060810012 Rannebergens IF - Kode IF 1 - 0 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2014-03-11 20:00 060810009 Älvsborg FF - Örgryte IS 5 - 6 e.s. Påvelund 1 Konstgräs
2014-03-12 17:45 060810001 Lärje-Angereds IF - Qviding FIF 5 - 0 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2014-03-12 19:30 060810011 Utsiktens BK - Hönö IS WO (3 - 0) Valhalla 1 Konstgräs
2014-03-16 060810007 Lerums IS - Torslanda IK OW (0 - 3) Heden 3 Konstgräs
2014-03-16 11:15 060810002 Marieholm BoIK - Fässbergs IF 0 - 9 Heden 2 Konstgräs
2014-03-16 11:30 060810006 Lekstorps IF - Assyriska BK 1 - 4 Heden 3 Konstgräs
2014-03-16 12:45 060810010 Älvängens IK - Göteborgs FF/Azalea BK 6 - 7 e.s. Heden 4 Konstgräs
2014-03-16 12:45 060810015 Kärra KIF - Hålta IK 1 - 2 Heden 3 Konstgräs
2014-03-16 13:45 060810004 Lindome GIF - Ale United 10 - 9 e.s. Heden 2 Konstgräs
2014-03-16 15:00 060810005 Landvetter IS - Askims IK 4 - 2 e.s. Heden 2 Konstgräs
2014-03-16 15:15 060810013 Solväders FC - IK Zenith 2 - 0 Heden 3 Konstgräs
2014-03-18 19:30 060810014 Sävedalens IF - Jonsereds IF 6 - 7 e.s. Furulundsplan 1 Konstgräs
2014-03-19 19:00 060810008 Ytterby IS - IFK Göteborg 1 - 5 Skatås 1 Konstgräs
2014-03-19 19:30 060810003 Näsets SK - Gunnilse IS 1 - 3 Valhalla 1 Konstgräs
2014-03-20 20:00 060810016 Finlandia/Pallo IF - GAIS 0 - 5 Gaisgården 2 Konstgräs 1