Tabell och resultat - Pojkar 2005(14 år) Medel Grupp B

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-10-19 16:30 Älvsborg FF Svart - Stenkullen GoIK Röd 1 - 9 Påvelund 1 Konstgräs
2019-10-19 16:00 Azalea BK Svart - Kållered SK 0 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-19 15:30 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Qviding FIF Vinröd 14 - 2 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-10-19 14:00 BK Häcken Gul - Näsets SK Vinröd 5 - 6 Slättadamm 2 konstgräs
2019-10-17 19:30 Mölnlycke IF 1 - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila 5 - 2 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-10-13 14:30 Näsets SK Vinröd - Stenkullen GoIK Röd 3 - 6 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-13 12:30 Azalea BK Svart - Mölnlycke IF 1 1 - 8 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-12 16:30 Qviding FIF Vinröd - Kållered SK 2 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-10-12 14:15 BK Häcken Gul - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila 11 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
2019-10-08 19:30 Landvetter IS Vit - IF Warta 6 - 2 Landvetter IP B-plan
2019-10-06 15:30 Mölnlycke IF 1 - Qviding FIF Vinröd 5 - 0 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-10-06 13:00 Azalea BK Svart - IF Warta 3 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Stenkullen GoIK Röd 21 16 2 3 148-57 91 50 10 9 0 1 73-19 54 27 11 7 2 2 75-38 37 23
BK Häcken Gul 21 16 0 5 143-72 71 48 11 10 0 1 81-28 53 30 10 6 0 4 62-44 18 18
Näsets SK Vinröd 21 15 1 5 99-75 24 46 10 8 0 2 47-27 20 24 11 7 1 3 52-48 4 22
IK Kongahälla Röd 20 12 1 7 125-79 46 37 10 8 0 2 86-32 54 24 10 4 1 5 39-47 -8 13
Mölnlycke IF 1 20 10 4 6 102-74 28 34 10 4 4 2 54-38 16 16 10 6 0 4 48-36 12 18
Kållered SK 21 10 3 8 84-77 7 33 11 6 2 3 47-35 12 20 10 4 1 5 37-42 -5 13
Fässbergs IF/ BK Bifrost Lila 20 8 1 11 106-116 -10 25 10 4 1 5 56-59 -3 13 10 4 0 6 50-57 -7 12
Landvetter IS Vit 19 8 0 11 87-111 -24 24 10 7 0 3 62-42 20 21 9 1 0 8 25-69 -44 3
Qviding FIF Vinröd 21 7 2 12 89-103 -14 23 10 4 1 5 46-48 -2 13 11 3 1 7 43-55 -12 10
Älvsborg FF Svart 21 5 2 14 75-137 -62 17 11 3 0 8 41-71 -30 9 10 2 2 6 34-66 -32 8
IF Warta 20 5 0 15 71-133 -62 15 10 2 0 8 35-67 -32 6 10 3 0 7 36-66 -30 9
Azalea BK Svart 21 3 0 18 45-140 -95 9 10 3 0 7 23-57 -34 9 11 0 0 11 22-83 -61 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-10-20 15:30 Mölnlycke IF 1 - Landvetter IS Vit Mölnlycke IP
2019-10-20 16:00 IF Warta - IK Kongahälla Röd Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-26 12:00 Stenkullen GoIK Röd - IF Warta Stenkullens IP 2 KG
2019-10-26 15:00 IK Kongahälla Röd - Mölnlycke IF 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-10-26 16:30 Qviding FIF Vinröd - BK Häcken Gul Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-10-26 16:30 Azalea BK Svart - Fässbergs IF/BK Bifrost Lila Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-26 16:30 Landvetter IS Vit - Kållered SK Landvetter IP B-plan
2019-10-26 16:30 Näsets SK Vinröd - Älvsborg FF Svart Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-12-31 Fässbergs IF/BK Bifrost Lila - Landvetter IS Vit Frejaplan 1 K.Gräs