Spelprogram - Flickor 2010(8 år) Härryda+Söder+Väster Grupp B Vår - Kompisligan

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IF Mölndal Fotboll Röd Richard Nilsson 0317948711 Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll Vit Richard Nilsson 0317948711 Vit/Vit/Vita
Jonsereds IF Erik Wallentin 0736802436 Gul/Svart/Blå/Gul/svart
Kållered SK 1 Christer Ahlmén 0317954956 0734378719 Blå, Blå, Blå
Kållered SK 2 Christer Ahlmén 0317954956 0734378719 Blå, Blå, Blå
Landvetter IF 2003 Blå Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Röd Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Vit Joel Rask Röd/Vit/Vit
Lindome GIF Rosa Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Svart Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Vit Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Gul Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Sävedalens IF Henrik Larsson Röd/Blå/Röda
Örgryte IS FF Janne Partanen 0761094167 Röd/Blå/Vit
Östra Göteborg IF Marie Källstrand Olmos 0704670050 Orange/vit/vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-04-26 18:30 Jonsereds IF - IF Mölndal Fotboll Röd Jonsereds IP 21 Konstgräs
2018-04-26 18:30 Sävedalens IF - IF Mölndal Fotboll Vit Ugglums skola nr 1 5M5
2018-04-26 18:45 Landvetter IF 2003 Röd - Lindome GIF Rosa Landvetter IP A-plan 12
2018-04-26 18:45 Landvetter IF 2003 Blå - Lindome GIF Vit Landvetter IP A-plan 12
2018-04-26 18:45 Kållered SK 1 - Örgryte IS FF Kållered Sportcenter 2
2018-04-26 18:45 Kållered SK 2 - Östra Göteborg IF Kållered Sportcenter 2
2018-04-26 19:10 Mölnlycke IF Gul - Landvetter IF 2003 Vit Djupedal nr 1 5M5
2018-04-26 19:10 Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF Svart Djupedal nr 2 5M5
Omgång 2
2018-05-17 18:15 Lindome GIF Svart - Kållered SK 1 Lindevi 4
2018-05-17 18:15 Lindome GIF Vit - IF Mölndal Fotboll Vit Lindevi 5
2018-05-17 18:15 Lindome GIF Rosa - IF Mölndal Fotboll Röd Lindevi 6
2018-05-17 18:30 Östra Göteborg IF - Jonsereds IF Kviberg 9 5m5 nr 1
2018-05-17 18:45 Landvetter IF 2003 Röd - Mölnlycke IF Gul Landvetter IP A-plan 12
2018-05-17 18:45 Landvetter IF 2003 Blå - Mölnlycke IF Svart Landvetter IP A-plan 12
2018-05-17 18:45 Örgryte IS FF - Sävedalens IF ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2018-05-17 18:45 Landvetter IF 2003 Vit - Kållered SK 2 Landvetter IP A-plan 12
Omgång 3
2018-05-24 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Östra Göteborg IF Enerbacksplan Gräs 7M7
2018-05-24 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Örgryte IS FF Enerbacksplan Gräs 7M7
2018-05-24 18:30 Jonsereds IF - Lindome GIF Svart Jonsereds IP 21 Konstgräs
2018-05-24 18:30 Sävedalens IF - Landvetter IF 2003 Vit Ugglums skola nr 1 5M5
2018-05-24 18:45 Kållered SK 1 - Landvetter IF 2003 Röd Kållered Sportcenter 2
2018-05-24 18:45 Kållered SK 2 - Landvetter IF 2003 Blå Kållered Sportcenter 2
2018-05-24 19:10 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF Vit Djupedal nr 1 5M5
2018-05-24 19:10 Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF Rosa Djupedal nr 2 5M5
Omgång 4
2018-06-07 18:15 Lindome GIF Svart - IF Mölndal Fotboll Vit Lindevi 6
2018-06-07 18:15 Lindome GIF Rosa - Örgryte IS FF Lindevi 4
2018-06-07 18:30 Lindome GIF Vit - Östra Göteborg IF Lindevi 5
2018-06-07 18:45 Landvetter IF 2003 Röd - Jonsereds IF Landvetter IP A-plan 12
2018-06-07 18:45 Landvetter IF 2003 Blå - Sävedalens IF Landvetter IP A-plan 12
2018-06-07 18:45 Landvetter IF 2003 Vit - IF Mölndal Fotboll Röd Landvetter IP A-plan 12
2018-06-07 19:10 Mölnlycke IF Gul - Kållered SK 1 Djupedal nr 1 5M5
2018-06-07 19:10 Mölnlycke IF Svart - Kållered SK 2 Djupedal nr 2 5M5
Omgång 5
2018-06-14 18:15 IF Mölndal Fotboll Vit - Landvetter IF 2003 Röd Enerbacksplan Gräs 7M7
2018-06-14 18:15 IF Mölndal Fotboll Röd - Landvetter IF 2003 Blå Enerbacksplan Gräs 7M7
2018-06-14 18:30 Jonsereds IF - Mölnlycke IF Gul Jonsereds IP 21 Konstgräs
2018-06-14 18:30 Sävedalens IF - Mölnlycke IF Svart Ugglums skola nr 1 5M5
2018-06-14 18:30 Östra Göteborg IF - Lindome GIF Svart Kviberg 9 5m5 nr 1
2018-06-14 18:45 Kållered SK 1 - Lindome GIF Vit Kållered Sportcenter 2
2018-06-14 18:45 Kållered SK 2 - Lindome GIF Rosa Kållered Sportcenter 2
2018-06-14 18:45 Örgryte IS FF - Landvetter IF 2003 Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs